Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Etelgrin

Post autor: Etelgrin »

Yo! Jestem nowym forumowiczem krypty w pierwszej chwili gdy tu wszedłem musiałem podzielić sie swoim problemem o FF9, teraz moge się lepiej przedstawić

NICk: Etelgrin
ImiE: Karol (brak podobienstwa do nicku no nie ?!! : > )
From: Łódź
Charakter: Ponury z natury, zalezy czy po browarze czy bez :)
Zainteresowania: Zawsze chetnie pomoge jezeli chodzi o FF3-8
Dodatkowe zainteresowania: Czytanie głupot napisanych w dziale o FF7 na Subarashi Fantasy, Granie W Warcrafta 3
NIE Lubie: Nauczycielki od matematyki, chamstwa, reszta ujdzie
Ulubiona Anime/Manga: Slayers, DBZ/GT, Final Fantasy Movies
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kultura osobista wymaga się przedstawić (jakoś średnio lubię to robić), ale proszę bardzo:

Imię: w sumie kogo to interesuje... i tak używamy nicków

wiek: to chyba widać... rozpadać się czas zacząć :x ( ale w sumie mam 4 lata albo nawet 5)

miejse: wielkopolska

zainteresowania: gry: Konami (Metal Gear Solid, Silen Hill itp.). RPG (Baldur's Gate is the best, IWD, Planescape Torment etc.), Prince of Persia (zwłaszcza SoT), lubię też oczywiście FF (po to tu jestem) ale wiedza moja jest niewielka, więc życzę cierpoliwości :P książki: literatura brytyjska (ten humor zwala z nóg), muzyka: głównie rock. Sport: siatkówka (piękny sport), jazda konna (ta władza nad koniem... i poskramianie buntu ehhh :) ), pływanie, kosz i bawienie się moją kataną etc. Anime: Gost in The Shell, twórczość pana Miyazakiego, Love Hina, FF Unlimited, AppleSeed)

włosy: (chyba ważne są na tej stronie) czarne, dosyć długie i proste (czasami sie buntują)

wzrost: 192cm

oczy: bardzo ciemny brąz

znak zodiaku: to chyba widać, ale żebyści się nie wysilali to rybka :wink: (wiem, rybki tu rządzą)

Witam wszystkich serdecznie. Mam nadzieję, że współpraca ułoży Nam się pomyślnie i bezproblemowo... (jak w pracy 8) )
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
lukast_pl

Post autor: lukast_pl »

Witojcie wszyscy forumowicze :D

login - lukast_pl
imię - Łukasz
stan - wolny
miejsce zamieszkania - Kłębowiec
grupa krwi - :?:
zawód - uczeń technikum rolniczego

a teraz tak po krótce,

preferowane gatunki muzyczne - reggae,rap,muza z gier
literatura - takie dwa czasopisma - jedno ze ścierą, a drugie z Przemytnikiem :D
komiks - Tytus, Romek i Atomek, Kajko i Kokosz, Asterix
anime - One Piece, Yu-Gi-Oh, Super Kickers 2006
gry - jRPG: Seria FF, Chrono Trigger. A z innych to Battlefield 2
zainteresowania - tv, komp, kultura Japonii
Gothic Boy

All About Me...

Post autor: Gothic Boy »

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy...
Nick - Gothic Boy
Imię - Patryk
Wiek - 14 lat
Wygląd - 180cm wzrostu, czarne włosy, brązowe oczy
Charakter - spokojny, miły, nieśmiały, trochę tak jakby poważny, czasem szalony
Ulubiony Final - FFIX i FFX (ale ogólnie to wszystkie)
Muzyka - Pop, Rock, Metal (Jeanette, Nightwish, Within Temptation)
Zainteresowania - Gitara elektryczna, gotyk, sport, gry komputerowe (FF, Tekken, Tomb Raider, TheSims2), podróże, śpiewanie i pisanie piosenek po angielsku....
That's All....
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wcale nie taki nowy Patryku/Liliano :lol: WItamy z powrotem.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Val

Post autor: Val »

jejej.... czas to w koncu zrobic... PRZEDSTAWIC SIE

imie i tak nie wazne ale jeesli kto chce to prosze:
Blanca (tylko sie nie smiac :oops: )

kocham gorillaz i Morcheebe.... i tak ogolnie to wszystko lubie!
mam fiola na punkcie ff ale niestety ostatnio ni ma czasu na takie przyjemnosci :(

wkoncu trzeba juz sie uczyc do matury :D lubie lain i wogole wszystko... :D
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Moje przedstawienie się można znaleźć na pierwszej stronie. Ale ponieważ pozmieniało się tutaj co nieco, to pozwolę sobie zrobić o takie cuś:
Lady Luck, czyli ja, podczas użytkowania poprzedniego profilu (brawa dla Sephirii, jeee XD) pisze:Nick: Lady Luck
Pochodzenie: Trójwieś
Znak zodiaku: Bliźniak (tylko jeden )
Wzrost: ..ee... (*idzie po miarę*) ...jakieś 166 cm...
Zainteresowania:

Boni napisał/a:
Zainteresowania... Hm, od czego profil jest ;p

No właśnie
Nieee, nie sugerować się tym (a jak Iz przyjdzie, to będzie bura XD )

