Błędy na Krypcie

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Drastim pisze:Literówka,
Naprawione :)
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Na tapecie FF IX :)

1.2. Alexandria
Przedmioty: Zombie Card, Lizard Man Card, Potion x5, Sahagin Card, 9 Gil, Fang Card x2, 27 Gil, Flan Card, Goblin Card x2, 38 Gil, Eye Drops, Tent, Phoenix Pinion, Ether, Skeleton Card, 28 Gil, 63 Gil, 92 Gil.
Brakuje itemu. Gdy po przejęciu kontroli nad Steinerem wrócimy do Brahne, królowa da nam Silk Shirt.
1.3. Evil Forest
Przedmioty: (...) Black Medicine
Literówka. Blank Medicine.
1.4. Ice Cavern
Przedmioty: Phoenix DOwn
DOwn powinno chyba zawierać małe "o" (no chyba, że zmienił się zapis Phoenix Down - taaa, wiem, że się czepiam).
Gdy uznasz, ze jesteś gotów/gotowa idź do Gizamaluke’s Grotto. W środku porozmawiaj z umierającym strażnikiem. Dostaniesz od niego Gizamaluke’s Bel.
W słowie Bell ktoś zjadł literkę.


Chwilowo to tyle. Przy okazji drugiej płyty dopiszę coś więcej (bo jeszcze trochę tego jest).
Chaotic by design.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Ankieta z 22 lipca:

"Nie intersuje mnie to jeszcze."

Ktoś zjadł "e" w "interesuje".

[ Dodano: Sob 03 Wrz, 2011 14:45 ]
Ze względu na to, że mój ostatni post jest sprzed miesiąca, pozwolę sobie na "dubla". :)

Dział Chocographs w FFIX: Bulgocząca woda przy południowym krańcu Forgotten Continent. Przedmioty: 10 Remedy, 1 White Robe, 1 Genji Gloves, 1 Blue Narciss Card.

Błąd: otrzymujemy "Black Robe", a nie "White Robe".
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

To znowu ja. Pamiętacie jak się czepiałem opisu lokacji z FFT? Autor zrobił kaka i radzę go skarcić.
Ostatnio zmieniony ndz 04 gru, 2016 16:31 przez Jaco, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Krip
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 17:10

Post autor: Krip »

Nie wiem czy to błąd, może tylko ja tak mam ale jest chyba przeciążenie strony, wczytuje mi się czasem bardzo długo a inne strony szybko, mam tak i w domu i w szkole i zauważyłem, że na internet explorer od 9 w dół czasem po wchodzeniu w stronę w googlach po prostu się strona nie wczytuje, może to coś u mnie z kompem ale napisałem jak coś ;p
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Taaa , jakoś ostatnio gram w fft ( heh powrót do źródeł - nie , nie potrzebuje pomocy gdyż grę znam na pamięć - mogę się pochwalić , jestem pod koniec pierwszego rozdziału i moje postacie są na lv 90-99 - mówię Wam walki fabularne to naprawdę MASAKRA :) ) , Anyway coś tam szukałem i ...

W solucji rozdział 4 poszedł na piwo rozumiem :) ( Albo mam walniętego kompa albo naprawdę gdzieś zaginął )

Z ciekawości chciałem ściągnąć emu które jest w 'emulacja - fft' kit z tym że art dotyczy ff9 ale błąd 404 not found nie jest miły . Aczkolwiek komunikat krypty że nie mogłem znależdź czegoś tam... Egh

Rozumiem , większość adminów krypty ( jeśli nie wszyscy ) jest w moim wieku , lub podobnym , i nie mają czasu na głupoty typu ff , ALE jeśli WY ADMINI ( TAK GGY , SEPH , KRAK to o Was mowa ) NIE MACIE CZASU to dajcie uprawnienia komuś kto ma i chciałby pomóc utrzymać tą zajebiastą stronę. I nie mówię o sobie , bo ja na 100% się tym nie zajmę bo nie dość że mi się nie chce , to nie mam czasu. Praca , rodzina , FF'y to tylko oderwanie mojej osoby od rzeczywistości i od codziennych problemów...

Pomyślcie nad tym , bo naprawdę kff się sypie , a jesteście najlepszą stroną na polskiej scenie ff ( inner i squarezone mogą krypcie pięty lizać bo to typowe masówy - nawet nie chce mi się wspominać o innych gniotach) , i szkoda by było zmarnować tego wszystkiego.

Tyle. Oray.pl
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Słyszeliśmy już nieraz, że dział FFT kuleje, niestety problem polega na tym, że z obecnej redakcji nikt raczej nie siedzi w tej części, sam nigdy nie grałem. Nie wiem jak z Sephi i Krakiem, póki co moje najbliższe plany to KH2, potem może uda mi się przełamać niechęć do XIII i zagrać i opisać sequela.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Obecnie męczę Baldur's Gate 2 po 6-ciu latach i mam wreszcie anglojęzyczny Throne of Bhaal by móc po raz pierwszy zakończyć sagę o boskim dziecięciu. Poza tym, nie ukrywajmy, że chcę się też nacieszyć mężem. Przypuszczalnie za jakikolwiek FF wezmę się najwcześniej w połowie marca lub od kwietnia, chyba że do marca skończę BG 2.

