Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Greddo

Post autor: Greddo »

Witam serdecznie,

Jakiś szalenie zły omen spowodował, że na pewien okres czasu najwidoczniej zapadłem w letarg i spędziłem kilka zim z niedźwiadkami w grocie. Nie potrafię za bardzo w inny sposób wytłumaczyć dlaczego nigdy wcześniej nie natrafiłem na Kryptę, a szukałem stron poświęconych tematyce 'około-Finalowej' bardzo często.

Jak widać nareszcie odnalazłem stronę, która mnie powiedzmy, że conajmniej zaciekawiła. W odmętach sieci istnieją tysiące róznych danych poświęconych grom z serii FF, ale jak do tej pory nie znalazłem strony zawierającej jak u Was swego rodzaju kompendium wiedzy i jednocześnie będącej na czasie z niusami.

Ode mnie więc wielkie brawa i jeszcze raz witam!

PS.

Go Go Yubari, Twój opis z 1-ej strony po prostu zadziwia. Zadziwia mnie, że chciałaś tyle napisać, wymieniać te tytuły wszystkie... respect. Przez wszystkie te strony nikomu się nawet nie chciało dorównać do tego. :smile:

Ja o sobie nie lubię zbyt wiele pisać, wszystko wyjdzie w praniu, chciałem się przywitać w rozwiniętym na swój sposób stylu. Tak więc jestem...

imię - Grzesiek ... wystarczy? :P
pico

Post autor: pico »

nick: pico
imię: Szymon
znak zodiaku: Skorpion
zainteresowania: Piłka nożna, gry na konsole
ulubione tytuły: absolutnie i zdecydowanie seria "Silent Hill" oraz PES
muzyka: tak naprawdę po trochę kawałków z każdego rodzaju, jednakże na dysku króluje u Mnie HH
wygląd: króciutko ściety szatyn, szczupły, zielone oczy, 1.79 m

Tak, to cały Ja 8)
Trips

Post autor: Trips »

Imię - Andrzej
Skąd- Wołomin
Wiek - 19
Lubię: ludzi z fantazją, tajemnice, dobre jedzenie, ciepłe wieczory, książki fantasy, piwo, spędzać czas ze znajomymi, grać w gry, prowadzić dyskusje lub debaty na pozycji z góry skazanej na przegraną. Myśleć, sprawiać błędne pierwsze wrażenie, czynić z wrogów przyjaciół, stać na uboczu, chwalić talenty innych, śmiać się, zmuszać innych do śmiechu, dawać rozsądne rady, wpadać w trans przy ulubionych kawałkach, słuchać ludzi którzy naprawdę mają coś do powiedzenia.
Nie lubię: ciszy między ludźmi, rozmoczonych płatków, rzadkiej jajecznicy, bólu w każdej formie, angielskich trójznaków (btw, imo, wtf, etc... :) ) ludzi którzy wyżywają się na słabszych, ograniczeń, braku kasy, nadmiaru emot ikon, nadmiernego nagłaśniania tragedii, brukowców, ludzi inteligentnych ale bez polotu i poczucia humoru, niezrozumienia, bezsilności oraz zawodu...
Boję sie: zatrzymania się w miejscu, nie znalezienia "tej jedynej"
Ulubiony film: "Entropia", "Deszczowa Piosenka"
Ulubione piosenki: B.Tyler "Holding Out Of A Hero", soundtrack do "Man in Black", "Mortal Kombat", "Space Jam", muzyki Rammsteina, Korna, Blood Houndgang, Elektrycznych Gitar, RHCP, Gorillaz...
Ulubiona gra:MGS, Warcraft, Diablo , Vagrant Story
Książka: "Proroctwo" E.Haydon
Czego oczekuję w przyszłości? Spędzania każdego dnia na 101%.

