Jak żem dzieckiem był(a)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Sabi

Post autor: Sabi »

Ababeb pisze: O tym, że było to kręcone zanim się urodziłem, to szczegół.
Z kobietami się nie dyskutuje :razz:
Moja siostra też jest wredna i wszystkiego sie wypiera jeśli by to miało zaważyć na jej nie skazitelnej opini publicznej :lol:
Kiedyś wlepiłam jej gume do żucie we włosy... Ojejku nie chciała iść do szkoły bo uważała że wygląda jak gumiś :lol:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ja pamietam jak rozpieprzyłem połowe kaset jak byłem mały, bo sobie zamek z nich budowałem :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

To z prostszych zabaw na 1 osobe. Gra w wojne sam ze soba, walki kolorow, 4 armie.. costam.. caly dywan zawalony bo najlepiej jak rozne talie braly udzial, mialem tez karty wiekosci polowy normalnych.. to byly krasnoludy czy costam :>
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Czasami wybieraliśmy sie do lasu...to był nasz plac zabaw...Wdrapywaliśmy sie na drzewa (młode brzozy najlepiej), chwytaliśmy sie ich czubków i opuszczaliśmy na dół...troche niebezpieczna zabawa...przestałem sie w to bawić kiedy o mały włos bym zginął....
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Miałam takie kwadraciki papierowe, na których było postacie z He-mana (starego ofkors)....namiętnie bawiłam się nimi. W walki etc. Oczywiście zło zawsze przegrywało XD No i namiętne zabawy w wannie. Kilka godzin (dopuszczając ciepłą wode) mogłam siedzieć w wannie i się bawić. A to kucykami, a to barbie syrenką XD Codzienny rytuał... XD
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Pamiętam jak z koleżanką bawiliśmy się w podcieranie pupy. To był hardocore. ;)

Garnet kwiatki powiadzasz? :] Ja kiedyś znałem takiego gościa, który poykał wszystko. Kiedyś z koleżanką zrobiliśmy zupę z muchomorów... Chłopak mało nie wykitował ---'
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Pamiętam jak z koleżanką bawiliśmy się w podcieranie pupy. To był hardocore
Boni rozwiń, bo o tej zabawie jeszcze nie słyszałem :roll:
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Boni pisze:Chłopak mało nie wykitował
Przyjoł ksywe "Boni" i zaczoł nawiedzać różne fora... :)

PS: W tej wypowiedzi, wprowadziłem celowe zabiegi stylistyczne, mające na celu uwydatnienie, prześmiewczego charakteru tego zdania. :)
Ostatnio zmieniony sob 11 cze, 2005 12:20 przez pho3n1x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

pho3n1x pisze:Przyjoł
pho3n1x pisze:zaczoł
18 lat masz Feniks, wypadałoby podszkolić się w ojczystym języku.

Hahaha. Pamiętam jeszcze jak miałam 6 lat i chciałam, żeby mój sznaucer olbrzym był koniem. Zawsze jak się jej wdrapywałam na grzbiet to siadała lub sie kładła...lub odchodziła, a ja spadałam XD
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

.. raz spadlem kiedy wychodzilem z wanny, heh rozwalilem sja sobie i musialem jechac na pogotowie (pamietam tylko z opowiadan). Pozniej jeszcze spadlem z murku kolo sklepu, to nawet jeszcze jakos pamietam (cos 5-8 lat moglem miec).. tym razem obylo sie przynajmniej bez pogotowia:)

S: Powiem tak Ash, teraz przegiąłeś i dobrze wiesz, o czym mówię. Jeszcze jeden taki wyskok i JA zajmę się tobą
~~~<< piesek preriowy >>~~~
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

ee 18, 18 ... 19 za 19 dni :). A błędy .. no cóż, zdarzają się po nie przespanej nocy :)
PS. Jak mi się uda dzisiaj otworzyć oczy szerzej niż na 2 mm to dam znać :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Erelen_Galakar pisze:Boni rozwiń, bo o tej zabawie jeszcze nie słyszałem
Brało się papier toaletowy, składało, a potem zawody kto kogo więcej razy podetrze. Gupie to było ^^'

pho3n1x pisze: Przyjoł ksywe "Boni" i zaczoł nawiedzać różne fora...
Przecież ja o sobie nie mówiłem :]
Go-Go-Yubari pisze: Hahaha. Pamiętam jeszcze jak miałam 6 lat i chciałam, żeby mój sznaucer olbrzym był koniem. Zawsze jak się jej wdrapywałam na grzbiet to siadała lub sie kładła...lub odchodziła, a ja spadałam XD
Drastyczne zabawy :] Ale moja zabawa prawdziwą wiatrówką też była drastyczna. Biedne ptaszki ;)
glamorous vamp
Sabi

Post autor: Sabi »

Boni pisze:Ale moja zabawa prawdziwą wiatrówką też była drastyczna. Biedne ptaszki
Ty sadysto :shock:
Ja ograniczam się do krojenia gąsienic i innych podobnie długaśnych robali :razz:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

eh ...Boni ..prymitywne zabawy w doktora?? ^^

a ja pamietam mojego konika na biegunach ....ukochany konik ...taki był fajny ....:)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Sabi

Post autor: Sabi »

Ireth pisze:a ja pamietam mojego konika na biegunach ....ukochany konik ...taki był fajny ....
Ja mam takiego :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”