Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Przedstaw się :)

Post autor: Erelen_Galakar »

Sephi zgodziła się na ten temat zamiast "Powitania". Każdy kto chce (nowy i stary użytkownik) może tutaj krótko siebie opisać i swoje zainteresowania. Posty w stylu: Cześć jestem tu nowy odpadają. Także zbedny komentarz użytkowników. A więc zacznę od siebie.
Nick: Erelen_Galakar (często też sam Erelen)
Imię: Michał
Znak zodiaku: Bliźnięta
Zainteresowania: Manga i Anime, fantastyka oraz RPG. Lubię także wszystkie Menagery piłkarskie. Ulubione tytuły (z powyższych) to: Magic Knight Rayearth, Wish, Naruto, Flame of Recca; Warhammer, Legenda Pięciu Kręgów; Władca Pierścieni, cykl powieści o nieśmiertelnym Kainie, świat Andre Norton; Championship Menager (to z menadżerów piłkarskich).
Muzyka: Prawie każda, z wyjątkiem disco polo i mdłego popu. Ostatnio staram się przekonać do gothu, ale coś nie idzie.
Wygląd: ~180 cm, blondyn, niebieskie oczy.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Imię (dla ogółu): Bonifacy
Zawód: Pracownik hotelu, przyjaciel hippaula whatever -_-'
Zainteresowania... Hm, od czego profil jest ;p
Wygląd: Sraczkowate oczy.
glamorous vamp
lukas2600

Post autor: lukas2600 »

Nick - lukas2600 - niewiem skad to wziolem :]
imie - Łukasz
zainteresowania - elektronika, informatyka, filmy, muzyka, Gierki (wszelkiego rodzaju RPG) no i kobiety...
Zodiak - Strzelec
Muza kórej słucham to m.in. Rock,Dance,Techno,metal,Pop (niejest tego dużo) i hip hop (tego jeszcze mniej, tylko zagraniczne)
Ogólnie to jestem brunetem z niebieskimi oczyma. Mam 182 cm wzrościku :]
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Nick:Nienormalny_PS2
Imię:Krystian
Znak zodiaku:Bliźnięta
Zainteresowania:Jest ich baaaardzo dużo.Muzyka,koszykówka,siatkówka,rower,piłka nożna,snowboard,imprezy i pełno innych.Od jakiegoś czasu "ludzki umysł" :D czyli sposoby myślenia ludzi,rozważania na temat ich decyzji itd..Granie oczywiście tu musi byc,to rzecz wręcz święta :D.I mnóstwo innych rzeczy... XD
Muzyka:Każda jaka mi wpadnie w ucho.
Wygląd:190cm,brunet włosy krótkie,oczy brązowe,często zachowuję się specyficznie wśród ludzi :D.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Imię: Izrail
Nick: Izrail
Skąd: z południa
Wzrost: Średni <<na oko cos 177cm :wink:>
Oczy: :):
Zainteresowania: Patrzcie na profil :> I na Lady Luck też, tam wszystko jest dokładnie wyjaśnione :twisted: <A bura będzie dopiero jak wrócisz :> >
Muzyka: Nieważne co, ważne żeby leciało :wink:
Znak zodiaku: Sprawdźcie w kalendarzu :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Nick: Preacher
Imie: Marek
Znak zodiaku: Panna :P
Wygląd: Jakieś 184 cm, blondyn, długie włosy :twisted:
Zainteresowania: Po pierwsze RPG, fantastyka, nieco manga & anime oraz nurkowanie i siatkówka ze sportów
Muzyka: przede wszystkim Rock i Metal oraz tak naprawde wszystko co mi się spodoba
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

długie włosy
^_^


Teraz ja @_@
nick: wszędzie inny
lokacja: Pomorze
wygląd: blondynka, niebieskie oczy, niska, blada bardzo >.>
zainteresowania: patrz profil
znak zodiaku: wodnik
charakter: ponury burak
muzyka: wszelaka.. gł. gotyk, metal, dalej jest celtyk, klasyka, rock, muz. alternatywna
lubi: koty, świat dysku, grac na komputerze, sluchac muzyki, leniuchowac, bishounenów, groszek, oscypki, spac, jesc, marzyc, nudzic sie, podrózowac, jaszczurki, kolor czarny i purpurowy, rzemyki, kolczyki, srebro, ciezkie obuwie, ...
nie lubi: nietolerancji, gryzoni, hip-hopu, spodni z kroczem na kolanach, rozowych landrynek, rozowego, landrynek, watróbki, zimy, lata
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ashramus pisze:Znaczy co.. pasemka?
Balejaż

