Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Redaktorzy

Post autor: Go Go Yubari »

Pilnie poszukiwani. Dział FF12 stoi. Głupich opisów postaci brakuje. Już nie mówię o bestiariuszach, mapach etc -_-.

Ludzie, ciut mobilizacji. Zgłaszać się tutaj.

PS: Analfabetom i dzieciom NEO dziękujemy.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Mógłbym coś napisać. FF12 przeszedłem dwa razy, i zamierzam wkrótce zabrać się za nią po raz trzeci. Poza tym nudzi mi się. Mógłbym napisać coś o esperach, huntach, dodatkowych bossach itp. Nawet te "głupie opisy postaci". Ale na kompletny bestiariusz ode mnie nie liczcie :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Napisz co możesz, nie porywaj się na coś, co Cie przerasta. Potem męcz Sephi, ona jest redaktor naczelną.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Właściwie już dziś wieczorem mógłbym zacząć. I tak nie bardzo mam w co grać. No i fajnie było by mieć taką Shivę w profilu :D
Ku chwale Krypty, i takie tam.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

jeśli jest taka potrzeba, to mogę zrobić opis do FFIII w wersji na DSa, właśnie zacząłem drugi raz przechodzić. niby większość gry pokrywa się z wersją na NESa, jednak jest kilka nowych rzeczy, np Mognet, dodatkowy dungeon, bestiarusz, itp. część rzeczy natomiast została trochę zmieniona.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sog...wpierw popracuj nad wielkością liter, składnią i nadmiarem przecinków -_-'
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

czyli "nie"?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Czyli pokaż, że umiesz porządnie pisać, a nie "żeby było". Możesz pisać, ale zadbaj, żeby Twoja praca nie wyglądała jak Twoje posty. O to mi tylko chodzi. Sephi miała dużo pracy nad opisem przejścia do FFXII, by wyglądał dobrze i dało sie go czytać.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Ostatnio dostałem ff12 od brata więc może uda mi się coś wypocić. Przydałoby się jakieś zajęcie...
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Jakość tekstów jest bardzo ważna - ortografia i interpunkcja są tu traktowane jako obowiązkowe minimum. Ale za to satysfakcja z wykonanej roboty jest dużo większa.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ja na szczęście nigdy nie miałem z tym problemów. A jakby co - jest podkreślanie w Wordzie :D

Jacek - jeżeli dopiero co dostałeś FF12, to lepiej nie brać się od razu za pisanie poradników. Chyba że jesteś cudownym dzieckiem, albo coś w ten deseń.
Ostatnio zmieniony ndz 20 kwie, 2008 10:29 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

a propos XII... kiedy powstał opis przejścia (by Izzy), po jakimś czasie wysłałem mu jako prywatna widomość z kilkadziesiąt dodatkowych punktów do uzupełnienia (HP czy weak point opisane jako ????) bądź do poprawienia... teraz looknąłem ponownie na opis.... i jak widać moja wiadomość albo nie dotarła albo została zingnorowana ... which is shame...

nadal mam te notatki... jakby co
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z takimi sprawami do Sephi :lol: Przykro mi, ona tu jest redaktorką. Zawsze możesz próbować u Kraka :>
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Witam wszystkich po nieobecności.

Sprawa pierwsza: Jacek i Dark_Raven -
Ja widzę to tak, że najpierw umawiamy się na jeden tekst, który posłuży jako próbka do sprawdzenia i skorygowania, bo ostatnio dodawane teksty, które zostały napisane przez debiutantów w gronie (zg)redów wymagały korekty stylistyki, interpunkcji i (niestety) ortografii. Od tego jak wam pójdzie zależy komu (i czy) jaka pula przypadnie. Radzący sobie lepiej dostałby albo cały dział lub sekcje bardziej obszerne, a gorzej radzący sobie nic lub rubryki nie wymagające zbyt wiele nakładu pracy. To moja propozycja.

Secundo: Sogetsu - kartkę zachowaj, ew. podeślij mi, co brakuje. Izziego dawno tu nie było i nie spodziewam się jego rychłego pojawienia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Najpierw pytanie: Czy masz wyłączone PW? Bo kiedyś chyba miałaś. Jako że nie wiem, piszę tu.

Mam już gotowe dwa teksty - jeden o niektórych questach, a drugi o komendzie Mist (Quickeningi + Summony). Przysłać Ci mailem?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”