Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

To co powiem jest oczywiste, ale ten lizak wygląda jak kupa. Yuck. Skądś to wytrzasnął (i dopytuję o producenta tegoż zacnego wyrobu)?
Zapytaj mrocznego bąbelka, to ona gdzieś je kupiła w UK... :) A forma pamiętnikowa owszem, właśnie taka miała być. Z tą różnicą, że w swoim pamiętniku opisałbym takie zdarzenia w barwniejszych szczegółach.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grzybek Z Octu pisze:Gdy weszliśmy do knajpy, naszym oczom ukazał się piękny szynkarz, który wyglądał jak G.V.E.I.R. Przywitaliśmy się i zapytaliśmy czy nie jest zmęczony ogarnianiem restauracji i stawu, ale nie odpowiedział. Po chwili pojawił się prawdziwy Gveir, który powiedział, że jest zmęczony ogarnianiem stawu a nimfy mają tarło, więc jest przerąbane po trzykroć, wodorosty zapychają odpływ i codziennie musi przeganiać śmiałków, o których onegdaj pisał Adam Mickiewicz.
Muszę przestać odwiedzać forum w pracy, bo dziwnie to wygląda jak parskam śmiechem nagle... Jestem w stanie uwierzyć, jak GZO zagaduje obcego gościa, czy wysprzątał dziś staw :lol: Masz więcej tych swoich pamiętników? Pisz, PIIIISZ!
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

GzO zapomniał napisać w związku z naszym toruńskim spotkaniem, że jest bardzo oszczędny i zamówił kawę bez śmietanki, licząc, że gołąb przelatują skapnie mu ptasiego mleczka. Niestety po dwóch podejściach ptaszyna trafiła na brzozę i Grzybek musiał pić czarną, a potem zimnego Lecha :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Hahaha. Lizaków miałam kupę z UKe i kupne były tam kupione.

Ja wciąż nie mam dowodów na istnienie farfocla na dupie :v
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Czy Pyrkon jest aktualny?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jest.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”