Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Post autor: Jaco »

Poprzedni topic był tak długo nie używany, że w końcu zniknął i dopiero teraz czuć jego brak XD A że ludzie chcieli by się spotykać, to gdzie indziej jak nie na konwentach? :]

Tak więc konwenty w tym roku wyglądają tak (info ze stronki : http://anime.com.pl/calendar,list,2.html )

(m&a)
ANiMAcon II 20.07.2007 - 22.07.2007 Złotów
DOJIcon 7 11.08.2007 - 12.08.2007 Kraków
Unicon 3 15.09.2007 - 16.09.2007 Rzeszów (w sumie nie wiem czego to konwent _^_ )
Osakon 22.09.2007 - 23.09.2007 Inowrocław


Ominęły mnie w tym roku już Asucon XI (Katowice) i Magnificon V (Kraków), na których to 2 poprzednich edycjach byłem i było bardzo fajnie... :( Niestety... człowiek studiuje i już nie ma czasu na takie zabawy... no i kumple z licka, z którymi jeździłem też gdzieś wybyli... czy to do UK, czy gdzieś w Polskę :]

No i faktycznie... Piernikon już był, ale nie miał on zbyt wiele z m&a, ino z grami rodem z KKW (moze z innymi też :P ).

To który wybieramy? :> (ja byłbym za Doji, mimo ze do Krakowa blisko nie mam ;] no i jeszcze na wakacjach... bo wrzesień... brrr... praktyki w szkołach _^_ )

Jest też możliwość, że dojdą jakieś kolejne konwenty.
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2013 00:38 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Jaco pisze:m&a)
ANiMAcon II 20.07.2007 - 22.07.2007 Złotów
DOJIcon 7 11.08.2007 - 12.08.2007 Kraków
Unicon 3 15.09.2007 - 16.09.2007 Rzeszów (w sumie nie wiem czego to konwent _^_ )
Osakon 22.09.2007 - 23.09.2007 Inowrocław
ja będe na wszystkich jak zawsze XD tylko muszą mięc urozmaicony program... zwłaszcza te w Toruniu... bo pare osób może zabraknąć :> :evilbat:

a nie może byc jakiś zboczony konwent? będzie łatwiej zrobic orgię :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Ja będę na tym w krakowie, i może jeszcze w Rzeszowie, bo nie wiem jak z dojazdem w czasie roku szkolenego, ale raczej nie powinno byc problemów...
Gagarin pisze:a nie może byc jakiś zboczony konwent? będzie łatwiej zrobic orgię
I know it was a joke :027:, but weź pod uwagę, że nie wszyscy forumowicze mają tyle lat co ty!! :evil: Czy wszystko musi kręcic sie wokół jednego tematu :563: , ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Nico Robin pisze: know it was a joke , but weź pod uwagę, że nie wszyscy forumowicze mają tyle lat co ty!! Czy wszystko musi kręcic sie wokół jednego tematu , ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'
Tu zacytujemy klasyke:

gdyby kózka nie skakała, to by jej majtki nie spadły ...

- wszystko ma podłoże seksualne ;)


FF tez ma podłoże seksualne - predzej czy pozniej to wychodzi ;)

nio nio - dla czego wszyscy lubimy Tife ?
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:To który wybieramy? :> (ja byłbym za Doji
Blisko nie mam, ale będę na bank.
Gagarin pisze:a nie może byc jakiś zboczony konwent? będzie łatwiej zrobic orgię :P
To zależy tylko i wyłącznie od uczestników :lol: Ecchicon w teorii mógłby byc "zboczony", ale w moim przypadku najwiękzą dewiacją było rysowanie do rana i spanie na hentaiach _^_
Nico Robin pisze:ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'

_^_ bo na spotkaniu Krypty ktoś ma zamiar gadac o FF?... nie sądzę (rekordy FF, anyone? xD). Zresztą, jakiego dobrego imienia, to tylko gra ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nico Robin pisze:I know it was a joke :027: , but weź pod uwagę, że nie wszyscy forumowicze mają tyle lat co ty!! :evil:
Nico, zlituj się - to było żart, a Gags ma właśnie takie żarty jak na devianta przystało, dystansu troszkę...
Nico Robin pisze:ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'
A ja myślałem, że jak już się wybierzemy na konwent, w celu spotkania się tam, to raczej on, FF i atrakcje zejdą na dalszy plan, a bardziej będzie szło o pogadanie i zapoznanie się w realu... Ale cóż, może za stary też jestem i nie rozumiem już takich idei jak "szarganie dobrego imienia gry" :roll: Jeszcze jedna mała prośba o dystans.
Gagarin pisze:tylko muszą mięc urozmaicony program... zwłaszcza te w Toruniu... bo pare osób może zabraknąć :>
Żeś wyostrzył sobie dowcip :lol: Już wiem przez kogo :P
Gagarin pisze:a nie może byc jakiś zboczony konwent? będzie łatwiej zrobic orgię :P
Zboczony to był Ecchicon, pamiętasz co wyszło z tego wyjazdu? :evilbat:

Co do Unicon'u 3, to na razie podali tylko czas a co dalej nie wiadomo, bo przygotowują, ale to ma też być m&a ;] W sumie mogę jechać na każdy (o ile już wtedy nie będzie mi z robotą kolidował :/ ), jeno ten Kraków to mnie cieszy, bo blisko to jest jak jasna cholera...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

