Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Imię: Piotrek.
Nick: ...taki jak imię.
Miasto: Stolica
Zawód: Technik organizacji usług gastronomicznych.
Zainteresowania: Muzyka (rock; hard rock) , filmy (wszystkie... prócz komedii romantycznych), gry
Ulubiony film: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
Ulubione gry: All Final; all Gran Turismo; all Devil May Cry
Ulubione książki: Seria "Miecz prawdy"(Terry Goodkind), "Diuna"(Frank Herbert), większa część twórczości Nell-a Gaiman-a; seria "Autostopem przez galaktykę"(Douglas Adams).
Hobby: Węże... nie tylko ogrodowe :P
Nałogi: Lubię Piwo :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

Witam wszystkich,

Jestem Daniel mam 20 lat i brak perspektyw na przyszłość poza tym żyje.
Wygląd sobie daruje a jak toś ciekawy to proszę pytać hehehe muszę być obiektywny i ocenić siebie.
Jestem: egoistą, sadystą, despotą, aroganckim i sarkastycznym bydlakiem, chamski, uparty, niewdzięcznikiem,dupkiem, ignorantem, samolubem , materialistą, leniem, złym synem, złym bratem, złym kolegą, jestem złym człowiekiem, niedowiarkiem, do tego każdy kto mnie zna przez to cierpi, nie mam serca, jestem zimny i nie do zgłębienia. Dobrych cech nie mam gdyż wszystkie są przesiąknięte dwuznacznością mego sumienia. Jeśli akurat nie kur**am kogoś to gram w gry siedzę na necie albo izoluje się w pokoju. Dziewczyny nie mam bo uciekła zanim ma obecność spowodowała nieodwracalne zmiany w jej mózgu i dobrze zrobiła przynajmniej jedno z nas przeżyło. Całe życie ignorowałem wszystkich nie liczyłem się z żadnym wartościami i zasadami, wszędzie szukałem swoich racji, nad wszystkim chciałem mieć władze a byłem nikim nie umiałem dostrzec nawet gdy ktoś jest dla mnie miły, obdarza mnie miłością, squall miał racje "whatever" tylko on teraz ma dzieci pewnie, a ja tkwię w martwym punkcie. Kiedyś było to dla mnie wszystkim zagrać w gierkę pokopać piłkę, a teraz jestem stary, samotny i nic nie mam, wspominam tylko nieliczne chwile dla mnie szczęśliwe które są coraz bardziej ulotne i jakże już odległe. Więc budzę się rano i każdy ranek jest identyczny jak poprzedni, a gdy ocknę się już z sennego amoku zadaję sobie pytanie "czy ma niedola wynika z braku zrozumienia? , czy może ja postradałem zmysły swe i walczę z czymś czego niema?" i proszę tylko Boga by nasuwająca się na myśl odpowiedz nie była oczywista."Czy moje życie ma tylko taki cel? by przeciwstawiać się wszystkim celom i czy w tej drodze nie stałem się kukiełką we własnym teatrzyku", może obierane przezeń drogi i wartości są błędne, a ja żyje w świecie swej własnej iluzji....
Czy tak łatwo znaleźć cel w życiu, czy tak łatwo ów cel stracić?
A może to szczęście zasklepią rany wydrążone przez czas, który miał ukoić mą duszę i cierpienia życia?
Możliwe ...
Nie znam odpowiedzi ... przynajmniej nie teraz....
Więc będę żył czekał, aż otrzymam odpowiedz, a wtedy będę gotów i zaakceptuję wszystko.

Ci którzy wytrwali do końca są naprawdę nieźli. Moje gratulacje :)
Pamiętajcie, wystarczy chcieć *hug *
Pozdrawiam
Daniel
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Imię: szkoda na nie języka
Miasto: dziesięciotysięczna mieścina, o której nikt nie trafi bez GPS-u ...
Zawód: nauka? :)
Zainteresowania: Muzyka (biorę wszystko co mi się podoba) , filmy (wszystkie... prócz ohydnych filmów wojennych bądź kryminalnych), gry(tylko RPG), książki, sport (najczęściej jazda na rowerze i pływanie w pobliskicj jeziorach)
Ulubione gry: Final Fantasy i Fallout (należe do sekty 3F xD) oraz seria BG
Ulubione książki: wszystkie Clive'a Cusslera, trylogia WP, seria "Jeźdźcy Smoków z Pernu" Anne McCaffrey, po prostu wszystkie SF i fantasy + niekiedy dobre thrilery(nie wiem jak to sie pisze :/)
Nałogi: Gorzka czekolada, schabowy i zupki z Amino :)
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2007 10:29 przez Diann, łącznie zmieniany 1 raz.
Remedy

