Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Pascal

Post autor: Pascal »

Hejka, jastem Pascal.
Pochodze z Żor a moje zainteresowania to FF, konsole 8-bitowe jak i nowej generacji.
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

Witam! Ja mam na imię Andrzej, mieszkam pod Krakowem. Interesuję się: narciarstwem, siatkówką, finalem, literaturą SF i fantasy
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
Sophitia13

Post autor: Sophitia13 »

Heja! Nazywam się Karolina. Uwielbiam grać w gry przeważnie na PS2. W wolnych od nauki i gry chwilach rysuję, czytam, oglądam telewizję, czytam recenzje, poszukuje fajnych obrazków, artów.

Ponieważ jakoś tak wyszło, że zostałam tu na dłużej (i wcale nie mam zamiaru was opuszczać)
napiszę jeszcze coś o sobie, aby przybliżyć wam jeszcze bardziej postać mojej osoby. :D

No to z wyglądu jestem bardzo chuda<nawet zarzucają mi, że jestem anorektyczką> a ja po prostu jem bardzo mało... :grin: Niska ( albo ciemna blondynka albo jasna brunetka) z bardzo ciemnymi brąz oczami. Jak kogoś interesuje to znak zodiaku strzelec ( moja mama zawsze do mnie mówi: Wszystkie strzelce są postrzelone) :grin: . W wolnych chwilach od grania uwielbiam: biegać( biegam z koleżankami dla sportu), długie spacery zwłaszcza latem, jesienią i zimą(te dwie ostatnie to moje ulubione pory roku). Gram: w Soul Calibura2l, Tekkena 5(słabo w to gram), aktualnie w Final Fantasy XII, Metal Gear Solid 2 i 3(aktualnie2), Gran Turismo 4, Spyro 3, Crasha Bandikuta 3( nie wiem jak się pisze) i to na razie chyba wam starczy, Jak by co to możecie pytać. Ale jeśli już to prosto z mostu :grin:
Uwielbiam się znęcać nad moimi pluszakami :D Trochę można powiedzieć, że maltretowałam ( już tego nie robię :mrgreen: ) moje kochane pupile. Polegało to na tym, że szyłam im ubranka (własnego pomysłu) i ubierałam je<biedne zwierzęta>. Teraz znęcam się nad klawiaturą i biedną myszką. Poszukuję ludzi choć trochę do mnie podobnych z zainteresowań. Zastanawiam się nad sensem mojego życia. Przeszukuję youtuba.
Ostatnio zmieniony wt 11 wrz, 2007 17:07 przez Sophitia13, łącznie zmieniany 2 razy.
Tifa

Post autor: Tifa »

Nick: Tifa
Imię: Anna
Miejscowość: Warszawa
Data Urodzenia: 30.05.1992
Znak Zodiaku: Bliźnięta
Zainteresowania: M&A, sport, taniec, muzyka, rysunek, grafika komputerowa, gry komputerowe
Ulubiony FF: FF VII
Pektyna

Post autor: Pektyna »

name : Pektyna
age: 17
why did I come here? for Mikołajp oczywiście xD
interested in: Final Fantasy - gra
Manga

hm.. lubie pisać na forum..
poznawać nowych ludzi..
i nowe teorie
kocham gry final fantasy
i mam nadzieje ze dowiem sie czegos nowego o tym
xD mam maly problem z rozbiciem najnowszej FF
i licze na znalezienie gnębiących mnie odpowiedzi..

Podrowienia for all :)
Cpt. Cid

Post autor: Cpt. Cid »

Imię:Konrad
Nick:Cpt. Cid
Miejscowość:Warszawa
Zainteresowania:hmmm..wszystko a zarazem nic.. :grin:
Urodzony: 1992
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