Heh, myślałem że to będzie dużo prostsze a tu można pisac i pisać. Dobra kończę bo już i tak się rozpasałem.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników, modów, tych co byli, będą i są.
Hanza

Post autor: Hanza »

Przedstawie tylko wybiórczo:
- komiksy, w szczegolności te ze scenariuszem Neil'a Gaiman'a, Kaznodzieja
- z muzyki Floydzi, rock, między innymi w stylu The Beatles, The Monkeys, White
Stripes, Raveonettes, hardrock, instrumentalna, filmowa etc......
-wiele książek, wiele muzyki wiele filmów ( np.Easy Rider', 'Figt Club')
- Nie mógłbym zapomnieć o felietonach Skiby z Big Cyca- 'Skibą w mur'. :D

I reszta innych kropelek w morzu, o powodzie obecności tutaj nie wspominając :grin: :grin:
Con Dar

Post autor: Con Dar »

Witam :)
Trafiłem na to forum przypadkowo ;) akurat szukałem artykułów o FF żeby sobie poczytać. W sumie pierwsze takie forum na którym się zarejestrowałem. Zazwyczaj nie było po co się rejestrować(to taka mała wazelinka na początek:P)

Nick: Con Dar(z Goodkinda...w sumie damska przypadłość ale w rodzaju męskim :P)
Wiek:21 lat :>
Czym się zajmuje: Studiuje na Polibudzie..na wydziale mechanicznym
Zainteresowania: Lubie spędzać czas z dziewczyną :> grać na kompie, czytać Goodkinda, i nawet uczyć się, sprawia mi to jakąś wielką przyjemność że moge wiedzieć coś co inni nie będą wiedzieli ;)

RPGi polubiłem od pierwszego włączenia Star Oceana 2 :) Od tamtej pory zachaczyłem o pare tytułów w tym prawie cała seria FF(od 1 do 9 łącznie z dodatkami), grandia 2, Lunar 1 i 2, Vandal Hearts 2 i pare innych...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

No tak troche jestem juz na tym forum a nic o sobie nie napisalem no wem eghm...
Imie: a co pochwale sie!! Mateusz :)
Nazwisko: tutaj juz tak dobze nie bebdzie :)
wiek : 14 ale za 2 miechy 15
Zainteresowania: no tak jak w profilu Pilka nozna uprawiam czynnie i biernie no FF to oczywiste. Motoryzacja ale tylko samachody, Lotnictwo , Manga i Anime. Muzyka - moj ukochany Feeder :) no i wszelkiej masci gry.
co do wygladu niezanalazlem swoich zdjec a skanera nie am wiec pozniej cos wrzuce.
duzo by pisac o mnie wiec na tym sie zakonczy.....
Moren

Post autor: Moren »

To ja też coś może napiszę ;)
Imię - Patryk
Nazwisko - to nie dowód osobisty :P
Skąd - małe miasto zwane Świeciem ;). Mamy jednak zamek krzyżacki :D
Wiek - za 4 miechy 15
Zainteresowania - są różne, ale przede wszystkim piłka nożna, FFy
Muzyka - wszystko po trochu - byle nie disco polo, pop, nie przepadam też za metalem.
Ostatnio zmieniony śr 29 mar, 2006 11:10 przez Moren, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

No to 2 lata temu pisałem na krypcie. Nick: rpgomaniak! ale to czasy modemu, a teraz mam stałe łącze więc pora zacząć wszystko od nowa z nowy nickiem i avatarem. Cóż... Kocham ff7 i nie mogę bez niej żyć, nie nawidzę ff8 i Tokio Hotel :P . Kocham finale oprócz 8 :twisted: Wiem, wiem... Przez 2 lata stałem się bardziej zrzędliwy... Ale mam nadzieję, że choć trochę wpłynę na to żeby forum było tk świetne jak 2 lata temu. :D A i kocham Mangę i anime of course ;) Slayers, Dragon Ball i Saliorki. Ostatnio przeszedłem ff9. Fajne było ładne mp3 ;) Pozdro
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
zozolka12