Jeżeli chodzi o działy to moją specjalizacją jest seria główna do części IX oraz część filmowa, z Mystic Quest jako jedną częścią poboczną. Konsoli nie mam i w najbliższym czasie mieć nie będę, więc części X+ w moim przypadku odpadają.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

"Gdy rakieta będzie już wlocie udaj się do miejsca, w którym trzymana jest Huge materia."
2.14 Rocket Town i Przestrzeń Kosmiczna, jedno z pierwszych zdań.

I wszędzie widzę Kujata. Czyżby ktoś miał pirata ? :twisted:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

I wszędzie widzę Kujata. Czyżby ktoś miał pirata ?
Czytanie ze zrozumieniem - właśnie tego nie uczą dziś w szkołach. Wlot (paliwa) poprawiony.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Kilka literówek w FAQ.W sumie to nic wielkiego ale :

- Jak dojść do Ancien Forest, Ancien Forest to taka zielono-czerwona “wyspa” na skale nieopodal Cosmo Canyon.

- Problemy z Chorobo – kiedy, gdzie i jak hodować?

Jeszcze przy opisie Bahamuta Zero jest zdanie "Po doprowadzeniu pozostałych Bahamutów (Neo i zwykły) na poziom Master przyjdź do planetarium i obejrzyj niebieską Huge materię."

Chyba wystarczy tylko posiadać zwykłego i Neo, żeby dostać trzeciego Bahamuta.Nie trzeba doprowadzać na Master

Jeszcze jedna literówka przy przygotowaniach do walki z Emeraldem "Wskazana jest broń z podwójnym i potrójnym wzrostem Materii (Apocalypse, Scimitarlub Javelin, Rising Sun)"
Awatar użytkownika
Bartez6891
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: czw 19 lut, 2009 01:32
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Bartez6891 »

W dziale FF12 dotyczącego broni i pancerzy jest bardzo poważny błąd, nie wiem czy uda mi się to dobrze opisać ale spróbuję. Sprawa przedstawia się następująco: otóż niektóre bronie (pancerze również) posiadają coś w rodzaju "bonusu" do danego żywiołu ale gra tego nie pokazuje. Ten "bonus" powoduje, że ataki (zarówno magią jak i bronią) przy użyciu tego żywiołu są 50% bardziej efektywne.Tego "bonusu" nie należy mylić z żywiołem zawartym w broni. Broń może mieć "bonus" do żywiołu ale tylko w jednym przypadku idzie to w parze z żywiołem zawartym w broni-taką bronią jest jedynie Holy Rod który ma żywioł świętości oraz "bonus" do niego.Reszta broni które taki "bonus" posiadają NIE ZAWIERA W SOBIE ŻYWIOŁU (patrz lista poniżej).Problem polega na tym, że w dziale o broniach (pancerzach też) nie dość ,że przy niektórych broniach nie jest to nawet wspomniane to przy innych jest pomylone z żywiołem zawartym w broni (staffy) a w przypadku pancerzy z ochroną przed żywiołem (50% obrażeń od mroku przy Black Robes).
Poniżej podaję listę broni i pancerzy które takowy "bonus" posiadają i do jakiego żywiołu jest ten bonus:
Six-fluted pole bonus:woda żywioł:brak
Holy Rod bonus:świętość żywioł:świętość (wyjątek)
Burning Bow bonus:ogień żywioł:brak
Zeus Mace bonus:mrok żywioł:brak
Cherry Staff bonus:wiatr żywioł:brak
Flame Staff bonus:ogień żywioł:brak
Storm Staff bonus:błyskawice żywioł:brak
Glacial Staff bonus:lód żywioł:brak
Cloud Staff bonus:woda żywioł:brak
Staff of Magii bonus:świętość żywioł:brak
Fumarole bonus:woda żywioł:brak
Pancerze:
White Robe bonus:świętość
Black Robe bonus:mrok
Dodam,że informacje czerpałem z oficjalnego poradnika przetłumaczonego z japońskiego na angielski.Link do niego jest w jednym z moich postów.Mam nadzieję,że moje informacje pomogą w ulepszeniu działu.Pozdrawiam :smile:
"Zginęła w niepokoju wielkich miast, osnuta huraganem durnych spraw maleńka tajemnica bycia w ciszy lub po prostu bycia"
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Sorki, że dopiero teraz, ale krypta, to dla mnie tylko forum :D

"Jak moda na dane gry przychodzi i odchodzi, tak polarność Final Fantasy cyklicznie rośnie i maleje, a Krypta jak trwała, tak trwa."

Mała, słodka literówka w newsie :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Fakt... newsa pisałam na chyba półtorej godziny przed wyjściem na imprezę, to i w zaaferowaniu uciekło.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
warat
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 10 cze, 2010 18:25

Post autor: warat »

Witam.

Dziś na stronie pojawił się dziwny problem,mianowicie zniknęły WSZYSTKIE odnośniki do poszczególnych treści,we wszystkich działach.

Same działy nadal istnieją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”