Imie: LuSy
Skad: Tczew
Zainteresowania: tak duzo, ze w profilu sie nie zmiescily ;)
Data urodzenia: 22.10.1987
Grupa krwi: 0Rh+
Ulubione/na/ny:
książka -> Podróż "Mrocznego Księżyca", ksiazki Anne Rice, fantastyka (Herbert, Tolkien, Sapkowski, Norton i wieeeele innych), kryminały (Chmielewska, Conan Doyle), i mnóstwo innych książek
film -> Sen to Chichiro no Kamikakushi, Wywiad z Wampirem
muzyka -> w zasadzie to słucham prawie każdej musyki: od poezji śpiewanej (SDM), porzez szanty, rock (Metallica), rock symfoniczny (Apocalyptica), reagge, celtycka (Putuhayo), indiańska, niektóre soundtracki po elektroniczną (Jean Michel Jarre)
wykonawca -> Jean Michele Jarre, SDM, Apocalyptica, Metallica
artysta -> Da Vinci
postać z kreskówki -> struś pędziwiatr
kraj -> Dania i Norwegia
zwierzątko -> koty i koszatniczki
aktor/ka -> Depp, Stuhr, Streep, Tautou
miasto -> Kraków, Gdynia
kolor -> raczej mieszanki kolorów
alkohol -> póki co, to przymusowy abstynent
ciuch -> moja kochana arafatka
soundtrack -> FF7:AC, QotD
kwiat -> mój Rajmund (jedyny kwiatek, który jest w stanie u mnie przeżyć)
hobby -> żeglarstwo, turystyka szeroko pojęta, m&a, wnerwianie innych, plucie jadem, moja córka i mąż :D
pora roku -> jesień
instrument -> wiolonczela
słodycze -> ptasie mleczko od Milki
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
vanil

Post autor: vanil »

DobryWieczór?
Zwą nmie Vanil, w dowodzie Tomek. 24 lata. Ciekawi mnie budowa wszechrzeczy ;p
Orania

Post autor: Orania »

Imie: Asia
Skad: Warszawa
Data ur: 8.3.1991 (ryby)
Interesuje sie... tym co jest dla mnie interesujace ^.^
Ulubiony FF: FFVIII
Tronki

Post autor: Tronki »

Imię:"Urodzony o Świcie" XDD może kiedyś komuś powiem dlaczego ;) XD
Skąd:: Big Cit (Wodzisław Śląski) xD
Lat:: 16
Zainteresowania:Anime & Manga, uwielbiam chodzić po górach, sporty eXtremalne, granie na Gitarze.
Książki:Ogółem dobre Fantasy i książki psychologiczne
Alkohol:Zdarza się :P
Ulubiony FF: hmm mam dylemat między VII a X ;) REMIS :P
Wygląd:W skrócie średniej długości włosy,niebieskie oczy i około 1,75. (Hiper skrót)
Charakter:Z reguły spokojny jestem :P i prawie zawsze mam dobry humor, lubię sie pośmiać a czasami mi odwala (chęć lachania z wszystkiego) xD Uparty a dla niektórych arogancki( mogę sie przyznać udowodniono mi to naukowo :razz: XD)
Muza:Rock(za dużo tego) Metal(np Metallica) Nu Metal(Stary LP) i wszystko co fajne tylko nie Dicho, Disco Polo i Techno. A słucham też J-Rocka.

PS: Lubie Rosołek i Czekoladę z Orzechami xD

No to chyba wszystko xD jak coś sobie przypomne to dopisze. Więc teraz już oficjalnie


[center]WITAM WSZYSTKICH I POZDRAWIAM[/center]
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Nick: Mati-san
Imię: Nie zgadniecie :D
Skąd: Opalenica (taka mała mieścina w Wielkopolsce), obecnie mieszkam w Poznaniu
Lat: 19
Zainteresowania: gry, muzyka, pływanie, kręcenie i montaż filmów, ostatnio gitara. Byłbym zapomniał, jeszcze bardzo lubię bujać w obłokach... :D
Muzyka: głównie rock, trochę mniej metal, blues, jazz.
Ulubione zespoły: Red Hot Chilli Peppers, Queens of the Stone Age, Kyuss, Ash, Porcupine Tree, Pink Floyd, Radiohead, Oasis, The Beatles, Mando Diao, Arctic Monkeys, Potty Umbrella i wiele innych. Ostatnio słucham dużo starego, brytyjskiego rocka.
Ulubione filmy: te co sam nakręciłem :D :lol: Żart...

Pozdrawiam wszystkich Kryptowiczów !!!
krzychu71

Dobry (tfu!) wieczór!

