Przedstaw się :)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Davron

Post autor: Davron »

Imię: wstydzę się...
Wiek: 16
Miasto: Zadupie Pomorskie
Posiadane zwierzęta: Dwa psy (kundel i owczarek niemiecki) i chomik :]
Ulubiona muzyka: elektroniczna, pop (chyba nic odkrywczego w tych latach)
Ulubiona seria gier: Final Fantasy, Fallout, BG
Ulubione kolory: niebieski, czerwony
Ulubiony sport: Piłka nożna
Hobby: pisanie, pisanie, pisanie; granie, spanie, jedzenie
Nałogi: Gorzak czekolada, Fall, komputer?
Ulubione żarcie: Gorzka czekolada, schabowe, frytki
ulubiony napój: Piliście kiedyś kawę z miodem i miętą? Mniami!
Lubiane przedmioty w szkole: W-f, TI, KWP, religia :)
Znienawidzone przedmioty szkolne: fizyka, elektrotechnika... a, no i polski
Idole: ja sam :]
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Imię: Kamil
Wiek: 18
Miasto: Siedlce
Zawód: Uczeń ZSP Nr 1 w Siedlcach, profil: Technik Elektronik
Hobby: Informatyka, Elektronika, Muzyka, Filmy, Kulinaria, Gry, Anime
Sport: Skateboarding
Ulubione przedmioty w szkole: W-F, WOK, układy cyfrowe
Znienawidzone przedmioty w szkole: Rosyjski $%!@#%!@ (właściwie nie sam przedmiot ale nauczycielka... -_-)
Ulubione gry: ONI, Final Fantasy, Splinter Cell, Vagrant Story, Legacy of Kain, Resident Evil, Silent Hill, The Elder Scrolls, Prince of Persia, God of War
Ulubione filmy: AvP, Łzy Słońca(Tears of the Sun), Szeregowiec Ryan, LOTR, But Manitou, Świt żywych żrupów
Ulubione anime: FF:AC, Dragon Ball, Golden Boy, Vision of Escaflowne, Appleseed, Ghost in the Shell
Muzyka: pop, rock, metal, techno, no i wszystkiego po trochu (co wpadnie w ucho ^^)
Ulubione zespoły/wykonawcy: Nickelback, Godsmack, 3 Doors Down, Seal, 2Pac, Nightwish, Linkin Park
Nałogi: Brak
Ulubione jedzonko: frytki, jajeczko z cebulką (mniam ^^), zupki amino :D, pizza, barszcz z uszkami ^^
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Witam ponownie!!!!!

Imię: Wojciech
Inna ksywa: Mori - najczęściej używana
zawód: jest
więcej danych w profilu, a poza tym
ulubiona muza: Rammstein i OST
ulubione filmy: kilka nowych i klasyki Kurosawy oraz Sergio Leone
Najnowsze hobby - AIRSOFT

Długo mnie nie było, co związane było z kilkoma sprawami. Oczywiście podstaowym była awaria mojej czarnuli :cry: Co było kamykiem powodującym lawinę :D
Ale do rzeczy, PS2 wciąż nie naprawione, mam dylemat czy kupic nowe PSTwo czy wyremontować starą. GaCek wrócił z kumpem do Holandii, więc mnie pozostał tylko PieC :(
Dzieki kumplowi poznałem moje nowe hobby - AIRSOFT.
Fotki w odpowiednim dziale :P
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
niedzwiedz

Post autor: niedzwiedz »

