Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grzybek Z Octu pisze:A co właściwie się na takich konwentach robi?
- ogląda anime
- bierze sie udział w konkursach
- mozesz sobie pospiewać jak jest akurat karaoke XD (lub ponabijać z ludzi)
- są panele, gdzie prowadzi się dyskusje na przeróżne tematy (np. na doji bedzie m.in. o yaoi <czemu nie yuri ><), o broni biologicznej XD, czy o J-rock'u
- są sesje rpg
- śpi się gdzie popadnie (ja tam zawsze w salach kinowych... zwykle najwygodniej, no i cieplej niż na parapecie czy schodach XD (że co? sleep room? jeszcze nigdy z czegoś takiego nie korzystałem :lol: Poza tym nie chce mi się śpiworów wozić XD )
- mozesz pograc na konsoli z różnymi psycholami
- śmiejesz się wniebogłosy na cosplayach :lol:
- czasem są pokazy różnych sztuk walki

Co kto lubi :>

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2007 21:41 ]
Gagarin pisze:niestety Jaco - nie wymacam Cię na żywo
nie wybaczę Ci tego :<
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

No proszę :> Powiedz jej, żeby się wystrzegała łysych, brodatych, ubranych na czarno :lol:
Widocznie za bardzo się wystrzegałam, bo Cię nie zauważyłam > >
Jaco pisze:(np. na doji bedzie m.in. o yaoi <czemu nie yuri ><),
Próbowałam się dostac na ten panel, jednak takie połączenie jak tłumy (przywodzące na myśl zombie) + nasłonecznione, duszne pomieszczenie nie jest zachęcające :lol:.
Jaco pisze:- śmiejesz się wniebogłosy na cosplayach :lol:

Szkoda, że tego zabrakło >_> Stroje były momentami naprawdę porządnie wykonane, niestety kosplejowcy nie mogli się odpowiednio zaprezentować. Sądzę, że powinno się tę atrakcję od razu wywalić na świeże powietrze - panowałby ścisk, ale dałoby się jakoś pomieścić konwentowiczów. Chyba.


Ogólnie konwent udany, choć nie wiem, czy sądziłabym tak, gdyby nie stawiło się na nim tylu znajomych. Pałętałam się jedynie po terenie szkoły, (tamtejsze schody rlz) gadałam, ewentualnie przesiadywałam przy stoisku nieopodal rezerwacji. Byłam bodajże na jednym panelu przez ten cały czas xD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Faris pisze:Widocznie za bardzo się wystrzegałam, bo Cię nie zauważyłam > >
Nie martw się, ja w sumie nie wiedziałem kogo mam szukać _^_ Ale jeszcze Cię kiedyś dorwę :evilbat:
Faris pisze:Próbowałam się dostac na ten panel, jednak takie połączenie jak tłumy (przywodzące na myśl zombie) + nasłonecznione, duszne pomieszczenie nie jest zachęcające :lol:
Kumpel był. Ponoć z 10 chłopa było XD
Faris pisze:Szkoda, że tego zabrakło >_> Stroje były momentami naprawdę porządnie wykonane, niestety kosplejowcy nie mogli się odpowiednio zaprezentować. Sądzę, że powinno się tę atrakcję od razu wywalić na świeże powietrze - panowałby ścisk, ale dałoby się jakoś pomieścić konwentowiczów. Chyba.
Dokładnie. Jak po raz pierwszy zobaczyłem tą główną salę to wiedziałem, że tu się wszyscy za cholere nie pomieszczą... Swoją droga ilość cospleyowiczów mnie zabiła... szkoda tylko, ze 90% strojów było z Naruto _^_


A propo.. co się zaliczyło:
Jaco pisze:- ogląda anime
Ba.
- bierze sie udział w konkursach
Nie wzięli mnie do turnieju w SC :/
- mozesz sobie pospiewać jak jest akurat karaoke XD (lub ponabijać z ludzi)
Za duszno było, żeby się z kogokolwiek nabijać _^_ Swoją drogą karaoke też im nie wyszło :P
Jaco pisze:- śpi się gdzie popadnie
Podłoga w 2 kinówce, parapet na parterze i podłoga z 1 kinówki zaliczona XD
- mozesz pograc na konsoli z różnymi psycholami
Ba. od 2:30 do 6:00 :lol:
Jaco pisze:- czasem są pokazy różnych sztuk walki
Ponoć miały być.. nawet chyba były, z tego co widziałem na zdjęciach... nie dane mi było jednak ich widzieć na żywo :lol:

I qrde nie byłem na panelu 4chan >< Bo niby odwołali, a potem jakoś jednak był... eh...

Konwent jak najbardziej udany. Niestety brakowało mi kogoś, kto nie chciał gadać o RO X_X Moze uda sie kiedyś wybrać z deviantami :> Asucon i Baka już wkrótce, ale raczej wątpię, by udało mi się na nich być... no chyba ze poniedziałki bedą w miarę wolne XD
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Kto sie na toruński Piernicon wybiera? Zrobiłam dzisiaj przedpłatę, więc będę na bank xD
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A kiedy jest? To się może da coś wykombinować... Może ta przedpłata sprawi, że faktycznie będziesz :>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Też się pytam kiedy. Na sam konwent się nie wybieram, bo nic mnie tam nie interesuje, ale z Wami bym się chętnie w końcu spotkał :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Początek: 25 sierpnia, sobota, godzina 10:00

http://www.mm.pl/~radaz_kun/

Będę, bo mam blisko i tanio- no i trzeba sobie odbic nieobecnosc na Doji ;P
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Tja, stronkę już kiedyś przegląałem i sporo ciekawych rzeczy tam będzie (Gveir, panel o Utenie nawet robia XD ), ale do Torunia mam fatalny dojazd, daleko trochę, poza tym nie stać mnie na kolejny konwent w tak krótkim czasie _^_
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Na Piernicon też bym się wybrał ... ale bilety do Polski dopiero na październik ... może na BAKA mi się uda ... oby :roll:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

I dupsko blade - w samym środku konwentu moja zmiana w robocie -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Może ta przedpłata sprawi, że faktycznie będziesz
BRAWO GVEIR!! masz u mnie browar :* ROTFL XD buhahahahaha XD no może rzeczywiście się pojawi :] ale co jak będzie nudno? :P

już na 100% mnie nie będzie, już jutro spadam, wracam na jeden dzień (25.08) i potem kolejny wyjazd, więc Iv - miłej zabawy i żeby nudno nie było... :evilbat:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z tego co mi wiadomo to będzie tam mini zjazd Kryptowy XD Miłej zabawy, dziewczyny ;)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ano, będzie. Chyba jakoś przeżyję te trzy godziny jazdy do Torunia i pozostałe koszty. :]
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Go Go Yubari pisze:będzie tam mini zjazd Kryptowy
o.O czemu dopiero teraz sie o tym dowiaduje?! wrrrrrrr :<
Lenneth pisze:Ano, będzie.
daaaaamn... i mam nie podokuczać jej na żywo? hmmm :> nie ma tak dobrze :evilbat:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nat, jak będę piła wino, wcinała chińszczyznę i oglądała jakiś horror, pomyślę o was i wypiję wasze zdrowie ;) Wy też za moje wypijcie, byle nie jakąś siarką z Biedronki >>'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”