Post autor: Remedy »

Siema

Nick: Remedy
Imię: Damian
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Manga i Anime, fantastyka oraz RPG.Ulubione tytuły (z powyższych) to: Naruto , Dragon Ball
Muzyka: Techno , Hip-Hop
Ulubione gry: FF VII , FF IX , Diablo 2 LoD , Mu Online , Silkroad , Call of Duty UO , Lineage 2

Pzdr 4 all ... :)
Awatar użytkownika
Seifer
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:40
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: Seifer »

Witam !!
Imię : Marcin
Skąd : Kujawsko Pomorskie
Wygląd : brunet, oczy piwne, wzrost 187, wage wole przemilczec..., dlugie wlosy
zainteresowania: Rpg - głównie jRpg, filmy grozy, zjawiska paranormalne..i inne takie
znak zodiaku: baran
charakter : zazwyczaj spokojny i opanowany ale to tylko pozory :twisted:
muzyka: punk rock metal heavy metal gotyk metal, muz. alternatywna... zespoły gł.SOAD, Linkin Park, Poison Black Dismember , Butelka i inne
Lubię biegać torturować mojego kompa całymi godzinami i słuchac ostrej muzyki
Nienawidzę : polskiej polityki moherów i fanów gothica - mam jednego w domu to wystarczy.... :x
Obecnie student prawa ...To tyle...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ale się tutaj złote myśli porobiły :D no ale w sumie jestem tu nowy więc przydało by się coś napisać ;)

Imię: Robert
Skąd: ee... Skierniewice... Łódź... Justynów... nie wiem gdzie już mieszkam :)
Zainteresowania: kurde... lubię bass.... hmmm i konsolę :)
Muza: wszystko gdzie się na*urwia dla rogatego :DD
Wygląd: Wysoki, przystojny brunet o brązowych oczach, postawna i wysportowana figura, opalony, męski, przystojny i seksowny... to tak z grubsza :)
Może nie jest tak dużo o mrocznie jak pan z przed trzech postów, ale może wystarczy :D
Aoyama

Post autor: Aoyama »

Witam!

Wiem ze "coś o sobie" powinno by krótkie ale człowieka ciężko przedstawic w kilku słowach, mimo to postaram się. Jestem Orian i mam 17 lat i mieszkam w Oświęcimiu. do serii Final Fantasy przekonał mnie mój kolega który jest fanatykiem finala. Wszystko zaczelo sie kiedy dał mi Finala 7, to było jakieś 2 lata temu. Na początku stwierdziłem że to jest głupie ale po dojściu do kwatery ShinRa akcja zaczeła nabierac tempa! Po skonczeniu 7 stwierdziłem ze niema lepszej gry do czasu kiedy przeszedłem 8. Potem X i X-2 itd.
Poza tym lubie inne gry "square'a" np. Kingdom Hearts i Vince'ową kontynuację 7 czyli Dirge of Cerberus oraz grę która jeszcze nie wyszła(chyba) Crisis Core.
Lubię słuchac J-Rocku, Punk rocku i OSTeków z Finali i dobrych anime.
Moje ulubione anime? Bez wątpienia Death Note.
To chyba tyle.
No cholewcia troszke sie rozpisalem.
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

o mnie: "Jad cieknie mi po brodzie, a sarkazm to moje drugie imie...";
imie: Lukas;
skad: Bielsko-Biała (południe Polski, Europa);
wzrost: 186;
waga: 70kg;
kolor oczu: braz;
wlosy: krotkie, lubie eksperymentowac z fryzurami ^^ ( zele, pianki, gumy- odpadaja -_-" )
ciekawostki: czasem palne cos, za nim przemysle jakie bedzie mialo to skutki -_-" , szczery do bolu, spokojny, opanowany, uprzejmy, powazny, etc. ;
aktualnie słucham: TOE, Arctic Monkeys, The 30 Seconds to Mars, Billy Talent, etc. / slucham kazdej (wedlug moich kryteriow) dobrej muzyki;
ksiązki: obecnie czytam "Inny Świat" Dukaja;
uprawiane sporty: bieganie i plywanie;
/ reszta w profilu /

[center]Obrazek[/center]
abrasante

Post autor: abrasante »

Imie: Tomasz
Wiek: 2x lat (stary juz...)
Miejscie zamieszkania: juz od kilku ladnych lat - polnocna Hiszpania
Zainteresowania: Kiedys to bylo probowanie przeroznych trunkow... teraz troche ochlonelem z tym i wiecej czasu poswiecam pracy ktora lubie, pozatym sprzet, nowe technologie, od kilku miesiecy dystrybucje linux, ksiazki takich autorow jak Stephen King czy Tolkien, uwielbiam rowniez ksiazki Sapkowskiego. Ah bylbym zapomnial... dziewczyna jeszcze :P i RPG
Ulubiony sport: Pływanie


