Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nie będę wcinac się w dyskusje ; )

Na konwent chętnie, zresztą gdzie Ivy i ja. ; ) Wie ktos moze, w jakiej konwencji utrzymany będzie Animacon? O ile zeszłoroczna narutowa pasowałaby mi, za bleach'a lub innego tasiemca podziękuję (zamykanie się w kręgu ulubionych serii rlz XD).
Go Go Yubari pisze:Z Faris zrobimy Misę
Wolę przebrac się za drzewo o.O No ale cóż, do Neara jestem 'uderzająco' podobna ^^ XD
Mogę zakosplejowac kogoś z Organizacji XIII - oczywiscie z twarzą przysłoniętą czarnym kapturem przez cały czas. XD
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mogę zakosplejowac kogoś z Organizacji XIII - oczywiscie z twarzą przysłoniętą czarnym kapturem przez cały czas. XD
Hyh to dużo nie będziesz musiała wymyślać XD Ale jak znajdziesz taki fajny kostium jak oni mają to mi pożyczysz potem XD

Hmm ja pewnie i tak nigdzie się nie zjawię... Nie wiem pewnie i tak nikomu na tym jakoś super nie zależy XD Heh :P Może w przyszłości :P W końcu za niecałe trzy lata będę pełnoletnia XD (lol ale ten czas szybko płynie o.O)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Faris pisze:Wie ktos moze, w jakiej konwencji utrzymany będzie Animacon?
Tego jeszcze organizatorzy chyba nie wiedzą ;]
Eiko pisze:Hmm ja pewnie i tak nigdzie się nie zjawię... Nie wiem pewnie i tak nikomu na tym jakoś super nie zależy XD Heh Może w przyszłości W końcu za niecałe trzy lata będę pełnoletnia XD (lol ale ten czas szybko płynie o.O)
Jezeli chodzi o Twoją niepełnoletniość to się nie ma czym przejmować ;) Starsi koledzy sę chętnie Tobą zaopiekują :] (a może lepiej starsze koleżanki, bo koledzy to zboczeńcy, gwałciciele i w ogóle niedojŻali są XD )
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Jaco pisze: Starsi koledzy sę chętnie Tobą zaopiekują :] (a może lepiej starsze koleżanki, bo koledzy to zboczeńcy, gwałciciele i w ogóle niedojŻali są XD )
Ale mnie mama nie puści :P Na koncert do Wawy też mnie nie puściła :(
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Eiko pisze:Ale mnie mama nie puści
To ją zabierz ze sobą, chętnie poznamyy ;) Chociaz... z drugiej strony to byś z miejsca dostała bana od niej na k-ff XD

Zawsze mozesz błagać. Jakbyś zaczęła już od dziś to może by coś z tego wyszło ;]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Prędzej zabierz tate - tato z szanownymi kolegami z Krypty szybko się dogada przy kilku piwach (chłopaki wy stawiacie : P)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sephiria pisze:chłopaki wy stawiacie : P
Zależy co ;) A ogólnie Eiko, to możesz pobłagać, przecież może w końcu się uda :wink: Gdyby tylko jeszcze nie ta wredna odległość do Krakowa :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephiria pisze:chłopaki wy stawiacie : P)
ja mu mogę postawić XD
Jaco pisze:Starsi koledzy sę chętnie Tobą zaopiekują :]
ja sie chętnie zaopiekuję ^^ mam w tym wprawę :) chyba ze mna by Cię rodzice puścili... co nie? tylko nie wpuszczaj ich na Krytpe a będzie dobrze :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Aj tam akurat Kraków mam najbliżej XD Ale nie wiem nie wiem :P Tak sama?? Eeee jeszcze by mnie ktoś okradł w pociągu XD Oj no w końcu tata w temacie, bo też gra w FF XD Hm hm hm ale nie wiem czy by chciał poznać tych naszych kryptowych facetów XD

[ Dodano: Czw 05 Kwi, 2007 19:25 ]
No właśnie XD o tym zapomniałam napisać :P Jeszcze nie zobaczycie mnie tu więcej :P Choć kartki im pokazałam XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Eiko pisze:Tak sama?? Eeee jeszcze by mnie ktoś okradł w pociągu XD
O to się nie martw, bo ja i tak mam w Katowicach przesiadkę w drodze do Krakowa ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Jaco pisze:O to się nie martw, bo ja i tak mam w Katowicach przesiadkę w drodze do Krakowa
Ooo XD To może się skuszę :P (choć pewnie i tak skończy się na chęciach znając rodziców :lol: ) Hihi
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

hmm, jakby co do Rzeszy mógłbym się wybrać (najbliżej z domu). trzeba by w końcu na jakiś konwent się wybrać (fan m&A z 11 letnim stażem i nigdy nie był na żadnym konwencie :P )
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Też bym pojechał, ale wszędzie trochę daleko :/
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Sephiria pisze:Prędzej zabierz tate - tato z szanownymi kolegami z Krypty szybko się dogada przy kilku piwach (chłopaki wy stawiacie : P)
Hehe Jak by tato Eiko mnie zobaczył, to by dostała zakaz wchodzenia na K-FF

A może na Doji się wybiorę, fajnie by było spotkać się z Wami
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Zlot? Świetnie! Gdzie, gdzie?? Może w Warszewie? Warszawa taka fajna, smierdząca i całkiem centralna... Może byśmy na piwko/sok marchewkowy skoczyli niezależnie od konwentów?
Ostatnio zmieniony pt 06 kwie, 2007 23:22 przez Schrödinger, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”