Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maya-the-cat
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 16:53
Lokalizacja: Narshe <3
Kontakt:

Post autor: maya-the-cat »

To tak. Od czegoś trzeba zacząć. :P
W finale gram od paru lat, więc na Kryptę też trafiłam dość dawno; korzystam z jej nieocenionej pomocy przy co trudniejszej planszy lub bossie. :D A na forum zdecydowałam się przywlec dopiero dzisiaj, gdyż nikt z moich znajomych nie chce grać w Finala, choćbym zachęcała, więc nie mam z kim o tym pogadać...
Imię: posiadam (nie jest nim Maja - Mayka z nicka to rzeczywiście mój kot; co nie znaczy, że po nicku nie można się do mnie zwracać ;)), większość bliskich znajomych nazywa mnie Mej. (Pewnie przez DeviantArta, na którym dużo siedzę.)
Wiek: dinozaur (26)
Środowisko naturalne: gród Kraka.
Muza: dużo. Rock, metal (coś czuję, że nie będę zaskoczeniem), poezja śpiewana, jazz klasyczny i nowoczesny, dużo rzeczy alternatywnych i eksperymentalnych, soundtracki, dla rozładowania atmosfery koreański pop. :D
Ulubiony Final: 6 i 9. Finale przechodzę z zapóźnieniem, gdyż stać mnie albo na konsolę, albo na grę i tak oto czekam na emulatory... :roll: Tak. Teraz jestem na 10 i 12.
Lubię też Chrono Trigger/Cross i Grandię. Poza Azją pogrywam w Heroes, aktualnie siadam do Bard's tale albo Wiedźmina. Do czegoś na pewno.
Lubię stare gry. :)
Kiedy nie gram przy sączącym się z głośników rocku i metalu, ani nie jestem w pracy: prawdopodobnie maluję (hm... to też w sumie często praca), piszę jakieś dziwne scenariusze, wychodzę do ludzi, których uwielbiam, łażę po górach, albo martwię się o bezdomne zwierzaki, szukam im domów i ogólnie bronię środowiska. (Nie bójcie się, nie zaatakuję nikogo o jedzenie mięsa, chyba że mi nim przywali w głowę.)
Można mnie bliżej poznać przez devianta, którego podałam w profilu. :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Czytałam Twoje 'o sobie' na DA. Oh, me like you already.
maya-the-cat pisze: A na forum zdecydowałam się przywlec dopiero dzisiaj
Szkoda, że nie 2 lata temu lub wcześniej, gdy przezywało ono czasy swej świetności.
maya-the-cat pisze:dinozaur (26)
Nie martw się, jest nas tu więcej.
maya-the-cat pisze: Heroes
Dodaj, że w III, a Cię adoptuję.
maya-the-cat pisze:Można mnie bliżej poznać przez devianta, którego podałam w profilu.
Moim kotom wyjątkowo przypadła do gustu kocia galeria X3

W XII jest Balthier. Balthier to dobro. W XII jest Fran. Fran tez jest dobrem. Więc XII jest dobra. Prosta logika.

Hello ^^
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

maya-the-cat pisze:Wiek: dinozaur (26)
młodziutka jesteś ^^
maya-the-cat pisze:Muza:(...)jazz (...) nowoczesny
same here. Ketil Bjornstad <3
maya-the-cat pisze:Ulubiony Final: 6 i 9
maya-the-cat pisze:Lubię też Chrono Trigger
maya-the-cat pisze: i Grandię
same here

Witam Małopolankę.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
maya-the-cat
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 16:53
Lokalizacja: Narshe <3
Kontakt:

Post autor: maya-the-cat »

Trójka Heroes była zdecydowanie najlepsza. :)
Dwa lata temu byłam niestety jakaś aspołeczna internetowo...
Dziękuję za komplement co do kociej galerii i upraszam o pozdrowienie Kotów. :D Tylko weszłam i już trafiłam na miłośniczkę kotów, w dodatku z moderacji. :D
Morał taki, że koty są wszędzie.
A za XII zabieram się w najbliższym czasie i zobaczymy, czy jej bohaterowie przebiją moje dotychczasowe fangirlowanie na Setzera i Zidane'a. :)
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Dżizas. Jeszcze nigdy nie czytałem tak ciepłego powitania nowego usera przez Go...a zwałszcza usera-samicy. O_o

Małgoś - bardzo ostatnio złagodniałaś. Ciekawe dlaczego :lol:

Maya - nie napiszę hello. Co najwyżej hi. :> Hi.

