Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Ok, to padów nie biorę. Weź TTT2. Ni no kuni myślałem, żeby wziąć jako ciekawostkę dla tych, którzy nie mieli szansy pograć. Weź, co Ci szkodzi ;)

Masz gitary do GH? (ew. RB). Jakby co, mam WSZYSTKIE singstary, Rockbandy i Guitar Hero, jakie wyszły na PS3, więc mogę cuś wziąć z tego typu gier. Mam też trochę gier na move, z czego polecałbym na imprezę Child of Eden (wezmę). Pytanie, masz move, czy mam brać?

Przydałyby się też jakieś wyścigi (ale nie GT, może coś bardziej arcade - podejrzewam, że będziemy pod wpływem etanolu, a przy GT jednak trzeba się skupić).

Z innych gier, wezmę One Piece, bo zabawa przy nim przednia i myślę co jeszcze.

W ogóle, to pytanie zasadnicze:
czy ktoś pije whisky, tudzież burbona?

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Mogę wziąć też NNK, spoko.

Do instrumentów od gh teoretycznie mógłbym się dostać, ale śreeeednio mi się widzi branie ich pociągiem do Poznania, i tak mam już jedną dużą torbę i plecak :/

Z wyścigów mam wspomniane CTR, a także Jak X i Blur.

nie pijam xD
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

mroczna sarna pisze:Miejscówka zaklepana? Czyli mamy Ci oddać po 40/80 zł?
Tzn. tak. Żeby to było powiedziane - nie ograniczamy się do naszego wąskiego grona i jak ktoś jest chętny do uczestniczenia w naszym mini zlocie to c'mon! Tylko gdyby były jakieś przypały z noclegiem dla większej ilości osób, to lepiej mieć na uwadze jakiś ew. inny nocleg, albo się dopłaci jakąś tam kwotę. Boruty chyba nie narobimy, ale też miejmy na uwadze, że pewnie od 22:00 będzie obowiązywać cisza nocna :P

Mieszkanko jest zaklepane na dobę od 14:00 w sobotę do 10:00 w niedzielę. Jeżeli nikt nie będzie wynajmować mieszkania z pt. na sob, albo z nd na pon, to dostaniemy więcej czasu. W środę wieczorem mam dać znać o której będziemy, ale wydaje mi się, że zamiast czekać na ludzi na pkp, ktoś już może odebrać klucze wcześniej i się tam ulokować. Saren jak będzie od piątku (gomen, nie brałem tego pod uwagę, zwłaszcza, że większość deklarowała, że będzie w sobotę dopiero), to może tam się przejść. Jak coś chętnym mogę podać numer do gościa ;)
mroczna sarna pisze:Z mojej strony, zabieram Vitę i 3DS
Rozumiem, że na podróż, bo chyba nie będziemy się wpatrywać w ekranik kilku calowy w parę osób :lol:

Jak macie Soula jakiegoś albo Mortala to bierzcie koniecznie. Jak nie to spróbuję od ex wyciągnąć ;)

mroczna sarna pisze:Mam też trochę gier na move, z czego polecałbym na imprezę Child of Eden (wezmę). Pytanie, masz move, czy mam brać?
Gry weź. Jak coś mam kamerkę i jednego move-pada. Weźcie kable USB do ładowania. Mam taki jeden 3 m, też wezmę. Czyli padów normalnych już nie brać?
mroczna sarna pisze:czy ktoś pije whisky
Zanim przyjdzie qfasiński i mnie zbeszta to napiszę, że z colą i cytryną jak najbardziej ;)
Raven pisze:CTR
O tak! :>
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze:Soula

mam trójkę, ujdzie?
Jaco pisze:Czyli padów normalnych już nie brać?
4 z moich mają jeszcze wszystkie przyciski, więcej chyba nie potrzeba
Jaco pisze:colą
O tak.
Jaco pisze:
Raven pisze:CTR
O tak! :>
Dingodile jest mój :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ocaju, zboczeńcu, jak już masz coś z kolą mieszać, to niech to będzie burbon. Ja to bym się w ogóle to polskiej najczystszej obrzydliwej napił, o trzeba tradycje pielęgnować w narodzie, o.

Na chwilę obecną to mogę przywieźć co najwyżej psp :). Gier multi nie posiadam na nośnikach. Nic, będzie Wam musiała wystarczyć sama moja obecność :D.

A w ogóle, to jak się moja luba dowiedziała, że mam gdzieś jechać, gdzie będą przedstawicielki płci przeciwnej, to się zaparła, ze albo nie jadę - albo jadę z nią. Więc być może odwiedzi zlot też ktoś spoza Krypty, hłehłe. Nic Panowie, Eiko zostawiam Wam w takim razie :)

Ze wsi Częstochowa nie mia nic bezpośredniego do Poznania, więc przybycie na miejsce to najwcześniej o 16.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

qfas pisze:A w ogóle, to jak się moja luba dowiedziała, że mam gdzieś jechać, gdzie będą przedstawicielki płci przeciwnej, to się zaparła, ze albo nie jadę - albo jadę z nią
seriously? O_o

Obrazek
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Raven pisze:mam trójkę, ujdzie?
Może być ;)
Raven pisze:Dingodile jest mój
A kto by go tam chciał...

