Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tanat
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 13:10

Tanat

Post autor: Tanat »

Imię: Krzysiek
Wiek: 12
Co mam wspólnego z FF?: Zagrałem tylko w FFIX bez karty pamięci. Na początku nie wiedziałem nawet, jak aktywować Trance. Teraz Krypta mi pomogła. :)
Zainteresowania: komputer, Spore, Final Fantasy.
Wygląd: brązowe włosy, zielone oczy, 182 cz wzrostu, 125 kg wagi.
Zapraszam na bloga gier. Na razie pisze o Raymanie, ale szybko ten temat skończę bloggier-tanat.blog4u. pl
Tomek_0181

Post autor: Tomek_0181 »

Witam! Tomek jestem. Pomimo, że jestem już trochę wiekowy to moja miłość do mangi ciągle rośnie. Przeszedłem już conajmniej po kilkanaście razy FF VII, VIII, VI i pozostałe, które, w tej kolejności uważam za najlepsze gry wszechczasów. A poza tym moje hobby to studia (geologia, budownictwo) i tuning mojej kochanej Astry F, którą przerabiam z totalnego złoma na wypaśioną furę :) Jest piękna!
Kira

Post autor: Kira »

Witam wszystkich, nowa tu jestem (co zresztą widać;). Prywatnie Beata (imię niespecjalnie urokliwe, wiem). Interesuje się... Właściwie należałoby tu sporządzić bardzo długą listę, więc ograniczę się do najważniejszych, tj.: gry wideo (głównie jRPGi, ale innymi gatunkami też nie pogardzę), M&A i wszystko, co japońskie (Ach... xD), muzyka (miłość moja wielka), literatura (również miłość moja wielka, może nawet ta najważniejsza;), filmy (ale tylko te ambitniejsze), w sumie historię też lubię... I tak dalej. Wygląd... Yyy, może lepiej nie xD.

Ekhem... To by było na tyle. Jeszcze raz witam <ukłon>!
liga

Post autor: liga »

Witam!
Mam na imię Mateusz.I'm from Bydgoszcz.Mam 16lat i jestem Fanem FF.
Jestem świeżak na forum(kupa ;d).Moje zainsteresowania FF ;d,Gry,Sport i ASG(Air soft gun).Moje hobby to karate. Cwiczę shotokan od 8 lat.([Na komputerze nie działa mi CI dlatego cwiczę napisałem przez ''C'' nie miejcie do mnie żalu :P nie wiem jak to naprawic.])
Słucham muzyki Rock i metal.Zespoły Linkin Park,30 second to mars :)Przygodę z final fantasy zacząłem w wieku 8lat.Dostałem od rodziców psxa i miałem radochę taką że... :D :D Tata lubił nawalac w tekkena 3 i w grę której nie czaiłem.Czyli FF8 (1 ff w jakiego grałem)
Potem nagle użył mocy jakiegoś potwora to był Diablos radocha jak nigdy :D FF8 mnie uwiódł.Potem postarałem się o FF7 i 9 też były dobre.Tyle o mnie pZdro.
Jaymz

Post autor: Jaymz »

Witam. Nazywam sie Kamil.Pochodze z Siemiatycz.Mam 16 lat.Interesuje sie serią ff właściwie od dziecka.Moim pierwszym finalem był ff7.Uwiodła mnie jego niespotykana fabuła i klimat.Oprócz ffinteresuje się muzyką (heavy metal , thrash metal).Gram w zespole thrash metalowym.Gram na gitarze elektrycznej.w Zespole pełnie funkcje gitarzysty rytmicznego i wokalisty(Tak jak w Metallice:))Wiec chyba tyle o mnie myśle ze wystarczy
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

liga pisze:Moje hobby to karate. Cwiczę shotokan od 8 lat.
Mam nadzieję, że u pana Grzegorza. :twisted:

Welcome. Przy okazji chciałbym przypomnieć wszystkim nowo przybyłym userom, że wstąpiliście w mroczną czeluść Krypty, gdzie mimo wszechobecnego zapachu zgnilizny i panującej ciemności, należy zwracać szczególną uwagę na jakość swoich postów (obowiązuje tutejszy regulamin, zasady poprawnej polszczyzny, umiejętność samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na pytanie jak i umiejętność zadawania pytań). Piszę to, żeby było mniej sytuacji takich jak dziś.