Post autor: zozolka12 »

siemka! jestem aga, 28.04 mam urodzinki, a co za tym idzie 13 latkow ;]
z serii ff przeszlam od ... chyba... 2 do 7... ^^ a jak idzie sprawka do ff9 to gralam, ale dobra, na razie pociskam w ff7 i jest okej! :) a tak nawiasem mowiac to siodemka podoba mi sie naj naj.
nie przepadam za TH >.> sa po prostu zbyt popularni. co jeszcze. chyba jasne, ze kocham mange i anime ^^ przyklady? Video Girl Ai, Chobits, Dragon Ball, Slayers, Paradise Kiss... co tam jeszcze? nie pamietam, ale jest tego troche ^.^ aaa i jeszcze niesmiertelne GTO! ale ogladalam tylko anime bo mangi nie moge nigdnie zlapac :-|
jak sobie o cyms psypomne to dopisze ^^ ;)

[ Komentarz dodany przez: Ivy: Nie 09 Kwi, 2006 16:14 ]
Zaczynanie kariery na forum bez przeczytania regulaminu daleko Cię nie zaprowadzi (punkt drugi ;>)
Ostatnio zmieniony ndz 09 kwie, 2006 17:57 przez zozolka12, łącznie zmieniany 2 razy.
Masato

Post autor: Masato »

Ave!
Ja żem Masato, purysta popełniający błędy, megakonsolowiec z GBA, władca przestworzy(swojego pokoju) i sługus zła. Dopóki nie zaznałem smaku Finala uważałem jRPG za 99 procentową walkę. To nieprawda. Tylko 70 procent. Reszta to czysta i wspaniała fabuła.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nick - Gveir
Imię - Andrzej
Wzrost - tak około 180 cm.
Oczy - niebieskie
Znak zodiaku - koziorożec
Zainteresowania - fantasytyka, filmy, anime, manga, FF, muzyka, gry
Muzyka - metal
Anime & Manga - Ghost in the Shell forever :D .
Filmy - prawie wszystko
That's all, folks :D .
Ostatnio zmieniony sob 27 maja, 2006 17:55 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja już tu pare razy byłem, ale wątpie żeby mnie ktoś kojarzył więc zacznę od początku :).

Nick: Haichi
Prawdziwe Imię: Piotrek
Miejsce zamieszkania: Łódź , niedługo Letterkenny, Irlandia
Data urodzenia: 21.10.1990r.
Zainteresowania: Manga&Anime, J-MUSIC, jRPG (szczególnie FF oczywiście :P ), kultura Japonii.
Doświadczenie z Final Fantasy: Gram od ... nie pamiętam ilu lat. Mniej więcej od premiery Final Fantasy VIII na PC bo od tego się zaczęło ;).

Cóż mogę o sobie więcej napisać ^^" ... skromny ze mnie gośc, także może poprzestanę na tym co powyżej. Jeśli chodzi ogólnie o moją historię z jRPG to tak jak już napisałem zaczęło się od Final Fantasy VIII na PC. Zauroczony grą zacząłem się interesować tym gatunkiem gier. Zawiedziony wiadomością, że Square nie wydaje FFIX na PC'a, wkrótce (he ale mi wkrótce, raptem rok temu xD) zaopatrzyłem się w PS2 .... a w starsze części grałem na emulatorze xD. Mogę też dodać, że w zasadzie to dzięki Final Fantasy interesuję się Mangą, Anime i japońską muzyką .... no to tyle XD (kurcze ale się rozpisałem, nikt tego nie będzie czytać xD).
azu

Post autor: azu »

Cześć... jestem azu... moje problemy z alkoho...

ym...

Cześć jestem azu, na Waszą stronę zaglądam już od bardzo długiego czasu, teraz postanowiłem się zarejestrować na forum, bo znalazłem dużo wolnego czasu...

Cenię sobie jakość a nie ilość, dlatego wybrałem Waszą stronę... po tym jak zbanowali mnie na stronie, którą mogę śmiało nazwać 'swoim internetowym domem' przyszedłem do Was...