qfas pisze:Ocaju, zboczeńcu, jak już masz coś z kolą mieszać, to niech to będzie burbon.
Burbona nigdy (chyba) nie piłem... oj tam oj tam...
qfas pisze:Ja to bym się w ogóle to polskiej najczystszej obrzydliwej napił, o trzeba tradycje pielęgnować w narodzie, o.
Naaaah. :>

qfas pisze:Nic, będzie Wam musiała wystarczyć sama moja obecność :D .
Stanowczo wystarczy!
Rejv pisze:
qfas pisze:A w ogóle, to jak się moja luba dowiedziała, że mam gdzieś jechać, gdzie będą przedstawicielki płci przeciwnej, to się zaparła, ze albo nie jadę - albo jadę z nią.
seriously? O_o
:lol: Co Ty qfas, po tym co napisałeś nie damy dziewczynie żyć! Niech nie świruje pawiana. Powiedz jej, że Ocaj przekazuje, że będzie się starać powstrzymać Eiko przed rzuceniem się na Ciebie (o Faris nic nie mów, bo Ci jeszcze pas cnoty założy :> )
qfas pisze:Ze wsi Częstochowa nie mia nic bezpośredniego do Poznania, więc przybycie na miejsce to najwcześniej o 16.
Uhuh... ale w sumie ja sam nie jestem pewny o której będę. Jak kiedyś spr. to coś koło 12/13 pewnie. Jeszcze dam znać.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze: A kto by go tam chciał...
Ale Penta zbanowany, chyba że ktoś gra pierwszy raz.

W ogóle gra ktoś tu w fifę? Bo rzadko mam okazję zagrać z kimś kto umie, a nie jest moim kuzynem krojącym mnie 5-0 przy każdej okazji.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Raven pisze:
seriously? O_o

Obrazek
Story of my life normalnie. Nie wiedzieć czemu, mnie ten mem nigdy nie śmieszył.

W Fifę nie umiem, wychowałem się na PES-ie, ale i w to przestałem grać, jak seria przerzuciła się z PS2 na PS3. Pokaleczyć mogę, ale nie widzę Cię cieszącego się ze zwycięstwa nad noobem.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

qfas pisze: Ze wsi Częstochowa nie mia nic bezpośredniego do Poznania, więc przybycie na miejsce to najwcześniej o 16.
Cżęstochowa Osobowa 1:24 -> Warszawa Zachodnia 4:49 (TLK)
Warszawa Zachodnia 5:30 -> Poznań Główny 8:41 (TLK)

ew.

Częstochowa Osobowa 2:06 -> Wrocław Główny 6:39 (TLK)
Wrocław Główny 6:56 -> Poznań Główny 10:15 (TLK)


Ten drugi jest ciekawy o tyle, że mógłby nim jechać OCAJ i dojechalibyście razem do Poznania, gdzie przywitałbym Was chlebem, solą i mortadelą.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

i byście byli 10 minut przede mną, w sam raz :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Raven pisze:Ale Penta zbanowany, chyba że ktoś gra pierwszy raz.
Ja nigdy nie grałem dłużej niż u kogoś, ale i tak biorę tego największego, którego imienia i tak nie znam :>
Raven pisze:W ogóle gra ktoś tu w fifę?
Fifę? Fuuu.... zagrać można, na 4 pady będzie zabawnie! Ale jakby ktoś PESa miał... mimo że
qfas pisze:ale i w to przestałem grać
seconded
mroczna sarna pisze:Wrocław Główny 6:56 -> Poznań Główny 10:15 (TLK)
Git. To ja będę w takim razie w Poznaniu o 10:15. Tylko wiesz saren, bo to Polska jest, to TLK mają opóźnienia paro godzinne. Jak qfas przyjedzie do wro później niż o 6:50 to lipa trochę...
mroczna sarna pisze:Was chlebem, solą i mortadelą
To lubię! ;]

[ Dodano: Wto 14 Maj, 2013 23:05 ]
Dobrze mi się wydaje, że Eiko z Gliwic wyjeżdżasz?

Też jest w miarę ciekawy dojazd:

Gliwice odj. 05:39 (4:56 z Katowic)
Poznań przyj 10:29.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze: Ja nigdy nie grałem dłużej niż u kogoś, ale i tak biorę tego największego, którego imienia i tak nie znam :>
Tiny. Staty takie same jak Dingo, chociaż ponoć ktoś kiedyś linijką zmierzył na telewizorze że pasek Top Speed Dingo jest o milimetr dłuższy.

Pentę odblokowuje się kodem i ma wszystkie staty na maksa, więc mój młodszy brat zawsze nim wszystkich gnoi i rzygam na sam jego widok :>
Jaco pisze:Fifę? Fuuu.... zagrać można, na 4 pady będzie zabawnie! Ale jakby ktoś PESa miał.
PES był lepszy od Fify na poprzedniej generacji konsol, teraz raczej się nie umywa.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Tak Jaco ;) Dobrze Ci się wydaje i raczej tym pociągiem pojadę :) (a przy tym zaliczę koncert Goorala w piątek na Igrach :D) Dobra Fari będzie to wpadam :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Eiko pisze: raczej tym pociągiem pojadę
Heh, czyli się wszyscy w jednakowym czasie jakoś zjedziemy, great!
niby Eiko pisze:Dobra nawet jeśli Fari nie będzie to i tak wpadam, bo przecież Ocaj tam będzie :D
Tak jakoś lepiej brzmi :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”