Zdjecie:

Obrazek Obrazek Obrazek

Jak cos jeszcze wymysle to dodam :O
P.S. Mam piekne niebieskie oczy, chodz na zdjeciach nie za dobrze widac... ;-)
Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

Siema

Nick: Winko
Imię: Szymon
Znak zodiaku: Koziorożec
Skąd: Knurów (Silesia)
Muzyka: HIP-HOP, Reggae, Ska, Ghotic metal, ogólnie to prawie wszystko prócz techno :)
Hobby: Oglądnie filmów, Słuchanie Muzyki, Fotografia
Ulubiona seria gier: Final Fantasy, Ghotic
Ulubiony film:American History X , Leon Zawodowiec, Zielona Mila, Final Fantasy VII: Advent Children
KiraOtaku

Post autor: KiraOtaku »

Hej!

Imię : Patryk
Nick : KiraOtaku
Skąd : Łazy ( Śląsk )
Zainteresowania : Squar-Enix, anime i manga, koszykówka.
Ulubione FF : FFVII,VIII,X,X-2,XI,XII no i XIII ...
Vilian

Post autor: Vilian »

Witam
Obecnie 18-letnia mieszkanka jednego z większych polskich miast (aczkolwiek którego sama nie nazwałaby specjalną potęgą) chciała się przywitać.
FF interesuję się od dawna, na Kryptę wpadłam przez przypadek i już zostałam. Dziś zdecydowałam dołączyć do forumowiczów.
Moje zainteresowania? Bardzo różne. Przede wszystkim muzyczne: muzyka szeroko pojęta oraz śpiew, bo naprawdę lubię śpiewać. Dużo czytam, dużo piszę, uwielbiam pozować do zdjęć - podobno jestem fotogeniczna, co ostatnio ni z tego, ni z owego, stwierdził jakiś obcy mi człowiek.
Czasem wesoła, czasem naburmuszona, charakteryzująca się dużą zmiennością humoru. Do mnie trzeba się przyzwyczaić.
P.S. Regulamin przeczytałam ;)
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Imię: Maciek
Nick: Majkel222
Skąd: Gryfice
Zainteresowania: Konsole Next Gen( PS3, X360 ), Gry RPG, GOW,GOW2,PES6<Tekken itp, Koszykówka a dokładniej NBA,
Hobby: Projektowanie HC roomu :P :lol:
Araxes

Post autor: Araxes »

Imie:Remek (Remigiusz)
Staty:180cm,82kg,255str,0 eva,-150luck,itd
Charakterystyka:Jestem troche Holy potem czasami deth a jak mi deth przechodzi to ja HASTEm do monopolowego po potiony i elixiry żeby mi kto full breakera nie założył.
Miejsce zamieszkania:Czasem tu,troche tam ostatnio dolne zanarkand kiedyś Eshtar a tera planuje na Cactuar island sie przenieść(to niedaleko Gdańska jest).
Słucham:Szeroko pojętej muzyki metalowej(najbardziej jak mi blacha zagra albo ołów,no to to naprawde ciężki metal,polecam).
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Bądźcie pozdrowieni, bracia i siostry! :D
Jako że minął niedawno okrągły miesiąc odkąd jestem z wami, postanowiłem napisać coś o sobie w tym jakże do tego przeznaczonym temacie :D

Otóż, bardzo lubię animu w zasadzie każdego gatunku (za wyjątkiem może zwykłych romansideł), a konkretnych tytułów wymieniał nie będę, jako że lista zmienia się na bieżąco.
Serię Final Fantasy również darzę niemałym uczuciem, a mą ulubioną częścią jest FFVII.
Pozato kocham uniwersum WH40k - najgelniajniejsze sztuczne uniwersum jakie kiedykolwiek człowiek zdołał stworzyć.

Z informacji bardziej osobistych - schizofrenie, paranoje i inne co ciekawsze schorzenia umysłowe posiadam póki co w stadiach zalążkowych, jednakże ciężko pracuję, by wykluło się z nich coś poważniejszego :D

Nie jestem homo. Nie jestem emo. Nie jestem moherem. Nie jestem hermafrodytą. Nie mam dziadka w Wehrmachcie. Ani babci.

Ponadto mam nadzieję, iż nasza współpraca na tym forum będzie przebiegać bezproblemowo i bez żadnych zgrzytów, a czas tutaj spędzony będzie mile wspominany przez nas wszystkich ^__^

Pozdrawiam!

PS: Jestem niewinny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”