Hall of Fame userów Krypty (stare i nowe forum)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Hall of Fame userów Krypty (stare i nowe forum)

Post autor: Sephiria »

Nie wiedzieć dlaczego, w przerwie kończenia Bestiarydo FF 7 tknęło mnie, by pójść na stare forum Krypty (Krypta funkcjonowała tam do 9/2003). Pomimo bajzlu i chamstwa jakie się zakorzeniło, poprzeglądałam (i nadal przeglądam, gdy to piszę) stare tematy i wzięło mnie na wspominki starych użytkowników. Tak sobie pomyślałam, że założę temat "Hall of Fame", by powspominać tych, którzy z różnych powodów odeszli, a byli lubiani i cenieni - trolle a la Emeraldzik, Kaiser, Tiduneu i inni się tu nie kwalifikują ^^.

Myślę, że wypada zacząć od:

Garnet - niestety nie ma jej już z nami od roku. Niestrudzona Newsmanka (newswoman?), strażniczka wszelkiego Off topu (lub jak ja to zawsze ujmowałam - spamu). Nie jeden raz prowadziłyśmy zatarte spory o tym, gdzie leży granica off topu. Prywatnie bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna,z którą miło gadało się godzinami na GG. Zawsze nastawiona pozytywnie do userów, w tym nowych do których niekiedy wyciągała rękę, aby się wkręcili i zadomowili. Jej słynne stajnie, zamki i smoczuś oraz Dex i coat jako stajenny były jej znakami rozpoznawczymi.

Koki - naczelny malkontent i cynik Krypty, inteligentny facet, który rzxadko czym się przejmował, walił z grubej rury, niekonformista. Pisał niewiele, ale jak coś już napisał to konkretnie, bez ogródek. W sumie obraziłby się za to porównanie, ale chwilami przypominał zachowaniem Aurona (którego zresztą nie lubił, bo to "kolejny chłodny ziom z mega mieczem", jak pisał). Rzadko wikłał się w zażyłe relacje z innymi użytkownikami, ale miał słabość do garnet i Coata. Cholernie nie lubił, gdy nazywało się go "kokuś" albo kokacz" lub misio-kokisio (to ostatnie to mój wymysł).

Coat - naczelny figlarz Krypty, pełen pojechanych pomysłów, z ogromną i bujną wyobraźnią. Był z nami chyba od 12-go roku życia. Ze zwykłego słoika ogórków kiszonych potrafił zrobić poemat i temat na 10 stron, a z byle czego zrobić temat do żartów. Rzadko bo zradko, ale z sentymentu czasami jeszcze tu zagląda, choć już się nie udziela. Może kiedyś wrócił na dłużej?

Resztę dopiszę, jak ich sobie poprzypominam. A czy wy pamiętacie kogoś, kogo warto przypomnieć i przedstawić tym, którzy ich nie poznali?

[ Dodano: Sro 12 Sie, 2009 01:38 ]
niebawem napiszę o następujących osobach: muma, Darkazz, Olek600, Pumex, mastek, Acid_Sliver, Amis
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oh Kokuś <3 Nieźle z nim się ubawiłam, gdy stawiałam tutaj pierwsze kroki. Szkoda, że koniec zabawy był żenujący i raczej smutny.

Garnet strażniczką OT? Nikt mi się tak nie dał we znaki jak Garnet teh mod/admin, która płodziła cudne, mega offtopy, które musiałam potem kasować. Nigdy z nią jakoś specjalnie nie rozmawiałam poza forum.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Gagarin - tak, tak, od ponad roku nie pojawia się tu zbyt często i zdaje się, że swój wolny czas poświęca innym zajęciom. Khm khm...wytworny pryncypał i esteta, który ma do uczniów anielską cierpliwość i zawsze w pełni oddaje się misji wzorowego przygotowania kwiatu młodzieży polskiej do matury. Ok, dość tych czułości. Trzeba też napisać, że na krypcie był bezczelnym łobuzem, z bystrymi docinkami i niecodziennym, dziwnym humorem (właściwie chyba nie ma rzeczy, której nie uznałby za zabawną). Założyciel stowarzyszenia Deviantów. Zajada sushi we wszelkiej postaci, gotów jest bić się z kotem o ostatnie surimi krabowe. Zaraziłem go miłością do Crik Cracków. Popija J. Danielsa i często budzi się w cudzych łóżkach nie wiedząc, jak sie tam znalazł. Lubi robić w domu porządki: miał wiele emocjonujących przygód ze sprzętem AGD. To jedyna osoba jaką znam, która używa Domestosa do mycia naczyń i wanny. Podkochiwał się w Lenneth, ale nigdy jej tego nie wyznał. :( Ostatnio mówiono dużo o tym, że zmienił się w sarnę.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Co jak co, ale Gags zaiste godny wspomnienia jest, gdyż azaliż drugiej takiej mendy ze świecą szukać... Pomysłów poronionych krynica (Dzień Kobiet), pełen chęci do wyznań szczerych ("Studiujesz FA? Dawaj na gadu!" ... "No do $&#*@! właź, nie jestem gejem!" i dyskusja do 7 rano) i figlarstwa, nie raz w siebie odpalonego rykoszetem (Domestos); miłośnik niecodziennego używania mikrofali, smakosz wszystkiego co nie spi... ucieknie, erotoman praktyk i mistrz tryliona trylionów innych praktyk dziwnych. Nudno tu bez niego...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sephiria pisze:Koki - naczelny malkontent i cynik Krypty, inteligentny facet, który rzxadko czym się przejmował, walił z grubej rury, niekonformista. Pisał niewiele, ale jak coś już napisał to konkretnie, bez ogródek. W sumie obraziłby się za to porównanie, ale chwilami przypominał zachowaniem Aurona (którego zresztą nie lubił, bo to "kolejny chłodny ziom z mega mieczem", jak pisał). Rzadko wikłał się w zażyłe relacje z innymi użytkownikami, ale miał słabość do garnet i Coata. Cholernie nie lubił, gdy nazywało się go "kokuś" albo kokacz" lub misio-kokisio (to ostatnie to mój wymysł).
Mogłaś dodać, że to przez ciebie stąd odszedł.

