Photo Fun: Deviation Reloaded

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Photo Fun: Deviation Reloaded

Post autor: Gagarin »

INTRO BY S
W odpowiedzi na propozycję King Vermin rozgraniczam zwykłe fotki od ostatnich opisów naszych grafików, powołując do życia prawdziwy Photo Fun. Wszystko zaczęło się od pamiętnego dnia, jak chłopaki z Krypty naćpali się 14-ego Lutego :lol: A oto efekt i skutki XD

DROGIE PANIE, WSZYSTKIE FORUMOWE PEREŁKI XD
Ekhm… w związku z tym, że dzisiaj jest ten głupi dzień, a Wy jesteście miłymi samiczkami – my podłe samce postanowiliśmy uczcić ten ZUY dzień w sposób, żebyście go znienawidziły do końca :> oto macie ten dar od nas, żebyście mogły na nas spoglądać, gdy będzie Wam smutno, gdy inne ZUE samce okażą się być jeszcze bardziej źli niż my :> nasze klaty niczym Pudzianowskie, żelazne piersi, które ochronią Wasze słabe ciałka przed złem tego świata i innymi podłymi samcami! (Teraz trochę normalniej – postaram się przynajmniej :> ) Życzymy Wam wszystkim humoru i radości jak ma… SEPHI o taaak, Sephi tak trzymaj :) Dziewczyny – dużo szczęścia i zdrowia… (dobra koniec tej normalności, nie wyszło za bardzo). Zebraliśmy się tu – my, najlepsi z najlepszych, najwspanialsi z najwspanialszych, najpiękniejsi z najpiękniejszych no i oczywiście najprzystojniejsi ;) aby podarować Wam to dzieło naszych potów i starań, ponieważ chcemy Wam okazać wdzięczność za opiekę w tym zacnym centrum dewiacji i tym podobnych, wiele (taaa jasne XD) spędzonych wspólnie chwil i przede wszystkim za to, że z nami tyle wytrzymałyście i wytrzymujecie ^_^ trzymajcie się dzielnie i przyjcie przez życie z wytrwałością, jaką macie do teraz XD bądźcie takie kochane, urocze i ciekawe jak jesteście, spędźcie miło dzisiejszy wieczór i nie wlepiajcie nam bananów :> WSZYSTKIEGO DOBREGO DZIEWCZYNY z Krypty! Od Waszych lubych samców - też z Krypty! Czyli: GZO, Gveir, King Vermin, Kimahri, Kain, Sogetsu, Cierń, BeeBBo, Jaco, Wodnik Szuwarek i Gags :> i macie od nas :588: ^^
koniec tego wazeliniarstwa, jak jest za dużo wazeliny, dajcie komuś w prezencie na Walentynki ale nie zapomnijcie ładnie zapakować! XD Wodnik-topielec jest gratis :lol:

Obrazek

(nie jesteśmy nietrzeźwi ani naćpani)

Oczywiście liczymy na rewanż - dosłowny i dokładny XD ;)

PS. Specjalna dedykacja dla uroczej, spoconej baby z autobusu (oślicy) od równie spoconego motorniczego (osła) ^^ :589:

zużyliśmy już całą wazelinę przeznaczoną na cały rok - więcej nie będzie... musicie się z tym jakoś pogodzić :D XD
Ostatnio zmieniony ndz 18 mar, 2007 09:56 przez Gagarin, łącznie zmieniany 3 razy.
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

o lol
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

<zalewa sie łzami> ....to jest ....to jest ....piekne chłopcy ;________;

A teraz przyznac sie kto jest kim :]
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nom dzięki :* Postaraliście się :D Nie przypuszczałam, zę tam będę XD Jeszcze taka fajna truskawecka :P Nom ja też czekam aż się przyznacie XD :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No, kochane panie - jesteśmy zaszczyceni ^^ Ale nie zdradzimy kto jest kto - przeszukajcie FotoFun, znajdziecie na pewno sporo osób, a co do reszty... Zgadujcie!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Aż popłakałam się ze szczęścia ;____; XDDDDDDDDDDD *turla się dalej* Zdaje mi się, że to jedna z najbardziej oryginalnych walentynek, jakie widziałam _^_

A poza tym wszyscy zdrowi? :lol:

