Mutanty!

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Mutanty!

Post autor: Go Go Yubari »

Ok. Jako, że dram (w sumie jedna, niekończąca się) z nickami i ich różnymi wersjami mamy co niemiara, postanowiłam założyć temat, w którym będziemy zamieszczać przeróżne modyfikacje nicków (własnych i cudzych) - zdrobnienia etc. żeby nie było, ze GERALDZIK jest osamotniony i ma najgorzej. Poza tym trenujmy dystans do siebie. Forum internetowe to TYLKO forum internetowe. Obrażanie się i dramatyzowanie z powodu nicka wydaje się dziecinne. NIC nie sugeruje, dzizas.
Och, argumenty i konkretne wypowiedzi mile widziane XD

Zacznę od siebie, bo tak wypada.
Do tej pory ma agresje budziła Yuba, która kojarzyła mi się z tubą. Nie wiem czemu, ale mnie to irytowało. Biedny Hay myślał, ze skojarzenie z Yubaba tylko pogorszy sytuacje, ale o dziwo (sama byłam w szoku) to skojarzenie całkowicie zmieniło mój pogląd na temat tego zdrobnienia XD YUBABA ftw!
Goguś (lol) kojarzy mi się z Kokim (Kokuś?) albo z kaczorem (wrogiem Donalda w walce o względy Daisy XD).

Szczerze nie pamiętam jakiś innych zdrobnień O_o
GZO wymyślił Yubba-Bubba... lol.

Jakieś pomysły (tylko pamiętajcie o bananach! rotfl j/k)

W związku z moją nieskrywana niechęcią do Sephirii w ostatnich dniach (ona sama nie rozumie czemu...PRYWATA FTW!) i z zemsty za Yubę spłodziłam zdrobnienie: Sephiliczka. Jak mi przejdzie (kiedyś) to wymyślę coś bardziej pasującego. Sephirciątko, Sephcia?

Tak więc widzisz, Geraldziku z Rivii, niektórzy mają gorzej. Poza tym zdrobnienia są sympatyczne (ok, nie dla każdego, ale jednak). Pozawalam Ci się zemścić XD

Nie wiem czy ten temat przetrwa, nic nie paliłam ani nie piłam (jakby ktoś pytał). Zastój na forum robi swoje, dramy też.

Niech Crack będzie z wami! :*

(brak polskich liter tu i tam to wina głupiej klawiatury i późnej godziny, sorry)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

W związku z moją nieskrywana niechęcią do Sephirii w ostatnich dniach (ona sama nie rozumie czemu...PRYWATA FTW!) i z zemsty za Yubę spłodziłam zdrobnienie: Sephiliczka. Jak mi przejdzie (kiedyś) to wymyślę coś bardziej pasującego. Sephirciątko, Sephcia?
Skoro Ci to potrzebne w ramach terapii, śmiało... Mi starczy, że pewna osoba woła do mnie Kotku :)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Ha! Sama robiłaś afery o przekręcanie nicka, a mi zwracałaś uwagę. Niestety, Geraldzik mi się kojarzy z... eee... no z niczym. Więc nie pasuje. I nie jestem, jak Ty to nazwałaś, Geraltem przez D. Przez D przekręcają imię popularnego wiedźmina osoby, które nie mają pojęcia, co to jest interpunkcja, ortografia i polskie znaki. Więc ta forma tego imienia, tak samo jak słowo żal, kojarzy mi się z osobami, które nie widzą świata poza Metinem, czy innym badziewiem.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Abstrahując od całego tematu (Nem, get a life!) -
Geralt z Rivii pisze:Przez D przekręcają imię popularnego wiedźmina osoby, które nie mają pojęcia, co to jest interpunkcja, ortografia i polskie znaki.
"Panie Gerald..." - postawię Ci piwo na osiemnastkę, jak wymienisz mi postać, która tak zwróciła się do wiedźmaka w sadze/opowiadaniach. ;>
Geralt zniósł ze stoickim spokojem to przekręcenie swojego imienia, tak btw. ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:(Nem, get a life!)
Naaah. *^^*
Lenneth pisze:Geralt zniósł ze stoickim spokojem to przekręcenie swojego imienia, tak btw.
Dlatego my mamy GeralDzika ;>

btw. Boni! Boni samo w sobie było kiedyś zdrobnieniem od Bonifacy i Zdun (boże, zróbmy konkurs na najbardziej nienormalne nicki w historii k-ff lol).