Anyway swego czasu jak rozmawiałem z Garnet na starym forum (po tym jak odszedł z tego forum), przydybał nas i miał niezłe gały :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

hej hej, bez jaj - ja żyję! >.< wciąż :P jako tako, ale żyję :> podli... już mnie na starty spisaliście? Nędza z czasem i tyle, niestety tak to będzie wyglądać przez jakiś czas :/
GZO Ty franco ściemniająca XD ej no nie róbcie, ze mnie jakiegoś niewyżytego i ślepego samca :> jestem wybredniejszy już.
Grzybek Z Octu pisze:Podkochiwał się w Lenneth, ale nigdy jej tego nie wyznał
hej, tu było odwrotnie :evilbat:

wiecie, nawet stare capy muszą czasem dorosnąć :P i bez takich mi tu >.<
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

WTF, Gags.... are yoo in L...l...l..luv?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gagarin pisze:
Grzybek Z Octu pisze:Podkochiwał się w Lenneth, ale nigdy jej tego nie wyznał
hej, tu było odwrotnie
O nie, Gags jeszcze żyje... :039:

A dzieci mówiły, że już się psorem odpowiednio zajęły. Cholerne małe kłamczuchy. :/
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wow... ferajna szykować popcorn. Będzie widowicho 8)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:hej hej, bez jaj - ja żyję! >.< wciąż :P
I siejesz i siejesz i siejesz wciąż...?
Gagarin pisze:już mnie na starty spisaliście?
Zgadnij XD
Gagarin pisze:ej no nie róbcie, ze mnie jakiegoś niewyżytego i ślepego samca :> jestem wybredniejszy już.
Gags, wybacz, ale to równałoby się prawdopodobieństwem do szansy na powszechne zrozumienie że matematyka euklidesowa jest do dupy i przewartościowaniem w związku z tym połowy świata :>
Gagarin pisze:wiecie, nawet stare capy muszą czasem dorosnąć :P i bez takich mi tu >.<
Czytaj: *Stary się poczułem...* :> No ale zaraz, to chyba jeszcze nie czas na kryzys wieku średniego?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kryzys wieku BezSłoneczkowego :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephiria pisze:WTF, Gags.... are yoo in L...l...l..luv?
widzę, że Ty jak zwykle jesteś tak samo zabawna :> cieszę się :P
Lenneth pisze:A dzieci mówiły, że już się psorem odpowiednio zajęły. Cholerne małe kłamczuchy
to moi ludzie... czego się spodziewałaś? że jeszcze zaczną kopulować ze sobą dla Ciebie? :> robią to tylko dla mnie - zapamiętaj. Jak chcesz się kogoś pozbyć - zrób to sama :P
Sephiria pisze:Wow... ferajna szykować popcorn. Będzie widowicho 8)
a wiesz, że można w Biedronce kupić taki popcorn w takim sprasowanym pseudo kartoniku i jak włozysz do mikrofalówki na parę minut, to wychodzi taki świeży popcorn? fajne nie? to prawie jak hamburgery w 30 sekund i smakują jak z Maca...
Gveir pisze:I siejesz i siejesz i siejesz wciąż...?
sieję i mam nadzieję, że bezskutecznie XD
Gveir pisze: Gags, wybacz, ale to równałoby się prawdopodobieństwem do szansy na powszechne zrozumienie że matematyka euklidesowa jest do dupy i przewartościowaniem w związku z tym połowy świata :>
ejjjj i kto to mówi?? tej Ty miewasz ładne i zapachowe przygody z wiejskimi dziewojami :> więc mi tu nie wytykaj :P
Sephiria pisze:Kryzys wieku BezSłoneczkowego :lol:
niestety tu jest odwrotnie... :>
kryzys kryzysem - przejdzie i tyle
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lenn kopulująca z Gagsem... hm... *już myśli o potencjalnych zyskach z tej najważniejszej w tym roku premiery filmowej*
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:sieję i mam nadzieję, że bezskutecznie XD
Uważaj na babcie w kioskach, mogą być w zmowie z Ojcem! XD
Gagarin pisze:ejjjj i kto to mówi?? tej Ty miewasz ładne i zapachowe przygody z wiejskimi dziewojami :> więc mi tu nie wytykaj :P
Tak, ale ja akurat jestem jeszcze młody :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Sephi, czytaj ze zrozumieniem! Gags miał na myśli, że tylko on sam może kopulować ze swoimi pupilami, a innym wara. Sknera się znalazł. :<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”