Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Samurize
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 18:28

Post autor: Samurize »

No to i na mnie pora, w sumie wypadałoby się przedstawić.

Imię: Krystian
Wiek: 19 wiosen
Wzrost: ~185cm
Płeć: Męska
Kolor oczu: Niebieskie
Zodiak: Rak
Lubię: ... kogo to interesuje?
Nie lubię: Chamstwa, snobizmu i ynteligencji.
Muzyka: Metal, Rock, od jakiegoś czasu symfonie... (One Winged Angel z FF 7 swoje zrobiło)

Final Fantasy:
1.Grane
- FF IX
- FF VIII
2. Ukończone
- FF I
- FF IV
- FF V
- FF VII
- FF Tactics
- FF Tactics Advance
- FF X
3. Ulubiona część
Final Fantasy VII
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Samurize pisze:No to i na mnie pora, w sumie wypadałoby się przedstawić.
Imię: Krystian
(...)
Płeć: Męska
Sweet Devil pisze: Imię: Adam
(...)
Płeć: Męska
Panowie - nie musicie aż tak podkreślać swojej męskości. Imiona naprawdę mówią za siebie ;> Poza tym, to witam na krypcie i życzę wielu owocnych i bezkonfliktowych rozmów.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Do porad kolegi mrocznego dodam jeszcze, że opisy własnej osobowości inne niż "wiek/waga/wzrost/kolor oczu/numer buta" również są mile widziane. Nawet do nich zachęcamy. Niech za przykład posłuży wam przywitalny post Grzybka.

A tak poza tym, wszystkim nowym userom życzę 2kh na liczniku.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
reggie 997
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pt 21 sie, 2009 21:18

Post autor: reggie 997 »

cześć wszystkim
mam na imię Radek, 29 lat, zawodowo uwikłany w gastronomię- z zamiłowania wplatany w emocje, których od kilku lat dostarcza mi ta niesamowita seria FF ;D
od niepamiętnych czasów korzystałem z Krypty teraz nadszedł czas by się i TU pojawić.
obbecnie po raz kolejny gram sobie w ff X-2 przy okazji ( całkiem niechcący) wkręcając w przygody Yuny 4,5-letniego synka...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

reggie 997 pisze:wkręcając w przygody Yuny 4,5-letniego synka...
Biedne dziecko.
Welcome to HELL.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

fakt faktem-witałam się już w tym temacie, ale jako, iż jest to na ichniejszej stronie..2? *nerwowy kaszel* i miałam lat wtedy 12 *kaszel bardziej nerwowy* chyba za przywitanie się po raz drugi bana nie dostanę? ^^"

tak więc-nie zaczynając zdania od 'więc'-nick posiadam, jaki posiadam, czyli z brodą już i nieciekawy. dla bliższych znajomych i przyjaciół zet. na internecie szerokim i głębokim głównie akakai.
lat mam całe 16, prawie 17, a z kryptą w różnym stopniu zżycia (nigdy nie za wysokim, jako, żem aspołeczna dość) lat spędziłam jakieś 4,5. od jakichś 2 lat jestem użytkownikiem aktywnym inaczej, więc widząc, że moje konto nie zostało skasowane uznałam to za znak od Siły Wyższej (latającego potwora spaghetti, na przykład) i postanowiłam wyjść z mhroku zamieszkiwanego przez pospolitych stalkerów.
pochodzę z dużej wiochy koszalinem zwanej. to w zachodniopomorskim, koło mielna.
interesuję się muzyką (głównie metal, rock i grunge, chociaż większością innych też nie pogardzę (: + granie na pianinie od zawsze), rpg (zarówno typu jRPG, jak typu fabularno-papierowo-kostkowego. neuroshima, anyone? [: ), rysowaniem i poniekąd mangą i anime.
nie lubię wszechobecnych plastikowych lal, tak zwanej inteligenyji ('jestem od ciebie lepsza/y, bo jestem z lepszej rodziny/miasta/chodzę do lepszego liceum/mam lepszą średnią i przez to jestem przyszłością tego kraju!'),braku pomyślunku i nietolerancji. a, i ffx-2.

lubię wafle.

(a jeżeli kogoś post nie interesuje, to niech go ignoruje. ja się witam obszerniej. :roll: )

ogółem, witojcie ponownie. \m/
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Zainspirowany postem pana Samurize również postanowiłem się przedstawić:
Imię: -
Wiek: -
Wzrost: 250 cm
Waga: 125 kg
Klatka: 150 cm
Biceps: 50 cm
Płeć: Męska
Kolor oczu: -
Zodiak: -
Lubię: Final Fantasy, Married - with children, South Park, brązowookie brunetki
Nie lubię: buractwa (wszechobecnego), głupich "dyskotekowych" typiar, długowłosych kolesi
Muzyka: Trance, reszta po trochu

Final Fantasy:
1. Grane
- FF Tactics
2. Ukończone
- FF I - FF XII, FF TA, FF MQ, Dierge of Cerberus
3. Ulubiona część:
Final Fantasy VIII
4. Ulubiona postać:
Kobieca - Rinoa, Męska - Balthier

..:: Edycja ::..

Przejrzałem właśnie trochę odpowiedzi na różnych stronach tego tematu i muszę dodać, że o dziwo ja nie interesuje się mangą, anime, metalem ani gotykiem (mam wrażenie, że przynajmniej 3/4 użytkowników tej strony tak ma :D). Jestem tu z czystej fascynacji serią FF.

