Czat

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Czat....

tak
41
67%
nie
15
25%
nie mam zdania
5
8%
 
Liczba głosów: 61

Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

A ja uważam, że to zły pomysł - w końcu nie po to jest Krypta, prawda?

Internet powinien być dozwolony od 18 roku życia. Niestety tak nie jest i chat szybko zmieniłby się w miejsce do wypisywania pozdrowień i tego typu głupstw.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Qpers pisze:A ja uważam, że to zły pomysł - w końcu nie po to jest Krypta, prawda?
Skoro już odgrzebałeś ten temat zakończony bodaj dwa lata temu.. -__-'

Tak, nie po to jest Krypta, choć SB do naszych publicznych rozmówek, docinków lub innych aktywności literowych, mających na celu zrelaksowanie się po ciężkim dniu sprawdza się znakomicie. Czat jaki jest - każdy widzi. A jeśli ktoś chce sobie pogadać bardziej prywatnie, można zawsze popisać PW lub skontaktować się przez gg. To chyba jasne.
Qpers pisze:Internet powinien być dozwolony od 18 roku życia. Niestety tak nie jest i chat szybko zmieniłby się w miejsce do wypisywania pozdrowień i tego typu głupstw.
Pozdrowienia i głupoty wypisują też ludzie dorośli. Wystarczy przejrzeć co niektóre profile na naszej klasie, by dostrzec bzdurne komentarze układające się w kwiatek, serduszka, aniołki, penis lub stopy. Idąc dalej tym tokiem: nie widzę słusznych powodów, dla których Internet dla młodzieży np. 14-17 letniej miałby być zakazany. Radykalizm jest w moim mniemaniu wstrętny. Utopijny. A. I nieskuteczny.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”