Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Lol, chyba Ci się nudziło :P
Zabiorę się za to.
I jeszcze jedna rzecz: Za pomocą tego można by impróvnąć opis Izzy'ego.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

narazie przeczytalem tylko Hunty,solidna robota,moze brakuje tylko co mozna od kogo ukrasc,a jest to wazne moim zdaniem,bo maja oni nieraz calkiem sympatyczny loot.tym bardziej,ze mozna ukrasc,wyjsc z lokacji i wrocic i stwora znowu mozna okrasc ;)
oprocz tego wiele huntow mozna zaliczyc znacznie prosciej co sie wiaze ze zmiana strategii(np.Lindwyrm czy Pylraster,mozna tak ich zalatwic ze nawet raz nie oberwiesz),no ale rozumiem,ze pisanie kilku strategii do sporej ilosci Huntow to wiecej roboty.ale jakby co to mialbym pare alternatyw jakby ktos byl zainteersowany ;)

ale jak juz mowilem,dobra robota.spadam czytac dalej

edt.1

co do Esperow to osobiscie odradzalbym uzywanie Black Mask z Zodiarkiem,gdy je mamy czestotliwosc Darkji zwieksza sie.a tak naprawde nie sa one potrzebne bo Darkje mozna spokojnie przyjac na klate i nie zginac,chyba,ze trafi sie KO.warto by tez bylo pokombinowac co robic jak decydujemy sie na walki zanim wejdziemy w posiadanie najsilniejszych czarow(Scathe,Flare itp.).mam tu na mysli Chaosa przede wszystkim.ale to tylko sugestie,mozesz je uwzglednic badz nie ;)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Shimon pisze:oprocz tego wiele huntow mozna zaliczyc znacznie prosciej co sie wiaze ze zmiana strategii(np.Lindwyrm czy Pylraster,mozna tak ich zalatwic ze nawet raz nie oberwiesz),no ale rozumiem,ze pisanie kilku strategii do sporej ilosci Huntow to wiecej roboty.ale jakby co to mialbym pare alternatyw jakby ktos byl zainteersowany ;)
Shimon pisze:warto by tez bylo pokombinowac co robic jak decydujemy sie na walki zanim wejdziemy w posiadanie najsilniejszych czarow(Scathe,Flare itp.).mam tu na mysli Chaosa przede wszystkim.ale to tylko sugestie,mozesz je uwzglednic badz nie
Chciałem zrobić opis bardziej dla zwykłych graczy. Profesjonaliści przechodzący walki bez straty 1 HP czy walczący z bossami na 1 lvl poradzą sobie beze mnie :grin:

[ Dodano: Sro 27 Lut, 2008 21:08 ]
Gveir pisze:Quickening:

Fullminating Darkness - jedno 'l' za dużo.
Times of Fate - 'Tides'.
Elements of Treachery - bez 's'.
Ruin Impendent - 'Impendant'.

Questy:

Nie wspomniałeś o queście z Kjrn w Rabanastre, tam też quest z Lovestruck Man, Jovy The Hero w Nalbina, siostry w Airship i kilku innych ^^"
Ok, done.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

rozumiem,ale akurat te taktyki o ktorych mowie sa wlasnie idealne dla zwyklych graczy,pod warunkiem,ze umieja rzucac czary,a zakladam,ze tak jest ;) przykladowo:usypiamy Lindwyrma,rzucamy na postacie Reflect albo zakladamy Mirror Mail lub Ruby Ring i ustawiamy gambit Self:Aeroga.po kilkunastu sekundach bedzie napis-LINDWYRM VANQUISHED...to chyba nie jest taktyka dla finalowych wyjadaczy ;) a tak mozna z innymi rowniez...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Widzę, że generalnie władzom temat zwisa. I pewnie słusznie, bo są jakże ważniejsze sprawy, typu dżołki o banach.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dark, ale o co Ci w ogóle teraz chodzi? Nie ma komu pisać, a jak jest, to nie ma komu wrzucać na stronę. -_-
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Chodzi o to, że przez dwa miesiące nikt z władzy nawet słowem się nie wypowiedział, czy moje opisy się nadadzą, czy mam sobie dać spokój. Sephi po wysłaniu jej próbek w LISTOPADZIE też ciągle pisała tylko, że zajęta jest. W styczniu dowiedziałem się w końcu, że "nie jest źle". Jako że mamy już kwiecień, oczekiwałbym jaśniejszej deklaracji: "Tak Dark, teksty się podobają, i damy je na stronę prędzej czy później" albo "Nie, Dark, masz bidny styl i lepiej zabierz się za coś innego" albo "Może być, Dark, ale zmień to i to". Przecież to wy się żaliliście, że dział FF XII pustkami świeci, a nie ja.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Generalnie stanęło na tym, że z innymi chętnymi chłopakami (chyba m. in. z Gveirem) mieliście się podzielić fuchą, czyli ustalić co kto pisze i to zrobić. Jaki jest podział ról i czym lub kiedy będziecie mieli coś do wrzucenia. Zaznaczam, że w trakcie długiego weekendu mnie nie ma, Krak być może w trakcie DW wróci z wyjazdu służbowego.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

