Wspominki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Pieszczoszek?

OWA! Velna... Cati czy cokolwiek innego :*
3
14%
Koki! Jestem na głodzie ><'
7
33%
Kapitan Dymano został wydymany...a szkoda oO
2
10%
UNOisGAY....yarly!
7
33%
Flaming Amarant, Xellos i Tidduneu
2
10%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kurcze. Ma ktoś jakieś "wymiany słowne" z Flaming-amarantem i spółką? Skoro nic nowego się nie dzieje, potyrałabym się starociami :<
Ababeb pisze:Wciąganie pieprzu nosem... chyba dlatego nikt nie słucha Sephirii.
Buahahah.

Ja tam swoich pierwszych postów wolę nie oglądać, chociaż dzisiaj się potyrałam. Winnam się zbanować za te wszelkie pozbawione argumentacji i sensu posty. Od razu licznik by mi spadł o połowę. No, ale 5 lat zobowiązuje. Widać ewoluowałam. Teraz jestem uber tentaklem. Yay 4 me.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

W odpowiedzi na mój obrazek w pewnym quizie, Jacko pochwalił się talentem plastycznym:
[Dzisiaj 18:35] Jaco: a teraz to jest imprezka w wykonaniu KPP http://img135.imageshack.us/img135/6559/kpp7lp.jpg :D
Coś z zupełnie innej beczki:
Zbiór Kryptowiczów w Nowym Roku 2006 pisze: Nie 0:28] Ababeb: Nie mam czego życzyć - ten rok na pewno będzie taki samy za przeproszeniem przesrany jak ten. I tak życzę szczęśliwego Nowego Roku.
[Nie 0:34] gilgamesh: Przy obecnym rzadzie to raczyj byloby za dobrze
[Nie 0:36] Sephir: A dla mnie to nie? ;) SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!! I NIECH SHIVA BEDZIE Z WAMI !!! XD
[Nie 0:40] Izrail: Abe, nie bądź taki pesymista :] Szykuje się o wiele lepszy rok XD <bo możę dana zdobędę, jak dobrze pójdzie :P >
[Nie 0:57] Ababeb: Może rzeczywiście nie będzie tak źle w tym roku - ma być premiera PS3, :) ale to że go zdobędę jest równie prawdopodobne jak to że do mojego domu przyjdzie Exdeath i zarząda miesięcznego zapasu krakersów. :P
Rany, chciałem PS3 wtedy, bo mógłbym na niej zagrać w gry z PS2 i wspaniałe FFXIII z fotorealistyczną grafiką, wciągającą fabułą i cudowną mechaniką. Nie bez powodu PS3 będzie najlepiej sprzedającą się konsolą wszech czasów, która wygoni M$ z powrotem do Windowsa i spowoduje bankructwo Nintendo. Zupełnie jak rok 2000 postrzegany w latach 50 przez amerykańskich "speców". :D

Nie chce mi się za bardzo szukać więcej. Prawie wszystkie tematy jakie zapisałem zaliczają się do wątku o maskotkach, ale co do zapisów shoutboxa jest większa różnorodność. Łapcie: http://www.megaupload.com/?d=FAUCD57E
Poza tym zip z INEJ, który wcześniej zniknął z serwera: http://www.megaupload.com/?d=Y4I0I3NK

[ Dodano: Pon 14 Cze, 2010 21:54 ]
Brak emotek, niestety.
[Nie 22:25] Jaco: W sumie to ja też jestem nienormalny n
[Nie 22:28] Jaco: kurde aż mnie wzięło... ide do Zanarkand! odpale na szybko FFX n
[Nie 22:29] Ababeb: Mogę ci mówić "Nienormalny_Gamecube"? XD
[Nie 22:34] Nienormalny_PS2: A czemu ^^
[Nie 22:35] Boni: Bo właśnie wygrałeś Gamecube'a? Laughing
[Nie 22:36] Nienormalny_PS2: Nawet jakbym wygrał to PSX mnie wychował,a PS2 zawsze była przy mnie XD
[Nie 22:37] Ababeb: Sorry, ale to było do Jaco. n
[Nie 22:38] Ababeb: Czy Jaca... jak się odmienia jego ksywę? n
[Nie 22:38] OneWingedAngel: Pozato za dużo liter na nick.
[Nie 22:39] Nienormalny_PS2: OWA właśnie słucham "OWA",będę sobie zawsze wrzucał to przy rozmowie z Tobą - przynajmiej będzie klimatyczna XD
[Nie 22:40] Ababeb: Jako midi? Ja ściągnąłem sobie mp3 z chórkiem i lepsze to niż midi. n
[Nie 22:41] Jaco: eh żadnego Behemota....ale od czego jest Monster Arena n
[Nie 22:42] Nienormalny_PS2: Wyślij mi n
[Nie 22:42] Jaco: Ababeb - why not n ale GC nie miałem, nie mam i mieć nie będe n
[Nie 22:44] Ababeb: Nienormalny(_PS2, by nie było nieporozumień n ), wejdź w 4-6 na Krypcie, wybierz Download. Stamtąd ściągnąłem.
[Nie 22:45] Ababeb: Jaco - to co, ja też? n Przez parę sekund kołaczyło mi się w głowie parę propozycji, na przykład Nienormalny_Pegazus albo Nienormalny_Atari_2600. n
[Nie 22:45] Dojebon: ideł
[Nie 22:47] Jaco: ja bym prosił C=64 n
[Nie 22:47] Ababeb: (po co dałem ten znak zapytania?)
[Nie 22:49] Nienormalny_PS2: thx za info Ab,a teraz czas na kanapkę i spłukanie krwi z kolana,idę tu de kiczyn
[Nie 22:50] Jaco: ( n ) tak ty też! n
[Nie 22:50] Boni: Ta... Commondore forever with me Laughing
[Nie 22:55] Jaco: and with me! nie zapominaj o mnie!
[Nie 22:55] Nienormalny_PS2: jamiałem Atari 65 XE XD
[Nie 22:59] Nienormalny_PS2: idę potuningować postacie w FFX Twisted Evil
[Nie 23:00] Jaco: pamiętam wojny typu Commodore jest cul a Atari to do bani! Nie to co teraz: konsole są naj a PC to kupa.... to były czasy n
[Nie 23:02] Ababeb: Ciekawe za ile lat ktoś będzie to wspominał "To były czasy" gdy ludzie będą prowadzić spory "PlauStation 69 jest sóper a Y-Box to kufno" n
[Nie 23:03] Jaco: nie prędko n
[Nie 23:13] Preacher: 1156 ... ja przez to wszystko nie przejde .. czy musicie aż tyle pisać jak mnie nie ma? n
[Nie 23:16] Ababeb: No
[Nie 23:28] Faris: Wpadłam na chwilę - przyszłam i równie szybko pójdę n
[Nie 23:28] BeeBBo: Witam całą gromadę...
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”