Wspominki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Pieszczoszek?

OWA! Velna... Cati czy cokolwiek innego :*
3
14%
Koki! Jestem na głodzie ><'
7
33%
Kapitan Dymano został wydymany...a szkoda oO
2
10%
UNOisGAY....yarly!
7
33%
Flaming Amarant, Xellos i Tidduneu
2
10%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Mastek pisze:źle Ci było
właśnie :> ...

Cześć Mastek! Kiedy znowu atakujemy Alexandrię? :P
Go Go Yubari pisze:Mastek racz pisać coś więcej -_- To nie czat.
a kiedyś był :chlip: <tutaj coat wstawia 30 emotikonek i wkleja rozwalający stronę obrazek z odważnym indianinem>
Go Go Yubari pisze:Jakie fajne tematy lol...
"KUPIE FF IX PIRATA NIE DROGO"
" Sprzedam Red Alerta 1 i 2 orginaly raz instalowane na PC!!!!za 60 zł!!!!!!!!!!!" Rubik o tym gadał XD
"Poszukiwany na gwałt FF IX"
"Mój brat nie lubi FF tylko inne gry np. FIFE
mówi że grał we wszystkie rodzaje gier a nie grał w finala jak mu wytłumaczyć że w Finalu coś się dzieje a w Fifie ciągle to samo......."
nazwy tematów nie miały w zasadzie znaczenia, bo dyskusje rzadko kiedy toczyły się zgodnie z intencją autora :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ireth pisze:O patrzaj, patrzj Vaan co znalazłam XDXDXDXD
http://www.k-ff.com/phpbb...a2f48b708f4.gif
Lol Ireth XD Dzięki :lol: Pamiętam to XD

Luci bez zmian:
"Eyes On Me!!!! Squalluś, mój ty śliczniusi misiaczku, mój kotku, moja ty ptaszynko!!!! "

Coat:
"garnku, gurnku, burku, jemollu, dokkuku, zimbazine, kalafonie itp."

Boni:
"misie są słodziutkie... kocham je"

GoGoYubari (grudzień 2004):
" Może to jest genialna gra, ale żal mi pieniędzy. Wolę poczekać na FF12 i grać sobie do woli po jednej opłacie. :evil:" :lol:

"Zanarkand. W sumie to nie wiem czemu. Chyba dlatego, że był zdecydowanie inny niż pozostałe. W Bevelle też było nieźle." ARGUMENTY! :evil:

"Dziwny był Sin w FFX." Się rozpisywałam >>' (slaps her own face)

"Oddaj mój móżg. Oddaj, oddaj, oddaj." I nie oddała...

"1)Najnudniejsze są wszelkie przemyślenia Yuny w FFX-2.
2)Śmieszne są teksty Aurona i Paine ( nie wszystkie oczywiście).
3)Głupie jest rozmawianie z kaktusami w FFX-2. "

Lol zapomniał wół jak cielęciem był _^_'

Ubiory:
"FF8-Squall, Zell
FF9- Garnet
FFX-Auron, Lulu, Yunalesca"

Chyba powinnam zrobic aktualizację -_-' Im dłużej czytam moje posty sprzed 2óch lat, tym większa ochote mam siebie zbanować XD

OMFG:
"Podoba mi się jeden tekst Yuny w FFX-2 taki prawdziwy :"It sucks!""

Dobra. Przerzutka >>'

Czas na Sephi.

"Moje typy:
FF6 - Celes
FF 7 - Vincent, Red XIII
FF 8 - Raijin, Fujin, Zell " ARGUMENTY!!!!! XD

"Buhahahaha Szatan junior się mnie boi :P - Mad taki z ciebie Władca Piekieł, jak koziej skóry bęben."

"Koki proste - bo: śliczne, milusie i można się do nich przytulić." wtf
|Swoją drogą dorwałam wreszcie troche japońskich słowek i kategane oraz hiragame, tylko nie wiem który alfabet jest który."

Luci:

"Btw, ktoś tu gdzieś napisał (nie w tym wątku), że 'ciota' i 'pedał' to nie to samo. Nie wiedzieć czemu, jakoś trudno mi pojąc ogrom tej różnicy... :wink: Ktoś zechce mnie oświecić?"

To wszystko wina Luci:
"A co powiecie na dyskusję o yaoi?"

Kairi:
"Squall nie miał kryzysu osobowości.... on po prsotu miał wszystko gdzieś"

Haker:
"dla mnie kuja i Sephioth z wygądu są podobni"

Erelen:
"JESTEŚCIE TOTALNIE CHORE!!!! Przyznaję wam palmę pierwszeństwa w zboczeniach, nie jestem godzien by móc z wami rywalizować."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

erelen............ buahahaha............. porażka :lol:

swoją drogą zapomniałem całkowicie o tej charakterystycznej personie... szok O.o'
Go Go Yubari pisze:Im dłużej czytam moje posty sprzed 2óch lat, tym większa ochote mam siebie zbanować XD
I głupio się człowiekowi robi. :lol:

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 00:08 ]
kwazi pisze:Mam pytanko - słyszałem kiedyś o tym, że Koki <?> wsadził na Kryptę jakiegoś gifa ze świnką morską i naleśnikiem - ma to ktoś może? ^__^.
buahahahahahahaaaaaaaaaa.......... to było kosmiczne!!! Tak samo jak jego zdjecie z chmurami i głosem Boga na moje argumenty xDDDDDDDD aaaaaaa...