Nick: Przeważnie coś związane z moim imieniem, ale tutaj tak finalowo Eiko ;)
Imię: Patrycja
Znak zodiaku: Wodniczek ;)
Zainteresowania: Wypisane są w moim profilu (chociaż to nie wszystko, ale reszty mi się nie chce wymieniać ;) )
Muzyka: Ta, która mi do ucha wleci ;)
Lubię: szczerość (sama jestem szczera tak przynajmniej myślę), granie na konsoli i komputerze, wakacja :), słuchanie muzyki, poznawać nowych ludzi...itd.
Nie lubię: mówienia mi czegoś przez pośrednictwo innych, udawania (przy mnie "jaka jesteś fajna", a z innymi "a ona to jest taka i owaka), karpia na wigilię (bleee), chamstwa
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Darios

Post autor: Darios »

Bosh, piszę o sobie ostatni raz -_-

Nick: Darios
Imię: Domyśl się...
Zainteresowania: Historia, gry, broń biała...
Lubię: Gołąbki (potrawa), chodzić do lasu... granie na kolsolach i kompie.
Nie lubię: chamstwa, niesprawiedliwości.
Ostatnio zmieniony czw 16 cze, 2005 20:47 przez Darios, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Nick: Ababeb/MegaJohny (niegdyś Tysiek)
Skąd nick: Siostra go wymyśliła, jako imię zastępcze dla głównego w FF5, bo imię Butz dla wybawcy świata nie jest najlepsze. Ababeb też, ale przynajmniej się pośmiać można. :D
Imię: Posiadam.
Miejscowość: Czwórmiasto.
Zawód: Redaktor LC, uczeń.
Data urodzin: 19 stycznia 1991
Znak zodiaku: Patrz wyżej.
Wygląd: Nie jest najważniejszy. W każdym razie, włosy w nieporządku, ciemny blond, (niektórzy mówią że jestem rudy) tyćke okrągły w budowie.
Muza: Jakoś nie słucham.
Zainteresowania: Profil. Tak, interesuję mnie różne pierdoły.
Lubię: Czekoladę w dobrych ilościach, FF, CD-Action, dobry odpoczynek, dziwaczne kawały, schizowanie na wesoło, dobre gierki, łóżko, mój bajzel na biurku ^^, roślinki na parapecie które są strasznie wodopijne.
Nie lubię: Lamerów/n00bów/kretynów, czekolady w złych ilościach, szkoły (a właściwie tych w środku), rodzynek, pasożytów, chorób, polityków, zgniłych warzyw i jaj, spamu.
Ogólny zarys: Pytajcie moich wcześniejszych znajomych. ;)
Słówko do forumowiczy: Więc
E-mail: megajohny@wp.pl

Chyba starczy.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Nick: Mischi
Imię: Michał, Sebastian (na drugie)
Miejscowość: Dębica (na Podkarpaciu)
Zawód: student filologii angielskiej
Zainsteresowania: gry komputerowe, historia i kilka mniej ważnych
Ulubione gry: Final Fantasy, Chrono Cross, Chrono Trigger, Resident Evil, Silent Hill, Sonic Heroes & Sonic Advance series
Lubię: ciszę i spokój, słodkości (w rozsądnych ilościach), dobrze zjeść, spać, no i oczywiście grać na kompie / konsoli, oglądac dobre horrory i komedie
Nie lubię: chamstwa, wulgaryzmów, przemocy, cwaniactwa i popisywania się, dwulicowości, pseudokibiców, i ... transkrypcji fonetycznej w języku angielskim
Muzyka: nie mam ulubionego zespołu / wokalisty, najcześciej słucham soundtracków z gier, w które gram

To tyle <na razie>
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Imię: Żaneta
Znak Zodiaku: Wodnik
Województwo: mazowieckie
Muzyka: rock, metal, alternatywna
Zainteresowania: gra na gitarze (akustyczna), PLACEBO, harcerstwo, gry RPG i platformówki
Favourite games: FFVII - X-2, Crash (wszystkie części), Wild Arms, Arc, ICO, Kingdom Hearts,...
Zespoły: PLACEBO, Marilyn Manson, The 69 Eyes, Rammstein, Evanescence, Moby, Gorillaz, HIM,...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Witamy i czekamy na kolejne charakterystyki ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Witam wszystkich nowoprzybyłych :)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

O... cieszę się z takiego powitanka... :D No i witam też Darosa (ja myślałam, że to Darios... :P )
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”