:573: &#936;
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kobieta w moim wieku. Sarkastyczna, ciut pokręcona, lubi koty + rysowanie + Heroes III. Serio, czemu winnam być niemiła, kiedy (pomijając zainteresowanie Zidanem) tak dobrze ją rozumiem :roll: :D
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Tak sobie przejrzałam te karty i zobaczyłam to :
Coco pisze:neuroshima, anyone?
Of course ! Jak również Runebound, Dungeoneer, Talisman - magia i miecz z wszelakimi dodatkami, Osadnicy z Catanu z wszelakimi dodatkami. Moją ulubioną karcianką jest Munchkin :3 Na drugim miejscu jest karciana wersja Osadników z Catanu.
To było &#224; propos moich zainteresowań ;)
Awatar użytkownika
jog
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 13:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: jog »

Chyba to najlepsze miejsce na pierwszy post hm hm hm :D

Więc tak! Jestem jogiem mam 25 lat, jestem historykiem, mieszkam w większych czasem mniejszych okolicach Poznania, obecnie zajmuję się marnotrawieniem mojej, kończącej się już powoli młodości.

Z Final Fantasy mam do czynienia od... w sumie od premiery 7ki (14 lat LOL) tzn od 14 lat jaram się zarówno grą jak i serią, zagrać dane mi było dopiero jakoś po kilku latach w LO. Przeszedłem wtedy 7kę chyba 3krotnie :D Zaraz po tym 8ka. Później miałem podejścia do części X i XII niestety niedokończone (studia pfff) i IX. W tym roku wziąłem się za III (której przez błąd w tłumaczeniu również nie skończyłem hahah) no i teraz jestem na dobrej drodze do ukończenia 6ki, co cieszy mnie niesamowicie :D

Poza graniem zajmuję się głównie słuchaniem miliarda rzeczy. Siedzę w rocku, metalu, industrialu, country, jazzie, szeroko pojętej elektronice, ambiencie, i chyba wielu jeszcze innych rzeczach. I chyba to głównie muzyka jakoś tak mnie najbardziej pasjonuje, staram się zbierać płyty, jeździć na jakieś koncerty w miarę możliwości i przede wszystkim słuchać słuchać słuchać.

Pozdrawiam serdecznie i biorę się za przeglądanie forum ;) jea!
Awatar użytkownika
Vafnir
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: pn 22 mar, 2010 19:34
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: Vafnir »

No to w końcu przyszła pora.

Witam wszystkich. Jestem Vafnir i mieszkam w tej chwili w Niemczech (Co jest dla mnie dosyć biedne pod względem niemiecki FF oraz słabego tłumaczenia...). Mam 17 lat i uczę (a raczej będę się uczył od nowego roku szkolnego) w kierunku języków obcych. Ogólnie interesuję się językami obcymi i psychologią.

W Niemczech jestem od 12 roku życia, związany z FF byłem jeszcze w Polsce, lecz mimo to zaczęło się dopiero od ósemki (którą chętnie kupię jeżeli ma ktoś na zbyciu ;P). Jednak bardziej polubiłem klimat FF IX, jakoś zawsze lubiłem gry bardziej hm... "bajkowe"? I tak oto zapoznaję się nadal z serią. Wiele nie ma tu do mówienia.