Have fun.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Stoki Chan

Post autor: Stoki Chan »

No to ja też się przedstawię :P . Mam na imię Bartosz , mieszkam w Bydgoszczy i mimo swojego wieku (22 lata) ciągle gram :D . Gram na wszystkim (posiadam 10 konsol plus PC z Linuxem :P ) i we wszystko ,ale i tak najwięcej czasu spędzam przy PSXie i Final Fantasy (plus ukochany Front Mission 3 - mniam ! ) . Pozdro .
QfT

Post autor: QfT »

Czas na mnie :)
Dzien dobry, nazywam sie Maciejuu:) Mam 15 lat. Moj pierwszy final to 10, ktory pociagnal mnie dalej, przez x-2, do xii. Praktycznie tak pokochalem serie final fantasy, ze do kupna ps3 przekonal mnie zblizajacy sie final fantasy XIII:) Ogolnie procz finali gram w przerozne mmorpg (Kal-online- silkroad online), gry straegiczne (age of empires II FTW!), i inne starocie pokroju heroes of might and magic III :) Co jeszcze ubustwiam? Ksiazki fantasy :) Czasami potrafie usiasc w wygodnym fotelu z dobra lektura w rece, i nie ruszac sie godzinami (ostatnio tak sie zdazylo jak czytalem Siewce Wiatru) :). Niegdys mialem tutaj konto, ale to bylo bardzo dawno, i jak teraz sobie przypomne jaki wtedy bylem... to az mnie zal sciska:)

BTW> Mam nadzieje, ze fakt nie uzywania znakow diakrytycznych wam nie przeszkadza?
Awatar użytkownika
Lost
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 23 sie, 2008 12:04
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: Lost »

Witam. Jestem tutaj nowy, to też się przedstawię. Mam na imię Rafał, mieszkam w Siemianowicach Śląskich. Moje główne zainteresowania są co prawda wypisane w profilu, ale nadmienię jeszcze, że zarówno seria FF jak i MGS mają wyjątkowe miejsce w moim rankingu gier. Wyglądu opisywać nie będę, bo nie ma czego :P.
PSN ID: Zagubiony
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Witam wszystkich. Powinienem się pewnie najpierw przedstawić, a póżniej pisać na forum, ale wszystko tego samego dnia, więc chyba mi wybaczycie.
Jestem "stary dziad", który pamięta jeszcze czasy komputerów z gumową klawiaturą i gry w bierki przy dwudziestym stopniu zasilania.
Są tacy którzy twierdzą, że widzieli mnie polującego na tyranozaura, ale to źli ludzie są.
Jeśli chodzi o zainteresowania, to w tym wieku interesuje mnie tyle rzeczy, że nie sposób wypisać.
Napewno "WINO, KOBIETY", śpiew nie, bo nie czynię komuś co mnie nie miłe.
Awatar użytkownika
zegge
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 11:50

Post autor: zegge »

Witam wszystkich po raz pierwszy.

Imię: Bartek
Znak Zodiaku: Rak
Miasto: Toruń
Muzyka: reggae,ska
Wykonawca/Zespół: Bob Marley & The Waliers, Inner Circle
Zainteresowania: capoeira, anime( w szczególności Claymore), książki fantasy, Star Wars
Gra: FFVII, Morrowind itp
Nie lubię: Tibi, szkoły, ludzi którzy przechodzą FF na pałę
Rat race!
Oh, it's a disgrace
To see the human-race
In a rat race, rat race!
You got the horse race;
You got the dog race;
You got the human-race;
But this is a rat race, rat race!
Awatar użytkownika
Kadaj
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 wrz, 2008 14:19

Post autor: Kadaj »

