Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wrocław = koniec świata
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Sorki, ze tak pozno, ale ostatnio nie mam czasu na internety. Urlop na Polske juz zarezerwowalem (mina szefa musiala byc bezcenna, kiedy pracownik wysyla mu maila na urlopie z instrukcjami co do kolejnego :D) - w Poznaniu bede od 17 do 21 maja, wiec jak cos ma byc zorganizowane, to najlepiej w ten wlasnie weekend. Milo by bylo, gdyby ktos z Polski zadzwonil w pare miejsc i dopytal o ich dostepnosc (polaczenia z JP do PL troche jednak kosztuja :>) ja wracam do UK pod koniec kwietnia, a wtedy moze byc juz problem z rezerwacja czegokolwiek.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Jasne saren. Ja się postaram wsio ogarnąć next week.

Mam już tyle planów, że głowa mała. Jak już załatwię miejscówkę, to dam Wam znać co i jak ;)

[ Dodano: Wto 23 Kwi, 2013 20:10 ]
Ok, ciężko będzie nam chyba zebrać określoną grupę osób, więc plan jest taki (późno bo późno, ale z czasem ostatnio słabo):

Poznań oferuje dość sporo różnego typu hosteli, które posiadają pokoje 8-10 osobowe. Cena takowych waha się tak od 35 do 55 zł/osobodobę. Chyba już zdecydowaliśmy się na 18-19 maja, nie? Proponowałbym "wziąć" tylko 1 dobę. Każdy sobie spokojnie przyjedzie w sobotę do południa (nie?), a w nd. (i tu zaczynają się schody) trzeba będzie pokój opuścić w okolicach 10-11:00.

Szukałem jakiegoś domu/mieszkania, które można by wynająć na weekend/dobę czy dwie, ale ogólnie bida. Tzn. nikt (wg opisów i moich tel.) chyba się nie zgodzi, aby mu wparowało do mieszkania 10-15+ osób, za jakąkolwiek cenę.... tzn. pewnie za odpowiednio dużą by się udało, no ale hej... :P Wydaje mi się, że jak uda nam się spotkać w Pyrolandii to jakieś perspektywy na przyszłość się narodzą, a wtedy może pomyślimy o domku nad jeziorem/morzem/w górach.

Z miejscami też już różnie bywa, ale jeszcze uda nam się coś zarezerwować. Tylko teraz wypadałoby jednak znać liczbę chętnych. Takich na 100%. No a że ogólnie k-ff tętni życiem ostatnio, to pewnie sporo osób to przeczyta. Ale co tam, jak się spotkamy w 6 osób to też będzie dobrze ;)

A no plan byłby taki, co by właśnie ogarnąć max ze 2 pokoje 8-10 osobowe. Jakby nas się uzbierało 20+ osób (realne?), to może uda się nam ugadać jakoś wpuszczenie dodatkowych osób. Jak nie, to znajdziemy lokum Sephi i na wycieraczce się ktoś u niej prześpi XD

Pisać ludziska, kto chętny i na ten weekend już się zrobi rezerwację. Jak nas malutko będzie to nic nie szkodzi - i tak chętnie wyskoczę na weekend do Poznania napić się piwka z tymi, co będą.

Jak zbierzemy już odpowiednią ilość osób to pomyślimy, czy gramy czy idziemy w miasto, czy of course jedno i drugie. (ma ktoś projektor?)

No ja będę na 100%
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ja się wstępnie deklaruję, zobaczymy ile będzie chciało ludzi się spotkać, choć i wizja romantycznego wieczoru sam na sam z Jacem kusi :*. Nie no, serio, fajnie byłoby spotkać się w większym gronie.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Na 95% się deklaruję, fajnie by bylo mieć jakąś miejscówę bo będę z wielką torbą z ps3 i grami pewnie :D

I colę też chętnie z Wami wypiję :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ja się piszę ;) Ale faktycznie mogę być w sobotę koło południa w Poznaniu :D Bpo w piątek Igry ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Hahaha... ale będzie spontan :D Normalnie tłumy się zapowiadają. Ale będzie dobrze ;]
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nie wyglada na to , zebym zawitala w ojczyznie w najblizszym czasie, ale moze uda sie cos w sierpniu zorganizowac :P
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

To z Tobą Ivy prędzej spotkam się w U.K. niźli w PL, bo po majowej wizycie, następną planuję dopiero na 2015.