Muzyka: raczej rock, trochę metalu + to, co wpadnie w ucho...
Charakter: choleryczka zazwyczaj... bo jak, np. śpię, to wtedy romantyczka XD
Powinien być pewien edit w powyższym, ale.... :wink:



(pierwszy post od hohoho... hehe :wink: )
skip to lou

Post autor: skip to lou »

a witam
mam na imie kamil, dla przyjaciol jojo
postanowilem przylaczyc sie do waszej spolecznosci gdyz jestem wielkim fanem serii final fantasy, tylko ze moi znajomi nie cierpia tego rodzaju gier i nie mam o tym z kim pogadac heh, takze licze na was :]
mam 22 lata, studiuje , pracuje ,kocham koszykowke, uwielbiam w nia grac, chyba jeszcze bardziej niz w finale :) , lubie dobre drinki, imprezy no i oczywiscie fajne dziewczyny :D jesli chodzi o muzyke to lubie to co mi sie w danym momencie podoba heh, aktualnie katuje coal chambera, co nie znaczy ze jest to jedyny rodzaj muzyki ktory mi odpowiada...
pozdro
brainiac

Post autor: brainiac »

Witam

nazywam się rafał i od paru dni jestem użytkownikiem tego forum.
Moja milość do japońskich rpg narodziła się jeszcze w tamtym wieku kiedy to zagrałem w FFVII na .....pc(wybaczcie).Niestety nigdy nie stałem sie posiadaczem PSX ale dzielnie zaliczałem coraz to nowsze konsolowe rpg na emulatorkach (na pc skonczylem final VI-IX,Xenogears,Chrono Cross i Valkyrie Profile).W 2002 roku stałem się posiadaczem PS2 i mam ją do dziś.
Bolo

Post autor: Bolo »

Imie : Tomek

Siemacie !! Jestem maniakiem FFX, bo tylko w tę część grałem....:D Niedlugo ja ukoncze i bede przechodzil FFX-2
Kurizu

Post autor: Kurizu »

heh ja się jeszcze nie przedstawiłem -.- bo zapomniałem
Na imię mam Krzysiek z Łodzi jestem i jestem maniakiem wszystkiego co mi się spodoba :P

Dlaczego tu jestem ?? Bo lubie FF i to jest ważne :P
Pozdro 4 all
Kat

Post autor: Kat »

witam, moje imie pawel ,mam 25 latek z seria ff jestem od 2 lat (lepiej pozno niz wcale hehe) fajnie ze istniejecie jestescie super,pozdrawiam
bard lynar

Post autor: bard lynar »

Kiedyś tam się przedstawiałem, ale pewnie tego posta już nie ma, a nawet jak jest, to i tak jeszcze raz, byle nie za długo: 16-latek, mieszkaniec Wrocławia, artystyczna dusza, zapalony wykonawca (gitara zwykła, elektryczna, akordeon, piano, growl) i odbiorca muzyki (Blind Guardian, In Extremo, Demons & Wizards, 2TM2,3, A Perfect Circle, Múm), za dużo myślący koleś o trochę durnej osobowości.
A że to forum o FF, to powiem, że jakimś szczególnym fanatykiem finali nie jestem. Przeszedłem tylko siódemkę, co nie zmienia faktu, że to jedna z najlepszych gier, w które miałem okazję grać. Ogólniej - lubię jRPG.
matiz teh masta

Post autor: matiz teh masta »

no jak wszyscy to ja chyba też
jeshtem matiz, a serią ff interesuje sie gdzieś od 4 lat od kiedy to odpaliłem na moim psx'ie ff7... eh to były czasy ;P
no.... to chyba tyle
targaroth

Post autor: targaroth »

Hmm.. kiedyś już coś tam o sobie pisałem ale zrobie to jeszcze raz i lepiej :P

imie-Kamil
miasto-Płock (nie lubie go.....)
miejsce zamieszkania-zawiłe zakątki swojego nie do pojęcia mózgu

a teraz normalnie:
niedlugo stuknie mi 17, na forum jestem juz troszke ale załuje że nie mam internetu w domu bo wpadałbym tutaj czesciej.. madrzy ludzie mila atmosfera.. co ze mnie za gosc??-indywidualista, autsajder, co gorsza czasem egoista..., straszny leń... Bardzo lubie pisać wiersze.. jest to dla mnie rodzaj uwalniania emocji których inaczej bym nie wyrzucił z siebie.. przydaje mi sie to aby zachować resztki spokoju.. ogólnie jestem optymistą.. ale także realistą.. na codzień kiedy w moim domu jest wmiarę dobrze jestem wesołym facetem.. czuje się dobrze bo mam dziewczynę która doskonale mnie rozumie.. oboje jesteśmy spod znaku bliżniat.. jestem od niej starszy o 16h..:) ... własnie pomyślałem że beznadziejny pomysł abym to wszystko pisał.. doskonale wiem że na forum już kilka osób na pewno jest do mnie "uprzedzona" moim początkowym zachowanie... często żałuje tego co robie i jak mnie przez to odbieraja inni.. niedawno chciałem umrzeć.. tzw. myśli samodestrukcyjne....

jestem cholernie poje**ny.... :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”