Zarzucali mi chamstwo, ordynarność, głupotę, dziecinność, złe traktowanie nowych, wyzywanie, prowokowanie, arogancje, wywyższanie się, tępienie noobów, leczenie swoich kompleksów poprzez zaczepki i 'dupienie' innych itp... itd... No i po części mieli racje, reasumując... za moją 3 letnią działalność na stronie którą mogę nazwać swoim internetowym domem zostałem uroczyście wynagordzony banem (a to dlatego, że admin nie umiał przyjmować krytyki i był człowiekiem z pokroju tych, którzy myślą, że zawsze mają racje, przy okazji pozdrawiam - i ślę gorące buziaczki).

Nazwy owej strony nie podam, z przyczyn... złych warunków atmosferycznych w Nepalu.
Ale i tak pewnie znajdzie się kiedyś, a może już jest jakaś 'larwa' i skojarzy mój nickname i uroczyście rozgłosi z jakiego bagna się przyczłapałem tutaj.

No to już początek mam za sobą...
Cóż mogę więcej napisać... hm...

Interesuje się psychorapem i jRPGami... więcej zainteresowań nie wymienie, bo nie widze takiej potrzeby.

Lubię kartofelki z Mc Donald's, nielubię Grzesia Rasiaka i jestem za uwolnieniem krasnali ogrodowych.

To ile mam lat, skąd jestem, jak wyglądam i te pe - myślę, że nie jest ważne, ważne będzie to co będę tutaj pisał.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Azu - konto o takiej nazwie było już tutaj mniej więcej półtora roku temu, tylko było raz czy może dwa aktywne, więc siłą rzeczy poszło pod nóz wtedy. Czy dobrze zgaduję myśląc, że to mogłeś być ty?
azu pisze:Zarzucali mi chamstwo, ordynarność, głupotę, dziecinność, złe traktowanie nowych, wyzywanie, prowokowanie, arogancje, wywyższanie się, tępienie noobów, leczenie swoich kompleksów poprzez zaczepki i 'dupienie' innych itp... itd... No i po części mieli racje, reasumując... za moją 3 letnią działalność na stronie którą mogę nazwać swoim internetowym domem zostałem uroczyście wynagordzony banem (a to dlatego, że admin nie umiał przyjmować krytyki i był człowiekiem z pokroju tych, którzy myślą, że zawsze mają racje, przy okazji pozdrawiam - i ślę gorące buziaczki).
Brzmi znajomo _^_. Zapytam w ten sposób - Zell in the garnek (Grisznak) all Nite long? _^_ :lol: (RJ z Subfana, obecnie z Alexandrii, miał przebłysk geniuszu gdy to wymyślił XD)
azu pisze:To ile mam lat, skąd jestem, jak wyglądam i te pe - myślę, że nie jest ważne, ważne będzie to co będę tutaj pisał.
Fine with me. Dopóki się nie pozabijasz z innymi userami będzie dobrze :lol:
azu pisze:Lubię kartofelki z Mc Donald's, nielubię Grzesia Rasiaka i jestem za uwolnieniem krasnali ogrodowych.
Twój styl pisania przypomina mi pewnego usera, który nas kiedyś opuścił. Koooki, czyżbyś wróóóóócił _^_?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
azu

Post autor: azu »

Sephiria pisze:Azu - konto o takiej nazwie było już tutaj mniej więcej półtora roku temu, tylko było raz czy może dwa aktywne, więc siłą rzeczy poszło pod nóz wtedy. Czy dobrze zgaduję myśląc, że to mogłeś być ty?
Raczej tak... probably...
Sephiria pisze:Brzmi znajomo _^_. Zapytam w ten sposób - Zell in the garnek (Grisznak) all Nite long? _^_
Ugh... proszę mnie nie porównywać do tych panów, a w szczególności do pana G.
Nie brzmi znajomo... nie znamy się - jeszcze... : )

To na prawdę inna historia, nie ta z dziejów: final fantasy sites war, hehe.
Sephiria pisze:Twój styl pisania przypomina mi pewnego usera, który nas kiedyś opuścił. Koooki, czyżbyś wróóóóócił _^_?
Pomyłka. Jedyne co moje tu było to spojrzenie, zaglądanie na Wasz serwis w sprawach czysto podziwiających.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”