Co do muzyki: Od niedawna zacząłem uczyć się gry na klawiszach, przyznam, że jest to trudniejsze niż mi się wydawało. Mój smak muzyczny zmieniał się z biegiem czasu: Najpierw było nic konkretnego, potem wyrobiłem się w stronę Rocka, potem Metalu, potem znowu bardziej Rocka, a teraz... Post-Hardcore :P Jako przykłady macie tu Escape The Fate (pierwszy album, w pozostałych są tylko wyjątki, a leży to w zmianie wokalisty), Black Veil Brides. Nie przepadam za zbyt wesołą muzyką, oczywiście zawsze znajdą się wyjątki. Za Rapem nie przepadam, lecz jest jeden niemiecki rapper, którego jestem w stanie słuchać a jest to Bushido. To samo się tyczy się całej tej popowej muzyki. Ulubione zespoły to właśnie Black Veil Brides oraz Panic! At The Disco.

Poza tym zacząłem się od niedawna bawić trochę RPG Makerem XP. Nie ogarniałem go jeszcze, ale gdyby miało coś z tego wyjść... ;)

Pozdrowienia dla wszystkich, dla tych dobrych jak i złych.
Voldo
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 14 paź, 2011 11:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voldo »

Nick: Voldo
Imię: Przemo
Znak zodiaku: Skorpion
Zainteresowania: Muzyka, fantastyka, RPG.
Gry: Wszystko co ma w tytule frazy takie jak: "Final Fantasy", "Tekken", "Resident Evil", "Soul Calibur" a także klasyczne RPG, głównie Zew Cthulhu.
Muzyka: Ma dla mnie szczególne znaczenie, jestem muzykiem. To czego słucham to jazz, klasyczna, soundtracki, trip-hop ze szczególnym uwzględnieniem Portishead, Archive i Massive Attack
Wygląd: pokraczny :D

Co do Final Fantasy to jestem raczej żółtodziobem. Dawno temu posiadałem PSX'a i gdy pojawił się FFVIII wszyscy redaktorzy pism konsolowych rozpływali się w zachwytach, mnie też mocno wciągnęło, dopiero później wziąłem do ręki FFVII i IX, (dziewiątka na początku mnie nie przekonywała ale obecnie jest jedną z moich ulubionych). Później miałem dłuższą przerwę wynikającą ze zmiany konsoli. Jakiś rok temu przeszedłem IV i przez następne miesiące nie miałem zbyt wiele wolnego czasu. Obecnie cisnę w VI, na telefonie czekają I i II, w pleju czeka XII, będę walczył :D

Pozdrawiam!
teresazawadzka

Post autor: teresazawadzka »

Witam wszystkich forumowiczów:)
Drakhtul
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 mar, 2013 14:28
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Drakhtul »

Witam wszystkich, jestem Rafal :)
Vekkar

Post autor: Vekkar »

Formalne powitanie.

Ulubiony Final: brak.
Zainteresowania: Cyberpunk, post-apokaliptyka, rozmyślanie, pisanie.

Dla mnie seria Final Fantasy zakończyła się wraz z 6 częścią (motyw świata przedstawionego w 1-6). Kolejne odsłony uznaję za inny rozdział, który nie za bardzo mnie interesuje.
Zarejestrowałem się, bo czemu nie, skoro lubię FF.

Witam.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Witamy w/na Krypcie! :500:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Dagger »

Nazywam się Ewa mam 25 lat i jestem z Kołobrzegu.
Mój znak zodiaku to byk.
Interesuję się językami obcymi, psychologią i grami, w szczególności Final Fantasy, niegdyś było jeszcze Metal gear solid, resident evil, diablo, heroes III, might and magic czy crash bandicoot lub kula world :lol:

Jako nastolatka spędzałam całe dnie oraz wieczory przy grach, czasami tęskno mi do tamtych czasów, gdy jedynym przerywnikiem od rozgrywki było obowiązkowe zmywanie naczyń po obiedzie, tudzież inne potrzeby osobiste... :roll:

Chyba przechodzę kryzys młodszego wieku średniego ponieważ zbyt często tęskno mi do "dawnych lat".
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”