ale gafa pozwol ze sie przedstawie

imie to piotrek a lat mam 19 ale w maju bedzie 20
jestem z gliwic i kocham finala :)))
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Nick: Nico Robin (Nico Robin to imie bohaterki amnie: One Piece, ale ze względu na to że jest to dobre imię dla dziewczyny i faceta to właśnie jest mój Nick!!! :P )
Imię: Mateusz (nieznoszę) Matheew;)
Data urdzenia: 25.12.1990
Wiek: 16
Znak zodiaku: Koziorożec
Zainteresowania: Manga, anime (sam też rysuje), Oczywiście jRPG, muzyka, filmy, informatyka, zjwiska nadprzyrodzone, okultyzm itp.
Wygląd: Włosy na Kadaja(zdj.) tylko że czarne (farbowane), oczy: piwne, ale obecnie soczewki - krzyształowy błękit. 183cm. Ogólnie to dąrzę do Finalowego wyglądu...
Robin: Tajemniczy, nieufny, zadumany, rozmarzony, uczuciowy, gadatliwy, pedantyczny, spokojny (ale nie dam sobie napluć w twarz jak trzeba to odpowiadam ultimą), pacyfista
Co lubię: myśleć, ale nie na lekcjach, w szkole, rozmyślać o życiu i o takich tam ważnych i nieważnych rzeczach, martini, ciemne charaktery, poznawać tajemnice świata, Final Fantasy, języki obce (niemiecki i francuski), japonię
Nie lubię: fałszywości i zakłamania, piwa(pijaństwa i alkoholików) papierosów, narkotyków (narkomanów), strzelaniek, przemocy, wojen ( Bush'a), terroryzmu
Ulubione gry: FFVII, FFIX, FFX, DoC:FFVII, Tekken 5, Xenosega,
Ulubione filmy: Matrix: Thrylogy, Animatrix, FFVII: ACh, Władca Pierścieni: trylogia, Wywiad z wampirem( a książka jeszcze lepsza)
Manga:
-One Piece
-Yu-Gi-Oh
-X
-Inuyasha
-Jane, die Kamikadze Diebin
- Naruto
- Sailor Moon
Postaci manga/gry:
-Nico Robin (opowiem co o niej bo mam jej nick: Jedyna ocalała z wyspy Ohara, archeolog, Potrfi czytać zabronione hieroglify i za to ma list gończy na 80 mln. Zjdła owoc Flora Flora -jeden z owoców diabła, które dają ludziom nadzwuczajne umiejętności, w tym przypadku, może spowodować wyrastanie jak rośliny części ludzkiego ciała najczęściej rąk, chrakerem podobna dom Lulu)
- Lulu
- Vnicent
- Sephiroth
- Kadaj
- Yazoo
- Auron
- Vivi
- Tifa
muzyka: Gothic, Gothic/hard style, House, Emo
Zespół: Evanescence

Myśle, że starczy, Zawsze dużo, piszę ale tym razem się nie będę, aż tak rozpisywać! :wink:

[ Dodano: Czw 15 Mar, 2007 16:25 ]
Zapomnieałęm dodać że jestem z Opola!! Jakby ktoś był z okolic to kontakt!!
:P
Scuffle

Post autor: Scuffle »

Witamm

Imię: Rafał
wygląd: ~185cm, brązowe oczy, włosy krótkie/semi długie [lubie chaos, taki 'ulizany cloud'[spike sa tylko jak mam ochote], żadnych emo fryzurek, włosów na 1 oko czy czegoś takiego]
Zainteresowania: ANIME =], manga czasami, FF oczywiście [lubie to podniecenie, dreszczyk i zimny pot jak włączam pierwszy raz jakąś nową część :=)], deskorolka ew. rolki jak jest sucho, c++, java, php.
Muzyka: [to się często zmienia] SexPistols, The Clash, Myslovitz, The Libertines, Babyshambles, Arctic Monkeys, Apocalyptica, Damn Seagulls, Children of Bodom, Farben Lehre...
Zwierzaki: Pająki. 14 Ptaszników [nie bede wypisywał jakich bo who cares :=)? ] i kilka krajowych żyjących spokojnie w terra. No i jeszcze xxx świerszczy, białych robaków itp. [czyms trzeba pajaczki karmić]
Książki: Żadnych ulubionych tytułów, może poza "Szepczący wiatr" Fredericka Forsytha. Bardzo lubie Terrego Pratchetta.
Anime: xxxholic, Berserk, blood+, BPS, Elfen Lied, Hellsing
Gry: jak wszyscy tutaj [chyba?] Final Fantasy, szczególnie 6 i 7, chociaż reszta też jest niesamowita =] Potem różnego rodzaju jRPG, RPG, mmorpg od czasu do czasu [3 lata grałem w Ragnaroka \m/]. DObre TPP, za shooterami nie przepadam.
Zapomniałbym, jestem z Wadowic [tych od papieża] ^_^;;
immortal

Post autor: immortal »

Witam ...
mam na imie Artur ... pochodze z krk mam 21 ... zainteresowania ... anime .. FF .. pilka nozna ... informatyka ... muzyka ... gry itd ... ogolnie wszystkiego po trochu :) ... coz tu duzo pisac ... witam jeszcze raz ...
Guiki

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Guiki »

Jestem od dzisiaj na forum
Imie:[shadow=darkred][/shadow]Fabian
Skad:Nie z Polski.
Ile mam lat:A na co to komu?
Zainteresowania:FF,gry RPG
Muzyka:(zespoly)Offspring,Killerpilze,Lafee.

