Upadek Anioła - "smutna komedia" dziejów OWA

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ja dawno dawno temu pisze:Myślałem że to z tym Tarutaru będzie :(
O właśnie - nadal myślałem, że Go dostała warninga za filmik na YouTube z FF XI, gdzie ktoś grał TaruTaru w dość jednoznacznych pozach. :P Ma to ktoś jeszcze?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

tylko szkoda że nie mialem okazji go spotkać
O myślałam, ze na forum to można jedynie poznać XD Spotkać można na ulicy :P Hehe mi tak tito OWA XD Ale dalej mam gadu :lol: Ale nie pisze do mnie :( Popłaczę się XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

OWA musiał to być ciekawy gość tylko szkoda że nie mialem okazji go spotkać...a może kiedys się znowu zarejestruje , ale teraz jakoś normalnie nie robiąc swoje nieudane klony...(mała armia OWY)
Spotkać można na ulicy kogoś, a OWA jest ciągle tu. Czemu piszesz, że jest "ciekawym gościem"?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

King VERMIN! pisze:Czemu piszesz, że jest "ciekawym gościem"?
Może Uno ciekawszych nie widział?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Spotkać można na ulicy kogoś, a OWA jest ciągle tu. Czemu piszesz, że jest "ciekawym gościem"?
Każdy musi mieć jakichś idoli, nie?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Bo ja nie kumam czegoś. Koleś który nie ma własnego życia i truje każdemu dookoła... taka osoba może być uznana za "ciekawą"? Chyba za stary jestem aby skumać takie myślenie :|
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Może to jakiś ciekawy przypadek ze strony psychologicznej?? XD Nieprzewidzialny i natrętny :lol: Haha King to samo napisałam post nad Tobą :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
CePeN

Post autor: CePeN »

IMHO OWA to zwykły frajer, kompletne dno - jeśli nie ma honoru (a nie ma skoro ciągle powraca) to co z niego za człowiek. Gorzej niż Trolle (bo te przynajmniej w kulturze norweskiej są pożyteczne).
Koleś nie potrafi nic zrobić poza haniebnym zakładaniem kont i klonowaniu postów; nawet jakby próbował shakować kryptę to by było COŚ - nie chodzi mi o to żeby to robił ale przynajmniej by pokazał coś z klasą - dla mnie tacy ludzie jak ON są bez wartości, takich nawet nie warto zabijać bo szkoda iść za nich siedzieć.
Tyle ode mnie.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Ale z was to żale jednak są...mi chodzilo ze ciekawy jest pod tym względem ze mimo tego ze tutaj nikt go zbytnio nie szanuje ten was podgląda ciągle...ehhhh żal mi was....

[ Dodano: Wto 12 Cze, 2007 22:28 ]
Wy wszystko przeinaczacie tak aby wyszlo ze jestem debil , kretyn i tak dalej . Mozna to zrozumiec na dwa miliony innych sposobow , a wy żałosne ludki wybieracie tylko jeden.
CePeN

Post autor: CePeN »

UNOisMAD pisze: Wy wszystko przeinaczacie tak aby wyszlo ze jestem debil , kretyn i tak dalej
Nikt tak na Ciebie nie napisał, a co ty sobie o tym myślisz to twoja kwestia, jeśli uważasz się za osobę mało-inteligentną nie przeszkodzę Ci w tym, jednakże nie nazwałem ani nie zamierzam nazwać Cię Debilem itp, publicznie bo nie mi o tym sądzić.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Uno, masz jakieś życiowe problemy ? =p A może postać OWA tak cie zafascynowała i pójdziesz jego śladami? :lol:
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Wy wszystko przeinaczacie tak aby wyszlo ze jestem debil , kretyn i tak dalej . Mozna to zrozumiec na dwa miliony innych sposobow , a wy żałosne ludki wybieracie tylko jeden.
Spytałem się czemu uważasz, że OWA jest ciekawy, a to akurat dało się zrozumieć na dwa sposoby. Idź Naruto lepiej obejrzeć bo Ci cukier podskoczy...
Koleś nie potrafi nic zrobić poza haniebnym zakładaniem kont i klonowaniu postów; nawet jakby próbował shakować kryptę to by było COŚ - nie chodzi mi o to żeby to robił ale przynajmniej by pokazał coś z klasą - dla mnie tacy ludzie jak ON są bez wartości, takich nawet nie warto zabijać bo szkoda iść za nich siedzieć.
Tyle ode mnie.
Masz rację, haknięcie phpBB to na prawdę COŚ XD Pozatym, on by tego nie zrobił, bo nie zabija się własnej miłości ;)
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Wiadomo dlaczego OWA, ciągle wraca ;) Po prostu, za bardzo wziął do siebie ostatnie słowa Sepha z końca AC: "ja nie zamierzam zostać wspomnieniem" :lol:
Sephir pisze:Uno, masz jakieś życiowe problemy ? =p A może postać OWA tak cie zafascynowała i pójdziesz jego śladami?
UNO na admina! :lol:
Welcome to these crazy times.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Ja powiedzialem co sądze , a wy ze swoimi zalosnymi "podtekstami" . Nie mozecie po prostu przeczytac i olać to jeżeli wam nie odpowiada to co napisalem ? Hę? żal mi was...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

UNO >_> Ten topic ma już swojego bohatera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”