Ogarniał ktoś już miejscówkę na maj?

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Nah... tłumów jednak nie będzie, więc chyba jakiś pokoik, dwa się znajdą w całym Poznaniu. A i Faris gdzieś tam zamieszkuje ponoć :>

Popiszcie do Gveira jeszcze na fb, może się zdecyduje :P
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

No to jak tam drodzy Państwo, pora chyba już coś ustalać na porządnie :>

1. Gdzie i o której mielibyśmy się spotkać? Chyba większość przybywa pociągiem, więc pewnie Poznań Główny byłby najlepszym miejscem? Ja najprawdopodobniej przyjechałbym pociągiem koło 10.30 w sobotę, nie wiem jak reszta.

2. Mamy jakiekolwiek miejsce na oku? Bo jeśli mamy na wariata buszować po mieście, to średnio mi się widzi taszczyć gigantyczną torbę z konsolą i grami :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Też miałam o to pytać no i jaka ena za nocleg - ostatnio miałam trochę wydatków, więc jak się dowiem 100 zł za nocleg to średnio to widze :( Tym bardziej, że moje dotychczasowe podróże obywały się bez płacenia za nocleg w ogóle ;P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Czyli będzie nas 5 osób? I git ;]

Ja zarobiony jestem, ale jutro podzwonię po ofertach z gumtree dot. wynajmu apartamentów na doby. Jak będzie nas 5 to wyjdzie coś koło 40 zł/os. W razie czego przemyci się kolejną osobę. Szukam jakiegoś z TV okfoz XD


Tzw. doby trwają jakoś od 14 do 12, więc chyba damy radę. Później można jeszcze coś na mieście ew. porobić, ale wiadomo, że w nd. tak czy siak wracać trza.

Jakby komuś się dziś nudziło to może podzwonić tu i ówdzie :P

[ Dodano: Sob 11 Maj, 2013 16:36 ]
A jakbyście woleli na wariata buszować po mieście to dajcie znać :lol:

[ Dodano: Nie 12 Maj, 2013 20:29 ]
Powiem Wam, że normalnie coś w niedziele albo nikt nie pracuje, albo już wsio pozajmowane :/ Wysłałem pare maili, może odpiszą, jak nie to jutro kolejne próby znalezienia lokum ;)


Ogólnie już tylko szukam apartamentów, co byśmy mieli w miarę fajne warunki i LCD XD

[ Dodano: Nie 12 Maj, 2013 21:37 ]
wiadomość z ostatniej chwili - chyba coś mamy ;) jak już wsio poopłacam i będzie na 100% pewne to dam znać ;)

[ Dodano: Nie 12 Maj, 2013 21:58 ]
http://www.gumtree.pl/cp-krotki-termin- ... -399140788


Oto i miejscówa naszego mini zlotu k-ff ;) Wyszło 200 zł za dobę. Ciekawe, czy będą nas tam śledzić co do liczby osób przebywających :P
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Sorki za późną odpowiedź, ale wróciłem z urlopu i trafiłem w wielki kocioł w robocie (strajki), przez co nie miałem nawet czasu podrapać się po nosie w zeszłym tygodniu. Poza tym, nic się nie zmienia, będę w Poznaniu 17 maja, w piątek :)

Miejscówka zaklepana? Czyli mamy Ci oddać po 40/80 zł? (1 albo 2 doby)

Napisz, na jaki termin dokładnie zaklepałeś. Jakieś requesty, co do gier na ps3? Z mojej strony, zabieram Vitę i 3DS. Brać Tekken Taga 2? Albo Ni No Kuni? Dawajcie propozycje. One Piece: Pirate Warriors wygląda ciekawie w kontekście grania w kupie :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

mam zarówno TTT2 jaki i Ni no kuni, chociaż to drugie to tylko na single player, więc średnie na imprezę. Pewnie będę miał jeszcze jakiegoś street fightera, fify, crash team racing i bash, dbz budokai 3, coś tam jeszcze pewnie. Oczywiście do tego sprzęt z 4 padami :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”