Jak żem dzieckiem był(a)

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Boni pisze:A co to, batman to jakaś konsola?
Nie wiem jak batman, ale ja jeszcze miałem Rambo :] (może to to samo, tylko w różnych regionach były inne nazwy). Ogólnie jak tak teraz o tym mysle to to była konsola :D Podpinało się do TV i grało w jakieś 200 gierek (gra w chowanego rox :] )
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

A najlepsze to były gry pod tytułem "9999999 in 1" :D Czyli 5 gier powielanych wieeeeeeelokrotnie xDKomu to sie chciało do cholery nazywać (przypominam że każdy klon sie inaczej nazywał lol)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Boni pisze:A co to, batman to jakaś konsola? n
Oczywista :D To podróbka NES`a o wyglądzie batmobila z padami w kształcie nietoperzych skrzydeł XD
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jaco pisze:gra w chowanego rox :]
o_o' Czy to jest to samo o czym ja myślę? :lol:

Cierń pisze:To podróbka NES`a o wyglądzie batmobila z padami w kształcie nietoperzych skrzydeł XD
lol... a ja myślałem że pegazusopeceta nic i nikt nie pokona XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Boni pisze:o_o' Czy to jest to samo o czym ja myślę?
A to już zależy o czym myślisz ;) Gra polegała na szybkim schowaniu sie gdzieś w domu (pod łóżkiem, za drzwiami, a nawet za domem) w jakimśtam czasie i drugi gracz musiał cię znaleźć w tym samym czasie. Oczywiście podczas chowania drugi gracz wychodził z pokoju, żeby nie podglądać. "Ludzie" w grze byli płascy, z kwadratem zamiast głowy :D <nie umiem znaleźć screenów :/ >
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Ale czy przez to gra nie była piękna :smile: Bez przekleństw,erotyki to były czasy :D
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Trips

Post autor: Trips »

Jaco pisze: "Ludzie" w grze byli płascy, z kwadratem zamiast głowy
Grałem! Grałem! Na takiej sporej czarnej konsoli (wyglądało jak pudełko po butach). Ech to były czasy... grałem z koleżanką, w przerwie namawiałem ją na zabawę w lekarza :twisted:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

He he..... jakiś czas temu się dowiedziałem, że ów "konsola" zwie się Atari 2600.

Obrazek

Tylko w sumie nie pamiętam, czy to co ja miałem to był oryginał czy jakaś ruska podróbka ;)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Trips pisze:grałem z koleżanką, w przerwie namawiałem ją na zabawę w lekarza
i nie udało się? ja zawsze mogłem pobawic się po grze w ortopedę... :D a w to pudło też grałem :D takie joye byly prste, zwykle gałki i chyba jeden guzik... ale ile się na tym zjadło godzin... :] a w Supermana graliście? takie mosty się budowało czy coś... :) nawet pare razy mi się udało :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jaco pisze:He he..... jakiś czas temu się dowiedziałem, że ów "konsola" zwie się Atari 2600.
O__o'... Identyczną dostałem na (bodajrze) przyjęcie :lol: Wtedy to był dla mnie szczyt techniki. Były na niej świetne gierki - pamiętam jakieś wyścigi, strzelanie do kropek i "piłke nożną". Oczywiście orginalne kontrolery były z plastiku i zepsułem je przy pierwszym podejściu... :D
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

a to ja w to też grałem :D te chowanie było spoko gierą XD pamiętam jeszcze gre że się przechodziło z jednej strony ulicy na drugą czy coś takiego XD :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Boni pisze:pamiętam jeszcze gre że się przechodziło z jednej strony ulicy na drugą czy coś takiego XD
Frogger :D
kilmindaro pisze:Mi, gdy kontrolery się rozwliły, rozkręciłem je i takie metalowe patyczki (czy inne wichajstry) się w środku naciskało. I, o dziwo, grało się tak całkiem nieźle! W piłkę nożną chyba nawet lepiej!
Nikt pewno mi nie uwierzy ale robiłem identycznie O___O' (znowu Deja Vu...).
Awatar użytkownika
squcloud
Kupo!
Kupo!
Posty: 117
Rejestracja: ndz 09 paź, 2005 16:48
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: squcloud »

Hmm jakżem dzieckiem był to sie grało w hity z amigi i nesa. Ahh.. moja pierwsza Castlevania na nesa, potem Another world i flash back na amige :]. Heh a jak sie skońzcylo grać to sie szło na dwór bawić się w Resident Evil 1. Zmienialiśmy się kto teraz jest zombikiem a kto Starsem :p
Whadya think you're doing?
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

squcloud pisze:Hmm jakżem dzieckiem był to sie grało w hity z amigi i nesa.
Dokładnie, nie ma co, grało sie po kilka razy w te same gry :D w super mario i contre to do upadłego grałem, przez dobrych pare lat z rzedu :P a teraz dzisiejsze dzieci "ściągają" np GTA:SA i pograja troche, albo tylko zeby miec, a po miesiącu mówią ze to stare jest i beznadzieja :roll: to tak na przykładzie kolegów mojego młodszego brata.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

pegasus..amiga..commodore..łezka w oku sie kreci ^^ pamietam ze znajomi do mnie sie schodzili i pogrywalismy (jako jedyna w okolicy mialam sprzety do grania^^")

dlatego ostatnio sobie pogrywam w stare gierki,aby powspominac dzieciństwo :)

swoja droga ile razy mi pady do pegasusa siadały z nadmiernego użycia XD (te gabeczki w srodku tez sie przesuwały i trzeba bylo rozkrecac:D)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”