I know it was a joke :027: , but weź pod uwagę, że nie wszyscy forumowicze mają tyle lat co ty!! :evil: Czy wszystko musi kręcic sie wokół jednego tematu :563: , ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'
Że co? Myślisz, że jakbym pojechał na takie coś i bym spotkał dajmy na to paru naszych, to bym w ogóle NAWIĄZAŁ z czymś do FF? :lol: Pewnie według Ciebie staniemy i będziemy "w ile pokonałaś Ruby lol"? Wiadomo, że będziemy rozmawiać o seksie, rozpuście, tańcach i swawolach (oprócz Sephi naturalnie... :twisted: )
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:DOJIcon 7 11.08.2007 - 12.08.2007 Kraków
Kto wie...kto wie....
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

King VERMIN! pisze:Pewnie według Ciebie staniemy i będziemy "w ile pokonałaś Ruby lol"? Wiadomo, że będziemy rozmawiać o seksie, rozpuście, tańcach i swawolach (oprócz Sephi naturalnie... :twisted: )
to mnie rozpieprzyło maksymalnie XD :lol: buhahahahahahaaaa :D :D :D :D :D :D
Nico Robin pisze:but weź pod uwagę, że nie wszyscy forumowicze mają tyle lat co ty!!
dobrze kochanie, Ciebie tylko pomacam... ale solidnie - zobaczysz, spodoba Ci się ;)
Nico Robin pisze:ludziska tu chodzi o FF, nie brudźmy dobrego tej gry imienia. Unbeliveble... -_-'
będziemy rozmawiać którą z lasek FF byśmy zgwałcili... czyli standard, a i o FF będzie... będziemy mówić o czystej miłości fizycznej, więc FF nie będzie brudne XD
Ivy pisze:Blisko nie mam, ale będę na bank.
może sprawdź najpierw program, a dopiero później pisz takie rzeczy, co? :>
Ivy pisze:najwiękzą dewiacją było rysowanie do rana i spanie na hentaiach _^_
żeby spać na hentaiach to już wyobrażam sobie co tam musiało się dziać... :lol:
Gveir pisze:Nico, zlituj się - to było żart, a Gags ma właśnie takie żarty jak na devianta przystało, dystansu troszkę...
nie kłam Gveir XD ;)
Gveir pisze:Żeś wyostrzył sobie dowcip :lol: Już wiem przez kogo :P
taaaa? taki bystrzach z Ciebie? XD
Gveir pisze:Zboczony to był Ecchicon, pamiętasz co wyszło z tego wyjazdu? :evilbat:
jak dla mnie było extra! dawno nie bawiłem sie tak świetnie na konwencie... XD mój najlepszy :D pobił nawet ten konwent w Toruniu :>
Go Go Yubari pisze:Kto wie...kto wie....
WOOOOO :D robi sie zabawniej ^^
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Ja pie****... jak wszędzie mam daleko :/ Szczerze mówiąc nie wiem czy zaszczycę was swoją osobą, ale byłoby miło spotkać niektórych :)

Go - nawiązując do zdjęć - naturalnie przyjdziesz, ale z wielkim, czarnym prostokątem, który sobie przymocujesz do twarzy? :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

King VERMIN! pisze:Go - nawiązując do zdjęć - naturalnie przyjdziesz, ale z wielkim, czarnym prostokątem, który sobie przymocujesz do twarzy? :D
Nah już sobie przyszykowałam strój na konwent.... Cała będę czarnym prostokątem :lol:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:nie kłam Gveir XD ;)
Dobra, już nie kłamię, masz rację :D
Gagarin pisze:taaaa? taki bystrzach z Ciebie? XD
Nie trzeba było nawet długo się zastanawiać XD
Gagarin pisze:jak dla mnie było extra! dawno nie bawiłem sie tak świetnie na konwencie... XD mój najlepszy :D pobił nawet ten konwent w Toruniu :>
Je***a skleroza :>
King VERMIN! pisze:Ja pie****... jak wszędzie mam daleko :/ Szczerze mówiąc nie wiem czy zaszczycę was swoją osobą, ale byłoby miło spotkać niektórych :)
King, też tak mam (chyba oprócz Inowrocławia), ale brat, jak będzie już wycieczka, to weź się zgarnij przyjeżdżaj, pogadamy o Ultimie, jak byśmy gwałcili panny z FF czy Meryl XD Ale delikatnie, bo nas jeszcze wywalą z konwentu, za to nie mamy czci i wiary do wspaniałych dzieł! I sobie zrobimy panel o Cloud'zie! :D
Go Go Yubari pisze:Nah już sobie przyszykowałam strój na konwent.... Cała będę czarnym prostokątem :lol:
Khem, z napisem Death Note? Wszyscy zostaniemy zapisani XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Khem, z napisem Death Note? Wszyscy zostaniemy zapisani XD
O! Good idea! A Ivy bedzie moim Raito! XDDDDD Z Faris zrobimy Misę, a z Lenn....eee.... Ryuuka? XD

Ej Ivy....
Ivy: L
Faris: Near
Lenn: Mello
Go: Death Note XD
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

ej poprzebierać sie na konwent? extra sprawa! już widzę siebie jako Guttsa z Berserka :D XD tylko najpierw musiałbym się na siłownie zapisać i brać jakies sterydy - ale warto tak żeby świecić klatą przez 2 dni :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To jak Ty Gutts, to ja mogę robić za Zodd'a XD Nawet bez przygotowania :D Kogo bierzemy na Griffith'a? :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”