Koszulki Final Fantasy

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

kokspower
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 02:39

Koszulki Final Fantasy

Post autor: kokspower »

witam wszystkich .
Ostatnio zaczołem robic koszulki z seri final fantasy dlatego chcialem zapytac was czy one sie wam podobaja czy nie a moze czegos im brakuje.

Prosze o odpowiedz bo niewiem czy sie w to dluzej bawic i czy dalej jakies koszulki tworzyc.
Ostatnio zmieniony pt 29 mar, 2013 11:09 przez kokspower, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kokspower pisze:zaczołem
Żenada. Zresztą, jak cała Twoja pisanina pseudo-polska.

Pozwolenie na korzystanie z artów oczywiscie masz, a nie bierzesz arta i kradniesz? :roll:
kokspower
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 02:39

Post autor: kokspower »

Wy oczywiscie macie pozwolenia:) Ja tego niezaczolem nawet sprzedawac spytałem tylko czy sie komus podobaja skoro jest to forum o final fantasy to dlaczego tutaj niespytac.
Ale sam administrator pewnie by zrobil lepsze koszulki:) .Nie które arty byly rysowane a nie ktore przerabiane.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kokspower pisze:Wy oczywiscie macie pozwolenia:)
My nie używamy cudzej pracy w celach zarobkowych. Proste i logiczne.
kokspower pisze:Ale sam administrator pewnie by zrobil lepsze koszulki:)
Same koszulki nie mają tutaj nic do rzeczy, jakbyś nie zauważył.
Nie które arty byly rysowane a nie ktore przerabiane.
Ale i tak nie były Twoje, więc proceder pozostaje nielegalny. Co za tym idzie, nie będzie przez nas jakkolwiek popierany.

Warna dostajesz, bo wspomniałam o Twojej masakrycznie złej polszczyźnie (mamy taki punkt w regulaminie, poczytaj sobie), ale widać bardziej sie przejmujesz t-shirtami, niż poziomem swych wypowiedzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”