Upadek Anioła - "smutna komedia" dziejów OWA

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

...Dobra ja juz tu nie bede pisal ALE WY SIE ODCZEPCIE ODEMNIE ...mkey ? (to pytanie retoryczne)
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

ehhhh żal mi was....
żal mi was...
Ża... ok ;)
UNO >_> Ten topic ma już swojego bohatera.
Oczep się od niego ;'(((
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Uno... czy ty nie rozumiesz tego, że OWA żałośnie nie potrafi odpuścić? Gdyby to była sprawa real'u, a nie netu i forum - to by się jeszcze dało jakoś zrozumieć, ale on chyba naprawdę nie ma życia... takiego no life'a jeszcze w poznanym wszechświecie ew. kontinuum liczb rzeczywistych nie widziano. Mania wielkości, objawiana w takiej ilości symptomów, że aż szok. Naprawdę, znalazłeś sobie tak godnego idola, że teraz tylko go bronić, oj bronić! Zrób Sexy No Jutsu, przecież wiesz że ja kto zrobisz plus klonowanie to devianci zajmą się Tobą nie nim... CHROŃ SWEGO MISTRZA, YOU WORTHLESS SCUM! :lol:
UNOisMAD pisze:...Dobra ja juz tu nie bede pisal ALE WY SIE ODCZEPCIE ODEMNIE ...mkey ?
Nie?
UNOisMAD pisze:(to pytanie retoryczne)
Robisz postęp. W końcu jakieś skomplikowane zdanie (pardon, słowo) bez błędu semantycznego albo innego... Kupiłeś słownik?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Devianci- trochę więcej delikatności ;>
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Ivy pisze:Devianci- trochę więcej delikatności ;>
ciiiiii... oni tylko sprawdzają jego zdolność do wojowania XD

dostała admina i juz grzmi z ambony XD
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Gagarin pisze:Ivy napisał/a:
Devianci- trochę więcej delikatności ;>
ciiiiii... oni tylko sprawdzają jego zdolność do wojowania XD
Ta, szkoła przetrwania ;P
Gagarin pisze:dostała admina i juz grzmi z ambony XD
W końcu całe zycie na to czekałam _^_

Chwalmy jednak OWA- to jego topic. Za ciężką pracę. Za siedzenie non-stop w Helpie. Za serce, którym dzieli się ze wszystkimi swoimi wcieleniami. Amen lol
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Robisz postęp. W końcu jakieś skomplikowane zdanie (pardon, słowo) bez błędu semantycznego albo innego... Kupiłeś słownik?
JA TU JESTEM TROLLEM!! Wyjmuje swój topór bracie... czas na spar!!

OWA zaś dla mnie jest czymś czego Ja przynajmniej nie zrozumiem. Cóż, albo jestem za durny, albo on jest bogiem ;)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

King VERMIN! pisze:Cóż, albo jestem za durny, albo on jest bogiem ;)
i wszystko jasne... :]

przede wszystkim OWA robi siarę facetom... zamiast wrócić na normalne konto, podyskutować ze wszystkimi, powiedzieć co go boli... to bawi sie w przebieranki i zgrywa kozaka. Nie podoba mnie się to... robienie z siebie takiego błazna. Ja zachowuje się jak bachor - fakt, ale no bez przesady kto takie jaja odstawia?
martwi mnie fakt, że jak miał okazje, żeby wszystko wróciło do normy - zmarnował ją i to jest ZUE. Trudno - jak chce sie bawić, to dajcie mu zabawki :>

Uno Ty chronolesie :]
Gveir pisze:Nie?
widzisz? na spokój sobie trzeba zasłużyć :P
wiem, jesteśmy podli... :/ ale adminów się nie wybiera :lol:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Więcej miałby jaj jakby po prostu założył konto jak powiedział Gags i zaczął bluzgać i mówić co mu nie pasuję, ale on po prostu podnieca się tym, że tu jest XD

OWA, jak to czytasz, a czytasz na bank, nie zachowuj się jak pięcioletni dzieciak, załóż te normalne konto i siedź tu. Na nikim to nie robi wrażenia, że masz tu konto, bo każdy dzieciak neo potrafi to zrobić :roll:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

No właśnie, ale OWA chce być... oryginalny :lol: A może lubi być w centrum uwagi?? A takim zachowaniem to jest na dobrej drodze :lol: Biedny ma problemy w życiu, bo nikt go nie zauważa to tutaj zgrywa bohatera :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jest jeszcze jedna sprawa- OWA został stąd wywalony za swoje przekręty i teoretycznie nie ma miejsca dla takiego usera. Ale skoro i tak nie zamierza nas opuścić, to nie jest taki zły pomysł. Jeśli czuje się pokrzywdzony i niesprawiedliwie potraktowany, to niech broni się jak facet. Bez przebieranek, fałszywych kont i zabaw IP. Bo w zmianę IP mogą sie bawić nawet dzieci >_>


...co wcale nie oznacza że marzy mi się kolejne dyskusja z tym miłym człowiekiem. Cierpliwość kiedys się kończy :lol:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Ivy pisze:Jeśli czuje się pokrzywdzony i niesprawiedliwie potraktowany, to niech broni się jak facet. Bez przebieranek, fałszywych kont i zabaw IP. Bo w zmianę IP mogą sie bawić nawet dzieci >_>
dokładnie... dzieciak na maksa
Ivy pisze:...co wcale nie oznacza że marzy mi się kolejne dyskusja z tym miłym człowiekiem. Cierpliwość kiedys się kończy :lol:
spoko... pomoc czeka jakby co :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ivy pisze:Cierpliwość kiedys się kończy
Oj Ajwi... przecież taka osoba jak Ty pełna miłości, zrozumienia i napełniona mądrością życiową nie pozostawi OWA'y w potrzebie. Zawsze z nim porozmawiasz choćby na GG i wysłuchasz (przeczytasz XD) jego żalów i smutków związanych ze złem świata i przeciwnościom jakie pojawiają sie na jego drodze (nie)życiowej. Tyś jego opoką, drogowskazem i wyrocznią w sprawach wszelakich. Boginią i ostatnią ostoją sprawiedliwości w tym złym i niesprawiedliwym świecie. Tyś strażniczką cnót wielkich... i obrończynią uciśnionych...
...
...
...
...
...
...
...
...
:lol: :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

OWA jest tylko jeden czy jest go może więcej?
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze:OWA jest tylko jeden czy jest go może więcej?
*Wzrok kieruje mu się na wyższe partie monitora*
Nie wiem, może... Nikt nie zna prawdziwej natury forumowiczów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”