Mutanty!

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Tak sobie tu zajrzałem i muszę przyznać, że zawsze się zastanawiałem, co to za nick "Go Go-cośtam" - kojarzył mi się z tancerką Go-Go. Dopiero niedawno zrozumiałem, że to (niestety) tylko postać z Kill Bill'a.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Go Go wyszło z błędu. Gogo miało być XD Go Go pasuje. Yubari znaczy melon... Dalej Dalej Meloniku! XD Poza tym Go od Gosia też ok. "Niestety". Uwielbiam postać, jest genialna. i ma kulkę :>
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Go Go Yubari pisze:Yubari znaczy melon...
A w jakim języku? Bo jeśli w jap. to raczej Yubari znaczy miejscowosc - ktora tak sie sklada, ze jest znana przez Yubari Melons :)
Tak przy okazji, bylem tam nie raz - calkiem blisko od Sapporo - i chyba pierwszy film 3D tam obejzalem. Do dzis dla mnie Yubari to Melony, kopalnie wegla (zamkniete juz) i filmy 3D. Puszczali wtedy Kamen Rider.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wyskoczyły mi same melony, gdy wpisałam w wyszukiwarce japońskiej "Yubari" lol. Jak się mylę, to dziękować za sprostowanie. chociaż, melon mi przypadł do gustu lol.
Schrödinger pisze:Yubari Melons
To wiele tłumaczy. O_o

Kopalnia melonów... skojarzenia rlz. :shock:
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Vaan pisze:Nie bardzo wiem o co tu chodzi. Wygląda mi to na kolejny temat, który zrozumie tylko śmietanka "Adminowsko-Moderatorska" Krypty. Napiszę coś, żeby nie było offtopu:
Nie każdy rozumiejący stanowi śmietankę 'adminowsko-moderatorską', nie każdy sceptyk jest malkontentem. Ale Ty akurat jesteś. :gitara:

I napiszę coś, żeby nie było oftoppu: Papier :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Miast Geraldzika może lepiej skrót GZR będzie pasował. Geradzik jest dłuższy niż Geralt, a GZR to już jest najkrótsza możliwa opcja, więc po co sobie utrudniać? Wyciągnijcie wnioski, jak to mówi GGY.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Geraldzik, ale wtedy myliłbyś się z GZO. Poza tym to nie o to chodzi, żeby sobie samemu wymyślać, tylko jak inni nas zwykli nazywać. Proste.
Ok i trzymajmy się tak z deka tematu. Vaan, jak coś ci nie pasuje to idź wypasać kozy.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

A dzie tam! GZO a GZR to dwa różne skróty. Btw: Pamiętam, że mnie bardzo podobał się nick użytkownika 'Kulka Analna', który chyba nie potrzebowałby zdrobnienia/zmutowanego nicka :lol:. Ale oczywiście Sephi musiała zepsuć zabawę :<
Go Go Yubari pisze:jak coś ci nie pasuje to idź wypasać kozy.
Yubi, Meloniku i najlepsza z samiczek: to mi przypomniało sytuację, gdy nasz prezydent miasta na jednym ze spotkań z mieszkańcami usłyszał propozycję, aby dowiedział się od prezydenta Gdańska jak usuwać śnieg z ulic i chodników. W odpowiedzi mieszkaniec usłyszał: "Jak się panu tu nie podoba, to proszę sobie wyjechać do Gdańska!". Tą niezręczną ripostą dużo stracił w oczach potencjalnych wyborców, chociaż wydawałoby się, że już wiecej stracić nie może :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Łał, wyszedłem tylko na wypas kóz, a tu temat się rozkręca, że aż szaleństwo ! Woohoo. :evilbat:
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Dla mnie Mroczna Sarna jest Sarenkiem (zemsta za Verkuń) a Go jest Bari :razz: Albo Gobari. Geraldzik może być Dzikiem.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Ksywka z ksywki? No dobra, ale to wcale nie kojarzy się z moim nickiem.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Mówimy na ciebie Geraldzik.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Geralt z Rivii -> Geraldzik -> Dzik -> Dziki -> Dziki Zachód -> Cowboy -> Moczboy

Bez przesady, można tak w nieskończoność. :roll:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Dla mnie zawsze był, jest i będzie Gerwazym.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

A dla mnie byłeś, jesteś i będziesz kilomandaryn. :)
I przy okazji jedną z najmilszych osób na forum. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”