Witam wszystkich

Nick: Kadaj
Imię: Daniel
Znak zodiaku: Rak
Miasto: Leszczyny (bez komentarza :P )
Zainteresowania: Pierwsze i najważniejsze kobiety :P drugie chodz w cale nie mniej ważne gry (seria FF i inne jrpg oraz wg humoru i chęci strzelaninki itp.) ponad to sporty motoryzacja anime
Muzyka: wszystko co wpadnie w ucho
Nie lubię: życia w samotności... :P
Awatar użytkownika
dadzia
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: sob 11 paź, 2008 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dadzia »

Heh czas teraz na mnie xD
Tak, więc mam na imię Dagmara. Pochodzę z Poznania i nadal w nim mieszkam;P
Mam 23 lata, chociaż na tyle ponoć nie wyglądam... bo bez przerwy mi ostatnio o dowód się pytają w sklepach :P
Co tam jeszcze... dużo się śmieje i uśmiecham, dlatego ostrzegam przed nawałem emotikon. Zauważyłam, że przez nie wyrażam siebie i mój nastrój oraz to czy w danym momencie się uśmiecham....
Jak już pisałam wcześniej na poście trudno jest mnie obrazić... Dlaczego?? Nie wiem, ale tak faktycznie jest... Wiele osób podziwia mnie za zdolność śmiania się z samej siebie... tak coś mi nie wyjdzie w grze albo z czymś tam i śmieje się ze mnie... no to ja pal hajs tez się śmieje xD Ogólnie mam zwis... i jak to ostatnio gdzieś wyczytałam jestem duszą towarzystwa, i jestem frywolna xD
Hmm zainteresowania ;)
Konsole wszelkiej maści....
Piecyk już średnio ;)
Lubię gry j'RPG i ostatnio zainteresowałam się MMORPG, muzykę instrumentalną z gier, czyli tzw. OST (mam ich tuziny *-*). Z muzyki słucham również dużo innych utworów, słucham ogólnie wszystko, co się nawinie i da się tego słuchać>< dla przykładu podam, że zespoły typu Kanibal Corp odpadają xD, uwielbiam anime... Przez anime nie oglądam już normalnych filmów >< tak, więc jak ktoś chce mnie wyciągnąć do kina ma niemały problemik xD, ale kit z tym xD
Oczywiście lubię serię Final Fantasy.... chociaż moja miłość do j'RPG nie zaczęła się wcale od Finala ;P
Lubię również jak ja to mówię pierdołkowate gry typu ze studia Big Fish Games...
Nielubię chodzić do pubów ze znajomymi >< a to, dlatego że nie mam po prostu, o czym z nimi gadać, bo w moim towarzystwie to tylko ja taki maniak konsolowo - mangowo - animcowy jestem xD
Lubię sobie robić zdjęcia xD zazwyczaj sama xD a jeśli już mam być z kimś na tym zdjęciu to też je robię sama... wtedy to one są takie śmieszne ;)
Dobra już zbliżam się do końcówki ><
Mam 175 cm wzrostu, ciemne włosy, brązowe oczy, nie uczę się tylko pracuje...
boniu

Post autor: boniu »

Siemanko wszystkim.
Imię:Dawid
Zainteresowania:baardzo dużo rzeczy, głównie sport, muzyka i pisanie.
Mjuzik:Przeważnie hip hop i jakieś psychodeliczne dźwięki, ale też wszystko inne co wpada w ucho. No i Nelly Furtado :)
Filmy:Uwielbiam tego psychola Tarantino + anime i horrory.
Magik

Post autor: Magik »

Cze jestem Marcin. Mam 13 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuje się Muzyką (Rock, Metal), Komputerami oraz Konsolami . Obecnie posiadam PSP i NDS, kiedyś miałem PS2, PSX, GBC, GBA i wiadomo podróbki nesa.Final Fantasy zainteresowałem się we wakacje. Wtedy gralem w III na DSS'a, lecz gdy dowiedziałem się że powstaje spolszczenie porzuciłem tą gre. Jakiś iesiąc temu zainteresowałem się FFVII i bez problemu mogę stwierdzić że to najlepszy RPG na świecie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”