Tak przy okazji: administratorzy i moderatorzy też mogliby się nam przedstawić ;)
Ostatnio zmieniony śr 24 lut, 2010 20:12 przez Qpers, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z okazji Welcome Back CoCo Party powiem, że brak dużych liter w Twym poście irytuje! A jak! Warna nie dostaniesz, bo miałam dziś naleśniki na obiad <3

W ogóle WTF. Eiko, Faris, Coco. Niech mi ktoś nie wmawia, że to nie jest wysyp żywych trupów :O niech no jeszcze Garnet się zmaterializuje i oddam władzę Geraldzikowi... *ok, może nie, ale wiecie o co chodzi*

Tak czy siak, welcome back. Zostań z nami! Potrzebne nam seksualne niewolnictwo, a jesteś w przyzwoitym wieku >:3

[ Dodano: Pon 22 Lut, 2010 22:50 ]
Qpers pisze:brązowookie brunetki
Awww. Thank you! :*
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Go Go Yubari pisze:Potrzebne nam seksualne niewolnictwo
Mmm... Powinnaś przedsięwziąć w tym celu jakieś kroki i zacząć np od wstawienia swojego zdjęcia w temacie "Vis a vis - wasze (foto)mordki". Nie jestem zresztą pierwszym, który o to apeluje >:)
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Jestem już tu trochę, trochę mnie już znacie.

Imię: Jarosław
Wiek: 14
Wzrost: ~185 cm
Zodiak: Waga
Lubię: Informatykę, gry komputerowe, dziewczyny <3 (ale nie wszystkie, patrz - Nie lubię)
Nie lubię: Szkoły, głupiutkich, rozpieszczonych dziewczynek, które nie potrafią gadać o niczym innym, tylko o ciuchach, kosmetykach etc.
Muzyka: Metal, rock, pop.

Final Fantasy:
1.Grane:
FFX-2
FFXII
FFIX
FFI
FFX
2.Ukończone:
FFVII
FFVIII
FFX
FFVII: DoC
FFX-2
3.Ulubiona część
Final Fantasy X
4.(uwaga, nowość) Ulubiona postać z całej serii
Męska - Auron, kobieca - Rikku (mimo wszystko)
Ostatnio zmieniony ndz 07 mar, 2010 15:33 przez Geralt z Rivii, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Hyh nawet nie zauważyłem tego tematu:)

Ok.. Nazywam się Jarek , mieszkam w Tuszynie k/Łodzi.

Urodziłem się w Łodzi 22 stycznia 1980 roku , czyli mam 30 na karku , znak zodiaku wodnik , bezdzietny , rozwiedziony. Piękna sprawa...

Wzrost - 193 cm , waga ~ 95kg

Lubię - dużo rzeczy:) , a w szczególności gry konsolowe i konsole , dziewczyny w sumie sporo tego.

Muzyka - ciężka znaczy się głównie black metal

Gry FF -

Grane - brak :) ,

Skończone:

FF1,FF2,FF3,FF4,FF5,FF6,FF7,FF8,FF9,FF10,FF12,FFT,FFTA czyli prawie wszystkie

Ulubiony FF - FINAL FANTASY VII !!! !!! !!! - Król nad królami

Obecnie gram w Grandie II i Xtreme oraz Tales of the Abyss

No to chyba tyle.
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Niech stracę.

Imię: Grześ

Z pochodzenia "górol" z Bieszczad, z aktualnego zamieszkania już nie bardzo.
Wiek po lewej, niedoszły żonaty("pozdro" Oray, wiem co czujesz(w mniejszym stopniu) ; p).
Wzrost: 180cm, Waga: ~90kg

Zainteresowania: Łucznictwo, szpile(nowe, stare, byle dobre), imprezy, PNP-RPG, muzyka(pogrywanie-w zawieszeniu), zbieractwo(książek i winyli), nietypowe filmy, kreatywność wszelkiej maści(aktualnie pracuję nad grą karcianą, komputerową, planszową i PNP-RPG. Ongiś pisarstwo) dawniej sport wszelkiej maści, Aikido i Shotokan(aktualnie nie mogę kontynuować nadmiernie aktywnego trybu życia. Zerwane ścięgna, strzaskane kolano i inne), elektronika plus "oklepaństwa" internetowe w stylu psychologii czy filozofii.

Nie lubię: Wszystko ma potencjał humorystyczny lub szyderczy. Szkoda życia na osobiste urazy.

Muzyka: Jestem w stanie słuchać wszystko i bawić się do niemniejszgo zakresu gatunków.

Ulubiony FF: Crystal Chronicles, FF7.

Aktualnie grane: Heavy Rain.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Wiek: 14, Wzrost: ~185 cm
Wzrost - 193 cm
Co wyśta jedli, że tak was wyciągnęło. Geraltdzik to się nawet w siatce centylowej nie łapie (aż musiałem to sprawdzić). Odrazu przychodzi mi na myśl cytat: "Słuszną linię ma nasza władza". :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Mimo to nie jestem najwyższy w klasie. Sądząc po wzroście niektórych postaci z serii FF, podanym przez Kryptę, to są to knypki, w porównaniu do dzisiejszych nastolatków i dorosłych przed 30-stką. Zwłaszcza Yuffie, która jest w FF7 dwa lata starsza ode mnie.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ja mam 9001 cm. W bicepsie.
Geralt z Rivii pisze:Zwłaszcza Yuffie
Jeśli potraktujemy Wutai jako odzwierciedlenie Dalekiego Wschodu, to i wzrost pewnie będzie jaki będzie, jako, że średnia wzrostu Azjatów jest dość niska. Ciekawe, bo drugi najwyższy żyjący człowiek na świecie jest Chińczykiem.


GGY: Jak ktoś będzie jeszcze kontynuował ten wątek, dostanie warna i kopniaka w klejnoty rodzinne z glana.
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 00:00 przez Ababeb, łącznie zmieniany 1 raz.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”