Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Mam prawie 9 lat więcej i również mam takie momenty. Ostatnio ze znajomą wspólnie stwierdziłyśmy, że taka muzyka z lat 90 przebija pod niemal każdym względem tą robioną obecnie. Dziś starczy format, znaleźć odpowiedni materiał, ukształtować na gwiazdę i wypuszczać wszystko robione na jedno kopyto wedle formatu. Za mało jest powrotów i nowości starych mistrzów, część - jak Joe Cocker - po prostu umiera.

Nie jesteś w tym odczuciu sama.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Post autor: Garland »

To może ja coś o sobie napiszę:
1. Imię- Krzysztof
2. Wiek- 13 lat
3. Wzrost- aktualnie powyżej metr osiemdziesiąt
4. Zainteresowania- Prehistoria ( mam chyba całą bibliotekę na jej temat :D )
- Historia ( w szczególności Średniowiecze )
- Fantastyka
5. Hobby- lubię grać na komputerze ( w szczególności w te stare gry lub takie zrobione na wzór starych, platformówki też są spoko ), pływać, a czasem wystarczy mi po prostu popatrzeć na lecący samolot dla relaksu, zwłaszcza jak wracam ze szkoły :D , lubię też robić projekty własnych gier komputerowych i w wyobraźni dorabiać sobie nowe elementy do tych istniejących, fajnie mi się też wraca ze szkoły bo mogę sobie popatrzeć na łąkę przy drodze ( cieszy mnie też to, że WRACAM ze szkoły a nie do niej IDĘ :D )

Moim innym zainteresowaniem jest też seria Final Fantasy. To moja starsza siostra mi ją pokazała, a gdy gramy razem w jakąś część, achhhhhhh....... pamiętam jak graliśmy w FF9, piękne wspomnienia 8)

Lubię także słuchać muzyki w szczególności z FF ale także zespołów:
- Metalliki- SANDMAN RZĄDZI !!!!!!!! :twisted:
- AC-DC- Hells Bells jest świetny
- Gun's an Roses- zwłaszcza Paradise City
- The Cult- Take your power i Nirvana są tak super, że słuchając ich po prostu łeb urywa :573:
- Bardzo mi się podoba kawałek zespołu All star ze Shreka, ale niestety nie pamiętam nazwy :sad:
To wszystko o mnie :)
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
stetervana1983

Cześć wszystkim.

Post autor: stetervana1983 »

Cieszę się, że tu trafiłem.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Buźka też się cieszy.
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Dagger »

Jaco pisze:Buźka też się cieszy.
tak ?
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Dagger pisze:
Jaco pisze:Buźka też się cieszy.
tak ?
Nie.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ababeb pisze:
Dagger pisze:
Jaco pisze:Buźka też się cieszy.
tak ?
Nie.
Nic o tym nie wiem.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Dagger »

qfas pisze:
Ababeb pisze:
Dagger pisze: tak ?
Nie.
Nic o tym nie wiem.
Garland to mój brat.
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco Ty debilu Ty debilu XD
Ababeb pisze: Dagger napisał/a:
Jaco napisał/a:
Go Go Yubari też się cieszy.

tak ?

Nie.
A może tak?


































Nie....jednak nie :v
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Wszystko widzę.
Awatar użytkownika
GetsugaTenshou
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 29 lut, 2012 16:24

Post autor: GetsugaTenshou »

Witam serdecznie, nazywam się Mateusz i mam 24 lata. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mieszkam niedaleko Poznania.
Jeśli chodzi o FF - grałem i ukończyłem wszystkie części (główna numeracja, nie liczę 11 i 14), niektóre nawet po kilka razy. Obecnie czekam na FF15.
Najlepszy FF? FF7. Dlaczego? To proste, ta część była najbardziej przełomowa, wywarła na mnie największy wpływ i miała w sobie "to coś". Pozostałe części oczywiście też bardzo lubię, ale gdybym miał wybrać jedną, to byłaby to właśnie siódemka.
Oprócz FF, lubię też inne gry RPG, takie jak Wiedźmin czy The Elder Scrolls. Również strategie z elementami RPG (Warcraft, Heroes) znajdują moje uznanie.
To tyle, pozdrawiam wszystkich :wink:
Jaco pisze:GetsugaTenshou też się cieszy.
??? :shock:
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

GetsugaTenshou pisze: Najlepszy FF? FF7. Dlaczego? To proste, ta część była najbardziej przełomowa, wywarła na mnie największy wpływ i miała w sobie "to coś". Pozostałe części oczywiście też bardzo lubię, ale gdybym miał wybrać jedną, to byłaby to właśnie siódemka.
Zapytam z ciekawości: czy FFVII to była twoja pierwsza gra z serii?
Awatar użytkownika
GetsugaTenshou
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: śr 29 lut, 2012 16:24

Post autor: GetsugaTenshou »

kilmindaro, tak, jednakże przy wyborze "wyłączyłem" sentyment, starałem się być obiektywny. Ale pewnie coś mi tam w podświadomości siedziało, kiedy dokonywałem wyboru, kto wie :wink:
Widzę, że na forum też rządzi FF7 :)
http://k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t= ... 43373f5492
A na filmwebie jedyny Final w pierwszej setce najlepszych gier to FF7 (45 miejsce z 3472 głosami).
Myślę, że ta część bez wątpienia odcisnęła piętno na ogromnej ilości osób, która się z nią zetknęła. To była przełomowa gra, dla twórców, dla wszystkich graczy, dla świata gier. Kiedy wychodziła, była najdroższą grą na świecie (chodzi o budżet - 145 mln $). Grafika i efekty specjalne były czymś niespotykanym jak na tamte czasy, a świetna, wielowątkowa fabuła wciągała jak czarna dziura. To głównie dzięki tej części jest tak dużo fanów FF.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

GetsugaTenshou pisze:
kilmindaro pisze:
GetsugaTenshou pisze:ta część była najbardziej przełomowa
Zapytam z ciekawości: czy FFVII to była twoja pierwsza gra z serii?
tak
Nie wiem, czy do tego samego kil pije, ale jak widzę tekst w stylu "najbardziej przełomowa" to widzę każdy jeden artykuł o FFVII i potem wypowiedzi fanboyów FFVII (dawno tutaj nikt o nich nie wspominał!) cytujące te artykuły. Gra pewnie i taka była, ale wydaje mi się, że ten argument powinien być używany tylko przez tych, którzy w tamtych czasach mieli już za sobą kilka(naście/dziesiąt?) pozycji spod znaku jrpg. Jeżeli tak było w Twoim przypadku, to ok. Jak nie, to argument jest inwalidą ;p Może się czepiam, ale ja jako pierwsze widziałem (demo) FFVIII i potem grałem w werjse SNESowe, NESowe, etc. I tego przełomu w ogóle nie widziałem.

A sentymentu imho nie da się wyłączyć, choćbyś nie wiem jak się starał ;] To po prostu to siedzi w nas - emocje jakie wtedy przeżywaliśmy są już mocno zakorzenione w mózgu. Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze będą 2 pierwsze (całe, nie dema) jrpgi - FFT i CT. Być może kiedyś na tym forum mówiłem, że FFVIII jest najlepszy, ale jakoś nie przetrwało próby czasu ;p
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Jaco pisze:Nie wiem, czy do tego samego kil pije,
95% przypadków, kiedy ktoś mówi o swoim ulubionym Finalu, to mówi o swoim pierwszym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”