A ja wiem kto jest kto ; > Chyba xD
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jesteście zboczeni do potęgi xD Umarłam przy tej Walentynce, niech sie pomysłodawca zgłosi do lochu administracji a dostanie nagrodę specjalną w postaci zapasu wazeliny na cały rok XDDD Teraz wiemy że menszczyźni na Krypcie maja najseksowniejsze klaty w całym necie <3 Powinniście zrobic kolejna sesję... a może od razu teledysk :lol:

A co do rewanżu- oczywiscie z chęcia byśmy zamieściły zdjęcia topless, ale nie mamy aparatu, poza tym jest zimno, a i oświetlenie nie to. No szkoda, moze za rok, dwa :lol:

Wzruszona jestem nadal, życzę wam wielu dewiacji w życiu, dbajcie o klaty, bo są waszą przepustką do kariery <3

PS Z okazji Walentynek i sporej liczby fotek w temacie przenosze go na stare miejsce. Jeśli wasz urok osobisty nie uratuje go przed powrotem do OT, to nie ma juz dla niego ratunku :lol: Tylko bez zuego spamu i niech Moc będzie z Fotofunem.

Gagarin pisze:PS. Specjalna dedykacja dla uroczej, spoconej baby z autobusu (oślicy) od równie spoconego motorniczego (osła) ^^ :589:

Ihaaaaaa :*
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Projekt wyszedł świetnie ^^ Brawa dla głównych projektantów XD
Gveir pisze:Zgadujcie!
Mam nadzieję :>
Faris pisze:A ja wiem kto jest kto ; > Chyba xD
Pochwal się :>
http://img486.imageshack....hpim4229hb0.jpg To ja z Grzechem (ja po lewej) w czasie majóweczki u niego w domu- pozdro dla niego i dla jego ojca! ;)
A pełnoletnim się jest, że się tak zapytam :lol: Ach te rozpijanie nieletnich ;)

Nie wiem dlaczego ludzie mają tendencję do:
kay350 pisze:Ostrzegam nie wyglądam wogóle...
takich właśnie tekstów... Ach Ci Polacy i ich niskie mniemanie o sobie XD
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Cierń pisze:takich właśnie tekstów... Ach Ci Polacy i ich niskie mniemanie o sobie XD
To nie chodzi o niskie mniemanie :D Dobra teraz wyjdzie, że uważam się za jakiegoś narcyza... nie napisałem tego, tak przyjmijmy ;)
Cierń pisze:A pełnoletnim się jest, że się tak zapytam :lol: Ach te rozpijanie nieletnich ;)
Się nie jest, ale co poradzisz jak ojciec Grzecha postawił przede mną skrzynką piwa i stwierdził, że jak z nim i z Grzechem nie wypije, to mam spadać do domu ;) Terrorysta ;) I jeszcze spuści mi lanie w Soul Caluibur III... aż mi się głupio zrobiło :D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ivy pisze:Powinniście zrobic kolejna sesję... a może od razu teledysk :lol:
dobry pomysł! tylko najpierw musielibyśmy sobie nogi wydepilować, żeby mieć tak samo gładkie jak ci goście :lol:
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Też chciałbym przychylić się do życzeń i życzyć płci przeciwnej (kobietom znaczy się ^^) Wszystkiego Najlepszego oraz szczęścia w miłości ^^ z okazji Walentynek :>. I jak już temat wymaga to załączam swoje fotki ^^: Normalna oraz Leon Zawodowiec ^^
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

łał wszyscy jestescie tacy piękni i młodzi, że aż dostałem kompleksów :(
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

No to mnie gag mile zaskoczyłeś. Już myślałem że nic z tego nie będzie :) W oryginale miało to wyglądać troche inaczej ale i tak jest słodko. 8) Swoją drogą to nie sądziłem że kiedykolwiek pokaże tu swoje zdjęcie ale nie żałuje że ściągnąłem na chwilę kapturek. :grin:

No panowie uważajcie żeby przez to zdjęcie nie narodziły się jakieś nowe romanse. :lol: :wink:
Ale nie zdradzimy kto jest kto - przeszukajcie FotoFun, znajdziecie na pewno sporo osób, a co do reszty... Zgadujcie!
będzie wesoło :)
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Łaaał... To mnie też koffacie :D (dopiero zajrzałam - jestem wzruszona, choć Walentynek nie obchodzę) Koffam Was! :lol:
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Buahahahahahahhaha XD Boska walniętynka. Danke szun XD GGY mastah yeah 4ever! :lol: :lol: :lol: :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”