Pieszczochy

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Pieszczoch nad pieszczochy i w ogóle banan?

KaiserX (Squall3000)
4
13%
Kapitan Dymano
2
6%
Final Fantasy
4
13%
Axxxonn
0
Brak głosów
UNO
6
19%
OWA
8
25%
Patryk (Liliana / Gothicboy)
2
6%
LiZaRd
2
6%
Haker
0
Brak głosów
Erelen Galakar
4
13%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

dark_raven pisze:Co do OWA, to prawdę mówiąc, dużo słabiej go znam, jako że przybyłem tu już po jego wywaleniu.
Oj tam - ja przybyłem na Kryptę niedługo przed odejściem Kokiego. Dopiero w tym roku dowiedziałem się, że jeden z obrazków które wstawił jest mniej więcej tak samo znany jak goatse (tubgirl). :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

OWA, tak zdecydowanie.


GGY: A może by tak jakakolwiek argumentacja? -_-'
Ostatnio zmieniony czw 08 lis, 2007 15:46 przez Diann, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

O rany, ja wiem, ja wiem!

Moim faworytem nie jest już Final Fantasy, lecz...

Obrazek

Nie zdążyła napisać żadnego posta, ale ja wtedy prawie padłem ze śmiechu. :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Grzybek Z Octu pisze:Nie zdążyła napisać żadnego posta, ale ja wtedy prawie padłem ze śmiechu. :lol:
:lol: sprinter. Ciekawe za co wyleciała. Jeśli za nick to niesprawiedliwie. Osobiście znam gościa, który się nazywa Fiutko i 3 córy ma. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie zmienił nazwiska.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

A co tu Er robi o_O

Patryk był genialny. Do dziś każdy, kto wychwala Shive jest dla mnie jego potencjalnym klonem... a niedawno znowu się ktoś taki pojawił :lol:

To chyba od dostał overkilla od Kraka... z 999(9?) ostrzeżeń XD


Jego metamorfoza w Gothicboya też epicka była :>
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:LOL Garnet ma teraz nowego dupoliza :P więc dlatego Garnet jest zawsze taka czysta :D ale Lizard to był gość najlepsze było to jego POZDRO XD ale jak założył temat o ulubieńcach - czyli góra Krypty - nasze ziomy i władcy, to mnie zmiotło :D
Zajrzyj do tematu w którym z N_PS2 robiliśmy maksymalne PoZdRo! itp., przez bardzo długą chwilę gadając o muzyce - to dopiero jest epickie :lol:
Gagarin pisze:był taki jeden...który tak bardzo mnie lubił i w ogóle był boski... tylko jak on sie zwał... EDIT: to był Nico Robin! kolejny genialny user, który zabawił na Krypcie długo i szczycił sie szacunem jak mało kto :lol:
Gagarin pisze:a jak sie nazywał ten, co dostał banana chyba czy odszedł sam i potem podawał się za Niemca? A Sephiroth C czy cos takiego XD pisał po polsku lepiej niż jego poprzednik - to zaskoczyłoby nawet Uno :P POZATO twierdził, że nauczył się polskiego w ciągu paru miesięcy XD to było najciekawsze zjawisko :lol:
To był właśnie Nico Robin :> Niezapomniany był dzień, kiedy zostałeś niedojŻały, pedofilem, zboczeńcem, a wraz z Tobą reszta deviantów, a on sam złożył swój mandat na ręce Sephi :lol:
Gagarin pisze:a który to był od Burej suki? :D bo i ten mnie rozbawiał :]
SKLEROZO! Nie pamiętasz sławetnego loga z GG?! :> Który będzie bawił po wsze czasy? XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze: SKLEROZO! Nie pamiętasz sławetnego loga z GG?! :> Który będzie bawił po wsze czasy? XD
do tego czasu już pamiętam, bo go przeczytałem ponownie XD turlałem się po podłodze... jest boski XD zwłaszcza teksty: Garnet to, Garnet tamto... Garnet sramto... i tak ciągle :D zabawny człowiek :lol:
Gveir pisze:To był właśnie Nico Robin :> Niezapomniany był dzień, kiedy zostałeś niedojŻały, pedofilem, zboczeńcem, a wraz z Tobą reszta deviantów, a on sam złożył swój mandat na ręce Sephi :lol:
to trzeba być psycholem, żeby wpaść na tak durnowaty pomysł i podawać się za Niemca, który pisał lepiej (ort. i gram.) po polsku niż sam Nico XD a uczył się polskiego na wymianie, która trwała 3 miesiące :lol: ten jego sławetny post, a raczej jego szczątki są chyba na początku tematu o konwentach XD wtedy poczułem się TAK urażony :lol:

EDIT: aaaa zapomniałbym:
[shadow=darkred]PozDrO!! [/shadow]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Zapewne pokazując wam ten obrazek ryzykuję warna (może słusznie), ale to mnie rozwaliło:
Obrazek
:evilbat:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Obrazek

Evil! Turtle! Moczari setli!
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Człowiek się pyta normalnie a wy sobie z niego normalnie jaja robicie. Wstyd :?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Grzybek Z Octu pisze:Patryk był genialny. Do dziś każdy, kto wychwala Shive jest dla mnie jego potencjalnym klonem... a niedawno znowu się ktoś taki pojawił :lol:

To chyba od dostał overkilla od Kraka... z 999(9?) ostrzeżeń XD
Nie zapomnij o siostrach modelkach i o tacie piszącym teksty/muzykę dla niemieckich zespołów :wink:

[ Dodano: Nie 17 Lut, 2008 16:31 ]
A pamiętam że był jeszcze jakiś Antychryst_666 co odszedł zaraz za Madtraxem... a i brakuje Kokiego xD

[ Dodano: Nie 17 Lut, 2008 16:32 ]
Zagłosowałem na Erelena, ale nie powiem czemu. :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Żądam aby do tego jakże zacnego grona dodać <fanfary>
Wielkiego Powstańca z Lucky 5, Sasuka.
Jego poświęcenie z jakim daje nam tyle zabawy jest godne podziwu i mam nadzieje, że nie zostanie nie zauważone przez władze Krypty FF.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Bahamut pisze:Żądam aby do tego jakże zacnego grona dodać <fanfary>
Wielkiego Powstańca z Lucky 5, Sasuka.
Jego poświęcenie z jakim daje nam tyle zabawy jest godne podziwu i mam nadzieje, że nie zostanie nie zauważone przez władze Krypty FF.
Teraz będziecie mieli ubaw przez tygodnie :D Ohh....biedny Sasuke ;)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kocham go ^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Ojjjj tak :lol: ... szkoda, że Len zablokowała taki dobry topik :(
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”