Witam :grin: :oops:


GGY: Zapomniałes dodać "I mam zakaz pisania na forum, do czasu, aż nauczę się argumentować swoje wypowiedzi i wykuję regulamin tego forum na pamięć".
Ostatnio zmieniony sob 31 mar, 2007 15:40 przez Guiki, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucy-chan

Post autor: Lucy-chan »

Imię: szkoda gadać g:(\
Xsywka: Lucy, Lucy-chan
Znak zodiaku: Lew :diabelek:
Hobby: Rysowanie
Wiek: no....eeee....XXI wiek jest no nie?
Ulubione filmy: The Ring, Klątwa, Silent Hill, Biały Oleander, i duzo innych. W wiekszosci Horrory :511: i anime :569:
Muzyka: Rock, metal i takie tam :D
A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

Czesc!! Mam na imie Mathias i jestem z Frankfurt (niemcy), polskiego nauczylem sie na wymianie, ale i tak robie jeszcze duzo bledow, pozatym nie moge zrozumiec waszej gramatyki i nie mam na klawiaturze polskich znakow - zatem prosze o wyrozumialosc. Mam 16 lat i interesuje sie manga i anime, komputerami, mam 4 konsole: PSX, PS2, PSP i Advance. planuje oczywiście kupno PS3. Jak wiekszosc niemieckich fanow anime i manga jestem emo. Muzyka jakiej slucham to: metal, gothic i czasami techno...
Norua

Post autor: Norua »

Witam.

Nick: Norua (tak wiem, podobne do Auron, tylko że nie miałem jeszcze przyjemności grania w FFX)
Zainteresowania: manga&anime, RPG, fantasy
Muzyka: rock, metal, Enya, klasyczna
Książka: Wiedźmin, opowiadania o Mordimerze Madderdinie
Film: Braveheart
Anime: Bleach, Elfen Lied, Fate/Stay Night
Gry: FF, Baldur's Gate, Fallout, Chrono Trigger, Dead or Alive

;]

Finale: V, VI, VII, VIII
Chezy

Post autor: Chezy »

Nick: Chezy
Imię: Alicja
Muzyka: wszystko co wpadnie w ucho ;)
Książki: fantastyka, Felix, Net i Nika, Władca Pierścieni...
Film: Lucky Number, Miami Vice
Gry: Heroes V i III, Age of Empires II: Age of King, Silent hunter III
Finale: VIII, zaczynam X.
Tapczan

Post autor: Tapczan »

Nick:Tapczan
Imię:Grzegorz
Zodiak:Rak
Zainteresowania:RPG
Strysiu

Post autor: Strysiu »

Imie: Słwawek
nick: Strysiu
hobby: Muzyka
zainteresowania: ksiazki, deska
Miasto: Toruń

Jestem u was od dawna, ale teraz zaczalem sie odzywac. pozdro dla wszystkich.
Nimfa537

Post autor: Nimfa537 »

No cóż i ja coś napiszę... Nazywam się Wiktoria. Interesuję się filozofią, sztuką, literaturą, mitologią, religią, no i trochę psychologią. Mieszkam w Cieszynie i chodzę do katolickiego gimnazjum. Poza tym lubię słuchać muzykę klasyczną i jestem na forum od wczoraj. Co skłoniło mnie do przybycia na to forum? A właśnie to, że spodobała mi się seria Final Fantasy ( ale trudno tu mówić o tym, że spodobała mi się odrazu cała seria, bo grałam tylko w Final Fantasy X i X-2 :oops: ). Pozdrowienia dla wszystkich ludzi dobrego serca!!! :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”