BTW:
Obrazek

CXDD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pisanie postów na każdy możliwy temat i bez argumentacji... nawet Go tak zaczynała, trzeba przyznać XD Co nie znaczy, ze trzeba to teraz tolerować :twisted:
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Go Go Yubari pisze:"Dziwny był Sin w FFX."
:lol: :lol: :lol:
właśnie dlatego nigdy nie byłem zwolennikiem kasowania starych tematów ... tyle kwiatków straciliśmy już na zawsze :(


Kocham, ten obrazek! :D eee ... argument, argument! ... eee ... bo jest śliczny, milusi i można się do nich przytulić :lol: no i ten placek ... uwielbiam jedzenie :D heh ... Podziwiajcie żonkila! A ja w tym czasie przejrzę wasze rzeczy ;)
Go Go Yubari pisze:Pisanie postów na każdy możliwy temat i bez argumentacji... nawet Go tak zaczynała, trzeba przyznać XD Co nie znaczy, ze trzeba to teraz tolerować
Nie nalezy tolerować, ale aż się człowiek cieszy i oddycha z ulgą, że za jego początków nikt za to nie ścigał :mrgreen:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie nalezy tolerować, ale aż się człowiek cieszy i oddycha z ulgą, że za jego początków nikt za to nie ścigał
Zapewne bym stwierdziła, że forum jest do dupy, a wredny i chamski, nadpobudliwy mod jest mocno nienormalny. Do tego bym stwierdziła, ze same dziwadła tu siedzą (cough devianci cough), że to dom wariatów. Na koniec bym wszystkich, z nadpobudliwym modem na czele, zwyzywała, strzeliła focha i odeszła. Chyba, ze wcześniej dostałabym bana za brak argumentacji i przeklinanie XD
Jak to miło, że kiedys było inaczej :evilbat: XD
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Go Go Yubari pisze:Chyba, ze wcześniej dostałabym bana za brak argumentacji i przeklinanie XD Jak to miło, że kiedys było inaczej XD
Zawsze można wszystko nadrobić ;) Wlep sobie nieco opóźnione ostrzeżenie, a potem jeszcze i mi, bo ja nigdy żadnego nie dostałem (:() albo rozpędź się do 88 mil na godzinę, co jak wszyscy doskonale wiemy, cofnie Cię w przeszłość i pozwoli na stworzenie alternatywnej przeszłości, w której wszystko to się dokonuje. Też nie wiem po co. Ale jeżeli będziesz kombinowała z czasem i pzrestrzenią, to mogłabyś mi skombinować białego jamnika? - Naturalnie zapłacę ;)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Własnie ..tyle kwiatków stracilismy przez te kasacje ;_______;

Przypomniał mi sie jeszcze tekst Amaranta albo kogoś, juz nie pamietam odnośnie czego że " Ciagną to sie snickersy" ...potem na sb dodalismy że pewnie że snickersy no bo chyba nie Krakersy Xd i wtedy LL błagała Zito, zeby zmienił nick na Snickers _^_ ...Jeza jaka to głupawa wtedy była _^_


Co do kwiatków Kokiego to nie zapomnę tego przy jakiejs kłótni, po kolejnym wyczerpujacym monologu Sephirii obrazka przedstawiającego coś, co wygladało jak plakat propagandowy z czasów chińskiej rewolucji XDXDXDXD


Buahahha i pierwsza gra forowa typu mafijnego stworzona przez Amaranta ( kurcze, ile my mu zawdzieczamy XD) i postac Luci XD Luci masz gdzieś moze jeszcze opis tej swojej wieśniaczki i jej aeona Jontka??? XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ireth pisze:aeona Jontka??? XD
Ach, Widłoslash... :lol:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

i chyba wiecej nie trzeba dodawać Abe XD niezła jazda tez była jak potem wymyślalismy tematy muzyczne dla postaci do gry GGY _^_
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ireth pisze:Buahahha i pierwsza gra forowa typu mafijnego stworzona przez Amaranta ( kurcze, ile my mu zawdzieczamy XD) i postac Luci XD Luci masz gdzieś moze jeszcze opis tej swojej wieśniaczki i jej aeona Jontka???
Można by zrobić taką grę, gdyby tylko chętni się znaleźli, do jej prowadzenia. Niestety nasz główny GM dostał ostrego świra i stał się 13letnia dziewczynką. Zróbmy casting na nowego GM XD
CePeN

Post autor: CePeN »

coat pisze:Zawsze można wszystko nadrobić ;) Wlep sobie nieco opóźnione ostrzeżenie,
A propos ostrzeżeń modów, na jednym forum widziałem jak jeden mod (styl modowania Go) wlepił sobie warna, bo zwyzywał forumowicza od debili.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

CePeN pisze:A propos ostrzeżeń modów, na jednym forum widziałem jak jeden mod (styl modowania Go) wlepił sobie warna, bo zwyzywał forumowicza od debili.
To chyba nie widziałeś akcji, kiedy Go wlepiła sobie sama warny :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:To chyba nie widziałeś akcji, kiedy Go wlepiła sobie sama warny :lol:
Potem Sephi sie wkurzyła, bo uznała, że warny przestają byc karą, jesli sobie sami dla jaj wlepiamy >>'
A wszystko się zaczęło od mojego warna wlepionego przez OWA :lol: Miałam do wyboru: zrobić wojnę, albo komedię. Wypadło na to drugie, dzieki czemu cały dzień (no i do dziś XD) userzy mieli zapewnione wyśmiewanie OWY XD Wtedy wlepiłam sobie jakiegoś warna a'la "bo jest zua i czepliwa", nie wiem, mam sklerozę XD Potem wlepianie sobie warnow stało sie normalką, aż (jak pisałam wyżej) Sephi sie wpieniła... lol
CePeN

Post autor: CePeN »

Go Go Yubari pisze:A wszystko się zaczęło od mojego warna wlepionego przez OWA :lol:
Za co dostałaś warna od OWY jeśli można wiedzieć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”