Post autor: krzychu71 »

Witam wszystkich użytkowników co to czytają,ewentualnie (mała szansa) chcą mnie bliżej poznać.
Ja tu zrobię takie małe coś,nie wiem jak to nazwać,ale tabela to to chyba nie jest.
Nick:Obok jest,można przeczytać...
Imię:Krzysztof (ew. ,,Niosący Chrystusa")
Nazwisko:Nie dam!
Data urodzenia:2 Grudzień 1995 rok (młody jestem)
Zainteresowania:Głupie mam,ale podam:
Obecnie interesuję się:obijaniem się,wkurzaniem ludzi (tych co nie lubię),wymyślaniem głupawych rzeczy,brechtaniem się z powalonych rzeczy,graniem na kompie i czego-to-nie-mających konsolach Sony i zbijaniem się z Power Rangers,Pokemon i Moda na Sukces
Lubię:Zwierzątka,a szczególnie psy,rozmawiać z moimi kolegami,anty-fanów seriali, z których lubię się zbijać,bezsensowny śmiech
Nie lubię:Niesprawiedliwości,chamstwa,bezczelności,używania wyrazów,których się nie zna,maniaków Pokemonów,różowych wojowników,3000 odcinka Mody na Sukces (wogóle to to źle przetłumaczyli),uczenia się nałogowego przed sprawdzianem,dużej ilości prac domowych,wrednych nauczycieli,reklam Red Bull'a,dziewczyn w mojej szkole,złych ocen,mend społecznych,Klanu,Bahamuta w Final Fantasy I,Teletubisiów,Romana Giertycha,Kaczyńscy Brothers,mojego miasta (Grójec,w województwie Mazowieckim),Disco Polo,cwaniarstwa,podlizywania się (szczególnie nauczycielom),zwalania winy,przemocy (nie dam wulgaryzmu, bo sam przeklinam),upodabniania się do kogoś,Dody i wszystkich innych dziwkowatych piosenkarek (ale to tylko moje zdanie).

Statystyki i wygląd Christopher'a: ok. 160 cm wzrostu,ok. 50 kg wagi,dziwna twarz,nos zjechany przez kierownicę od małego samochodziku w wieku 5 lat,piwne oczy,ok. 250 hp i 100 mp,4 level,syfy na twarzy ;/ (o,i jeszcze blizna przy prawym oku,dawno temu zrobiona przez piekielny stół!)
Styl ubioru:zależy od okazji.
Charakter:Lubię komentować zachowania i wypowiedzi innych,dyskutuję z nauczycielami podczas lekcji (lol,to stąd te wezwania rodziców...aha...),lubię udowadniać innym w jakim wielkim są błędzie,ale nie lubię konfliktów i kłótni,na pytania typu ,,solówa po szkole!?" odpowiadam:,,Nie,nie oddam ci Mojej cnoty",no chyba,że się na kogoś bardzo wkurzę,dobra,dalej;staram się upodabniać do gościa takiego samolubnego,co go nic nie obchodzi i on ma w nosie, bo ,,zupa była za słona",albo ,,bo ja mam mhrook w heart'cie moim" i wogóle,taki luzak.
Cecha głowna:Jestem zaje*iście poje*any,a jak się nie zgadzasz z tym to mi napisz na pw,ew. na gg.
Typ humoru:humor ,,nieyntelygentny"
Pochodzenie nicku:Z runescape,bo jak wpisałem,że chcę mieć nick ,,krzychu" to mi wyświetliło parę tam i wybrałem z tego szajsu ,,krzychu71",na większości stronach mam takie hasło,bądź nick
Zdanie na koniec wprowadzenia do strefy krzychu71:Jeżeli jesteś na tyle powalony,żeby do mnie napisać ,,friends?",to na serio jesteś nieustraszony,jak byś się do tego programu zgłosił to na bank byś wygrał to 100 tys. dolców czy ile tam jest...
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2007 11:45 przez krzychu71, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trybit
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 gru, 2007 16:16
Lokalizacja: Z domu...

Post autor: trybit »

Taa... wypadalo by sie przedstawic...

NICK: Trybit, TB
IMIE: Lukasz
LUBIE: wszystko co "made in Japan", D'n'B, Trance, House, Electro, extreme bike riding (Dirt/Street), jedzonko, Nestea z zielonej herbaty :P, gdy kobieta nie pali... :D
NIE LUBIE: polskich znakow psianych :], gdy kobieta pali...

