Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Green Phoenix

Post autor: Green Phoenix »

Czas wsumie na mnie :)

Nick:Green Phoenix (GP)
Imię:Paweł
Skąd:zkątowni! nie no - z Gdańska :]
Data urodzin:25.11.1983
Znak zodiaku:Strzelec (tak jest panie 8) )
Wzrost:188 cm
Włosy:Brąz
Oczy:Zielone
Budowa Ciała:Atletyczna
Zainteresowania:Sport, Filmy, Gry, Muza, Życie i Dziewczęta :)
Muzyka:Black HH, Dance, Pop to głównie, a tak pozatym to wszystko co miłe dla mojego ucha ;)
Zwierzęta:obecnie Myszy domowe :) bardzo lubię zwierzęta :)
GP lubi:'Dobrych' ludzi, miłych, sympatyczny, humorystycznych ^^
GP nie lubi:'Złych' ludzi, chamskich, nietolerancyjnych, narcyzów, ignorantów :x
Szaleje za:Domowej matczynej roboty pierogach w zime na święta *_* + Final Fantasy series :)

To by było chyba na tyle jo :) PaPsiK
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

W sumie nie wiem czy powinienem się przedstawiać bo jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, ale przez ostatnie pare miesięcy nie miałem możliwości pojawiania się tutaj (zresztą nie z mojej winy), no ale niech będzie przypomne co nieco o sobie :P

Nick: jak widać - Preacher
Imię: Marek
Data ur: 08.09.1986
Zainteresowania: gry, muzyka(jestem bardzo wybredny), wspinaczka, nurkowanie, manga&anime i pare innych których teraz nie mogew sobie przypomnieć :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Bambocha

Post autor: Bambocha »

No więc tak. Chciał bym się przedstawic... więc się przedstawiam :D
Moja ksywka to BAMBOCHA.
Mam 13 lat.

Jeśli chodzi o części FF to przeszedłem: 7,8,9:)
Moją ulubioną częścią jest 7-ka.
Najmniej podobała mi sie: 8-ka.
Aktualnie zaczynam znac (poraz 100) w 7. TAK WIĘC TYLE O MNIE
vasper

me

Post autor: vasper »

Nick: vasper (kiedyś Loki)
Imię: Michael
Miejscowość: Łódź
Zawód: Uczeń technikum informatycznego / Krojczy (zawód rodzinny :P)
Data urodzin: 27 kwietnia 1989
Znak zodiaku: Byku
Wygląd: 172 ,zbudowany ,włosy ciemny blond ,błekitne oczy :) (troche podchodze pod Tidusa xD)
Muza: Wszystko oprócz polskiego HH i DiscoWpolu
Zainteresowania: Sporty (Martial Arts ,rugby ,american football ,piłka nożna) ,muzyka ,gry ,motoryzacja i coś tam jeszcze...
Lubię: wszystko po za n.w.
Nie lubię: Chamów ,idiotów ,ignorantów ,pozerów ,damskich bokserów itp. itd. ,zbyt ciepłego lata i za zimnej zimy ,szpinaku ,wątróbki ,papierowsów ,alkoholu i chyba już wszystko :P
Ulubiona cześć finala: chyba IX ,chodź mam też sentyment do Tacticsa
E-mail: vasper@wp.pl
BokoV

Post autor: BokoV »

No to może się trochę przedstawię:
Nick: BokoV
Imię: Marcin
Skąd: Okolice Krakowa(położenia dokładniejszego nie podaje)
Data urodzenia: 25.09.1990(a więc już niedługo wybije 16 latek)
Znak zodiaku: Waga
Od września uczeń X LO w Krakowie
Zainteresowania: Muzyka, gry(zwłaszcza RPG), sport
No to może teraz coś od strony FF - na Kryptę zaglądałem już od dłuższego czasu i nieraz pomogła mi z graniem w którąkolwiek z części FF. A trzeba powiedzieć, że trochę ich już poznałem:
Przeszedłem: V,VI,VII,VIII;
Nie dane mi było ukończyć: IV;
Obecnie jestem na czwartej płycie części dziewiątej.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Teraz moja kolej.

Nick: Jacek
Haslo: >>>żart<<<
Imię: zgadnij
Miejscowość : Zabłocie (w sumie wieś)
Zainteresowania : Technologia, Gry, RPG
Znak zodiaku: Koziorożec
Lat: 11
Nie lubię: Chamów, idiotów, ignorantów, pozerów, damskich bokserów itp. itd., zbyt ciepłego lata i za zimnej zimy, wątróbki, papierowsów, alkoholu i chyba już wszystko
Email: nintendos95@o2.pl
Ostatnio zmieniony pn 30 lip, 2007 13:33 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Witam szanownych Użytkowników,

Ponieważ jest to początek mojej bytności na Forum, pozwolę sobie jedynie na kilka zdań w tym poście, po czym zabieram się do czytania.

Na imię mam Rajmund i wbrew Twojemu uśmieszkowi na zlepek liter tworzących to imię - miałem bardzo szczęśliwe i udane dzieciństwo ;). Byćmoże kiedyś je częściowo opiszę, ale obwaiam się, że wiele osób nie uwierzyło by w niektóre rzeczy jakich doświadczyłem.