No to pytanie jest do Gveira, czy coś ma / będzie miał. Ja swoje skończyłem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Na moje (co zrobię - już tu pisałem) w razie czego będzie trzeba nieco poczekać. Jeżeli mnie ktoś ubiegnie, to trudno, pchał się nie będę ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm, umawialiśmy się na podział pracy, ale Gveir wyjechał, więc chyba nic nie stworzy w najbliższym czasie. Poprawiłem w moich opisach (nadal są na poprzedniej stronie tego tematu) trochę błedów i dodałem przedmioty, które można ukraść przeciwnikom. Czy nie dało by się już teraz użyć tego, co mam, a ewentualne opisy Gveira dodać w przyszłości? Bo niedługo minie rok od powstania tego tematu, a dział FF 12 nadal świeci pustkami :roll:

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 16:37 ]
tia...
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Dark, powiedzmy to dobitnie: najwyraźniej w świecie jesteś ignorowany. Nie wiem dokładnie z czego to wynika, ale to fakt. Minęło trochę więcej, niż kilka tygodni od przesłania przez Ciebie tekstu do wstępnej [nie mówiąc już o ostatecznej] akceptacji i wobec tego wszelkie wymówki 'dziś nie mam czasu' nie będą juz dobrym tłumaczeniem. Może po prostu nie dostaniesz redaktora i tyle. :> Więc moja puenta jest taka: postaw się, nie udostępniaj reszty, tylko idź z tym do I.W. :lol: Oczywiście, był to ciężki żart, ale sytuacja tego wymaga ;)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Grzybek Z Octu pisze:Więc moja puenta jest taka: postaw się, nie udostępniaj reszty, tylko idź z tym do I.W. :lol: Oczywiście, był to ciężki żart, ale sytuacja tego wymaga ;)
Ahahaha.

A na poważnie - tak trudno napisać "spadaj na drzewo, nie chcemy tego"? Zamiast udawać, że coś was obchodzi dział FF12? Lol, przecież się nie obrażę, już bardziej wredne numery na Krypcie były :lol:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

dark_raven pisze:A na poważnie - tak trudno napisać "spadaj na drzewo, nie chcemy tego"? Zamiast udawać, że coś was obchodzi dział FF12?
Właśnie to mam na myśli dark. I w moim poprzednim poście wyraziłem swoje zdanie: że ta sytuacja, w jakiej się znalazłeś jest poniekąd zabawna, ale mnie wkurza [bo pomimo Twoich starań, nie masz jednoznacznej odpowiedzi na to, czy Twoje opisy się 'nadadzą', czy też [subtelnie to ujmując] .... nie]. Imo taka informacja zwrotna powinna wyjść od Sephirii i to jak najszybciej. Zdarzają się bowiem sytuacje takie jak dziś, gdy user pyta o coś, co jest w Twoim tekście i mogłoby szybko pomóc, a którego to tekstu z różnych względów na stronie Krypty nie ma.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tekst o Mistach i Questach przeglądałam i wydaje mi się że na ten temat była kiedyś rozmowa, że wstępnie mi pasowały. Potem była rozmowa, że się z Gveirem mieliście zdeklarować - na tym się skończyło, a ja nie miała czasu specjalnie kontrolować sytuacji z prostego powodu: brak czasu. Od kwietnia to ja miałam zapierdal i zważ że w tym roku na Kryptę przeznaczam przynajmniej 40% mniej czasu niż w roku ubiegłym. A pomyśl co to będzie, jak urodzę dziecko - ja raz na 2 tygodnie na Krypcie to będzie święto lasu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”