BEST MOVIES/ANIME:


"60 Sekund"
"Ghost in the Shell" - cala seria
"Witch Hunter Robin"
"Ergo Proxy"
"Final Fantasy: AC"
"Wyznania Gejszy"
"Silent Hill"
"Solaris" - dawniej znienawidzony film, teraz lubiany
"Nacho Libre"
"Wydzial poscigowy"

...jeszcze kilka innych, o ktorych zapomnialem...

"Ciesz sie zyciem, poki mozesz. Nigdy nie wiesz, kiedy je stracisz..."
You complete my fate
The world unwinds inside of me
You complete my fate
The halo crawls away
You repeat my fate
Rewinding all we can
You refill my place
You refill my place

Come and save me
Come and save me
AmyAmber

Post autor: AmyAmber »

Nick: Amy Amber (lub Amy Alchemist)

Imię: Gabriela

Nazwisko: po tatusiu ;3

Znak Zodiaku: Bliźnięta

Urodzona: 24 Maja 1993r

Wygląd: Krótkie włosy ciemny blond (na pierwszy rzut oka po prostu brązowe), 168 cm wzrostu, jasno brązowe oczy (czyt. czekoladowe)

Zainteresowania: Całkowita obsesja na punkcie Final Fantasy, Manga i Anime, RPG wszelkiego typu, rysunek, muzyka, poezja, czasem książki

Charakter: wśrod społeczeństwa dość się wyróżnia, wierna, tolerancyjna, energiczna, leniwa, cfana, przebiegła, ale nie kłamliwa, wręcz odwrotnie, szczera, często aż do bólu, wyrozumiała, szurnięta, czasem potrafi świetnie wesprzeć na duchu, ruchliwa, "głośna" i "fajna" (według Eva), "ładna", "kochana", i "niestabilna emocjonalnie" (według Ti), czasem wredna, łatwo się denerwuje, kreatywna, a niech no będzie i mądra

Lubi: jeździć na łyżwach, rowerze, podróżować, noc, ciepłe pory roku, morze, zwierzęta, grać w RPG, spotykać się z przyjaciólmi, sałatki, potrawy z ryżem, słodycze, jabłka, kawę, pluszaki, koty

Nie lubi: kłamstw, obgadywania, oszczerstw, cebuli, kaszy, nudzić się, sprzątać, emo, jaskrawych kolorów, upierdliwych ludzi

Ulubione M&A: FullMetal Alchemist, Death Note, DN Angel, Chobits, Battle Angel Alita, Hellsing, Yami no Matsuei, Angel Sanctuary, Naruto

Ulubione zespoły: Pink Floyd, Linkin Park, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, System of A Down, Metallica, Deep Purple, Evanescence, Seether, Areosmith, Moonlight, Nightwish, Pearl Jam, Within Temptation, czasem też Natural Dread Killaz, Vavamuffin, Sean Paul

Ulubiony kolory: czarny, pomarańczowy, czerwony, brązowy


Myślę, że na początek wystarczająco nie ^^? Pozdro
MaD

Post autor: MaD »

Witam, na forum jako zarejestrowany użytkownik jestem nowy, jednak forum przeglądam od dłuższego czasu.

Nick: Mad, Madek itp.(chociaż niektórzy mówią na mnie Wito ~~)

Imię: Sebastian ;p

Skąd: Zawiercie(40 km na południe od Częstochowy ;p).

Wiek: 16(za parę dni 17).

Zainteresowania: Wszelkiego rodzaju Manga & Anime, Muzyka(rap generalnie), RPGi oraz RTSy, książki(Tolkien, Sapkowski, Paolini etc.), Piłka Nożna, Siatkówka, informatyka.

Nie lubię: papierosów(ten smród mnie wykańcza), kiedy ktoś do mnie pisze "Cześc, poklikasz ?" o.O, aroganckich ludzi, pająków(błe; p), Homoseksualistów( jestem tolerancyjny, po prostu mam taki wewnętrzny wstręt :/)

Lubię: Tyskie(;p), czerwony i czarny, nic nie robic, wpatrywac się w chmury^^, wiele innych rzeczy, których nie chce mi się tutaj wymieniac.

Obecnie uczęszczam do LO im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu. Plany na przyszłośc wiąże z dostaniem sie na AGH, wydział informatyki.

Hmm, myślę, że to wszystko na tę chwilę.

Pzdr ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”