Zdrobnienie od mojego tymczasowego nicka (Nemesis) stało się za to ulubioną forma zwracania się do mnie przez Lenn. Kto by pomyślał _^_
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

dark_raven - pieróg. Devianci wiedzą dlaczego, reszta nie musi.

Gagarin - Gagagir. O ile dobrze pamiętam, ktoś się kiedyś przeliterował w SB i tak już zostało.

Gveir - Szuwar. Co tu wyjaśniać. Pan zielonych jezior i trzęsawisk. Nadal mieszka w swoim mętnym stawie.

Lenneth - będzie dla mnie Lukrecją po kres Krypty. Chociaż Len też jest miłe. Kojarzy mi się z opatrunkami lnianymi stosowanymi na ropiejące rany.

Pewnie było tego jeszcze trochę. Pamiętam jednak, że sporą część userów z przekręcanymi trzeba było po prostu zbanować. :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Grzybek Z Octu pisze:Devianci wiedzą dlaczego, reszta nie musi.
Taa, a ja do dziś dzień nie wiem.

IMHO najlepsze są przeróbki z wiadomej cenzury: "Gveir Ty Gnacie :P", "Abe, abstrakcie :>" czy "Go... dobra, tego nie będę tu wrzucać bez pytania xD
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

dark_raven pisze:
Grzybek Z Octu pisze:Devianci wiedzą dlaczego, reszta nie musi.
Taa, a ja do dziś dzień nie wiem.

Bo nie jesteś deviantem :lol:.

PS. Papier :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Taa, a ja do dziś dzień nie wiem.
Gveir cię nazwał "bucowatym pierogiem" w czasach, gdy byłeś jeszcze maskotką. Bardzo nam się ten epitet spodobał i tak zostało.
IMHO najlepsze są przeróbki z wiadomej cenzury:
Twoja zwłaszcza:

Kod: Zaznacz cały

"dark - masz rodzynki koło dupy! :P, pierogu jeden!"
:D
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Teraz jeszcze przypomniało mi się coś, co jest mocniejsze od przeróbek Deviantowych.

Pamiętacie, za co kiedyś kilmin wyleciał z Krypty? "Go Go Faster" i te klimaty :>

:509:

Edit: Tylko Sephiria nie potrafiła zrozumieć żartu, no ale cóż..to się może zdarzyć każdemu :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ababeb pisze: Gveir cię nazwał "bucowatym pierogiem" w czasach, gdy byłeś jeszcze maskotką. Bardzo nam się ten epitet spodobał i tak zostało.
To nadal nie wyjaśnia tego, skąd to wziął. :>

A cenzury Go nie wrzuciłem tak naprawdę dlatego, że jestem zbyt leniwy żeby tam wejść i copypastnąć, lol.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Nie bardzo wiem o co tu chodzi. Wygląda mi to na kolejny temat, który zrozumie tylko śmietanka "Adminowsko-Moderatorska" Krypty. Napiszę coś, żeby nie było offtopu:
O garnek wróciła
Garnet pisze:O garneT wróciła < bo dostaniesz kare napisania 666 razy mojego imienia
Pomarudziłem sobie
Grzybek Z Octu pisze: reszta nie musi.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Grzybek Z Octu pisze:Pamiętacie, za co kiedyś kilmin wyleciał z Krypty? "Go Go Faster" i te klimaty
Za każdym razem, kiedy sobie o tym przypomnę, zaliczam niezłego rotfla :lol: Leppiria omg xD
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

No kila warto tu wspomnieć, parę osób nazwało go kilimandaro (przez pomyłkę), a ja sam raz kilomandaryn (specjalnie). To było kiedyśtam... za czasów, kiedy GGY kłóciła się z Seven.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Vaan pisze:Wygląda mi to na kolejny temat, który zrozumie tylko śmietanka "Adminowsko-Moderatorska" Krypty.

Kod: Zaznacz cały

Bo jest.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”