Od około roku gram w Morrowind - przygoda o tyle lepsza niż każda część FF, że sam decyduję, kiedy się skończy. Lubię też 8 bitowe gierki - na nich się wychowywałem i zawsze będą one dla mnie miłym powrotem do lat szczeniackich.


Uwielbiam kobiety i wino - przy czym żebrakiem mnie nie uczyniły.


Motto na dzień dobry


"Całować kobietę, która pali, to jakby lizać popielniczkę"

"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości."


Pozdrawiam
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
uolcia

Post autor: uolcia »

Nick: zapomnialam
Imię: zgadnij
Lat: 13
Lokalizacja:P : Warszawa
Zainteresowania: M&A, Final Fantasy(wow), muzyka(punk,ska,oi!,hc)
Znak zodiaku: Byk
Ulubiony FF: Final Fantasy VII,X-2
Ulubiony bohater: Paine;]
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Witam i Serdecznie pozdrawiam cala zaloge krypty!! Jestescie niesamowici!!! Szanuje i podziwiam wasz wysilek wlozonyw tworzenie krypty. TO moze teraz cos o mnie. Jestem Przemo z Poznania. Od pazdziernikla zaczynam studia na poznanskim UAMie na kier. psychologia. Poza FF jezdze na deskorolce gram w pilke nozna slucham mocnej gitarowej muzyki. Lubie tez pojsc na imprezke:P To narazie tyle. Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia
Ann

Post autor: Ann »

Witam wszystkich. Nowa jestem to się przywitać chciałam :oops: :wink:
Mam na imie Ania, studiuję język angielski i jestem uzależniona od mojej konsoli :D
To tak w dużym skrócie :P
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Witam wszystkich :wink: . Moze i jestem nowy, ale od pewnego czasu duzo i dlugo przegladam wasza krypte i forum (pewnie rok, nie pamietam dokladnie :P), bywajac gosciem. Nie chcialo mi sie po prostu rejestrowac i w ogole. Nazywam sie Marcin. Jestem typem samotnika i nudziarza (malo mowie, duzo slucham ^^). Czym sie zajmuje? A, no zajmuje sie stworzeniem tekstow hh... wiem, wiem, ze nikt nie lubi hh, ale przeciez nie powinno sie mowic o gustach. Kazdy powinien szanowac, czego czlowiek slucha. Jestem swiezo upieczonym maturzysta, wiec FREEEDOM i narazie niczym sie nie zajmuje, a "pracuje" przy graniu na konsoli :lol: (Mel Gibson --> Waleczne Serce). Konsole posiadam od 3-4 lat (tez nie pamietam dokladnie :P). Oczywisciem jestem fanem FF. Z niecierpliwoscia czekam na FFXII PAL VER. Zamowiony preorder. Jako szanujacy sie fan FF, zawsze kupie oryginalny FF (tak, jestem dziwny...). Od FFVII do FFX-2... Chyba starczy juz zanudzania. Pozdrawiam :wink:
... thug life ...
teh_pwner

Post autor: teh_pwner »

Hejka wszystkim. Jestem tu nowy ( Newbe ;). Mam na imie Przemek ale wole jak ludzie nazywają mnie w skrócie Przemo :D. Mam 20 lat a mój pierwszy kontakt z FF był w 1996r. Od tamtej pory gram w wszystkie produkcje Sqare&#8217;u.
Angelique

Post autor: Angelique »

Hejka wszystkim, mam na imię Eveline (Ale wolę, jak się mówi na mnie Eve ;) ) i mam 16 lat. Moja przygoda z FF zaczęła się w 1998 r. :D Znam już Waszą stronkę od 6 lat i jest świetna ;) Moimi ulubionymi postaciami z FF są Yuna i Tidus :)
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

ja tyz nowy jestem :P ale sie nie boje nic jestem z takiej małeeeeeeeeeej miejscowości na południowej granicy ( z czechami) gram od....... '98? pierwszy mój jrpg to cudowny FFVIII! teraz męcze FFX, też świetne! Wiecie co? trudno jest zrobić forum o tematyce jrpg, tak że by sie podobało, ale wam sie chyba to udało respekt! 8)
ale ja to głupek jestem :P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

A więc i pora przyszła na mnie :P Nawywam się Piotrek (dla przyjaciól Harry) z final fantasy mam do czynienia od 1998 r. Pierwszym moim finalem była 7ka, której nigdy nie miałem okazji ukończyć - ryska (dosyć gruba) na 2giej płycie zawsze kończyła moją przygodę z tą odsłoną serii z 5 razy. Później grałem w 8kę, którą do tej pory udało mi się przejść 6cio krotnie. Następnie moja ulubiona 9tka (przeszedłem może z 12 razy za każdym razem z wielką przyjemnością) i pojedyńcza potyczka w świecie Spiry w 10 i 10-2 już też za mną. Teraz pracuję nad 6czką. Gdyż od października będę miał mniej czasu z racji studiowania stomatologii na AM. Pozdrowionka
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”