Vis a vis - wasze (foto)mordki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Go Go Yubari pisze:Omg ja lubię jak facet ma mięśnie, ale bez przegięć, bo takie coś jest raczej obleśne ><
Ale on wygląda obleśnie bo nasmarował się tym brązerem na potrzebe np. zawodów, w rzeczywistości P. Ronnie Colenam (bo to chyba on jest) wygląda "szczuplej" :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Ludzie ...jest pora obiadowa :/
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Gveir widać bardzo wyraźnie że schudłeś mimo to jestem jednak pewien że gdybyś zmienił ogólnie cały styl wyglądałbyś lepiej co nie znaczy, że ten co masz jest zły :wink: . Każdy ma inny gust.
Stylu nie zmienię, bo nie ma to najmniejszej mowy - tak jak jest, jest tym w czym się dobrze czuję ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Gveir, widze podobienstwo do Matiego xD [a moze Matiego do Ciebie xD]. Btw. - jak mozesz tak siedziec na krypcie kiedy jest u Ciebie brat cioteczny, huh? ;>

No dobra, dam swoja nową fotencje xD

Obrazek
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
CePeN

Post autor: CePeN »

Czas dodać parę słów od siebie:
Gveir pisze:do szkoły nie ma co iść, chyba że całe życie chcesz być ochroniarzem...
Od 10 lat nic nie zmieniło się w tym zawodzie, jak miernie płacili tak płacą dotychczas i nie ważne jest wykształcenie, ale ambicje jakie ktoś posiada.
Go Go Yubari pisze:Omg ja lubię jak facet ma mięśnie,
Jech Shot też na zdjęciach był umięśniony, szkoda tylko że miał sieczkę zamiast mózgu -_-"
Gveir pisze:tylu nie zmienię, bo nie ma to najmniejszej mowy - tak jak jest, jest tym w czym się dobrze czuję ;]
I o to chodzi, najważniejsze jest jak ty się czujesz a to co ktoś mówi to tylko świadczy o nim samym.
BTW: Ja jestem za szczupły, ale nie zamierzam wpieprzać mietków aby obniżyć metabolizm, poza tym w wojsku się nauczyłem, że każdy jest jaki jest i nie ma sensu tego zmieniać <nobody is perfect> dlatego też nie komentuje fotek.
Tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Kermi pisze:Gveir, widze podobienstwo do Matiego xD [a moze Matiego do Ciebie xD]. Btw. - jak mozesz tak siedziec na krypcie kiedy jest u Ciebie brat cioteczny, huh? ;>

No dobra, dam swoja nową fotencje xD

[url=http://img169.imageshack.us/img169/5472/1005284vq9.th.jpg]Obrazek[/URL]
Cool ^^ Badzio fajne.

(No, bracia i siostry, jutro moje nowe psychozdjęcie... mam czym je robić :> be afraid!)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kermi pisze:Gveir, widze podobienstwo do Matiego xD [a moze Matiego do Ciebie xD]. Btw. - jak mozesz tak siedziec na krypcie kiedy jest u Ciebie brat cioteczny, huh? ;>
W łazience był wtedy XD /to on jest do mnie podobny - w jest młodszy i niech tak będzie :P /
Kermi pisze:No dobra, dam swoja nową fotencje xD
Stylowe zdjęcie, bardzo zacne ^^ Jesteś mhroczna :wink:
King VERMIN! pisze:(No, bracia i siostry, jutro moje nowe psychozdjęcie... mam czym je robić :> be afraid!)
"I zstąpił King na Ziemię, a jego orężem piła była, co nigdy się nie tępiła..." :lol: XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ach dziekuje, dziekuje ^^

Tak, wiem wlasnie, ze jest mlodszy, dlatego w nawiasie tak napisalam xD Ale jego poznalam, dlatego mi sie powiedzialo, ze to Ty jestes podobny xD No, nevermind. ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

hmm ... to może i ja coś wrzucę? Mogłem? :)))

z cyklu 'tajemnicza wyprawa coata'
Obrazek

Obrazek
Sophitia13

Post autor: Sophitia13 »

A czemu tajemnicza? Przecież nie tylko ty na niej jesteś? 2 fotografia: Fajna mina :grin:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kermi pisze:Tak, wiem wlasnie, ze jest mlodszy, dlatego w nawiasie tak napisalam xD Ale jego poznalam, dlatego mi sie powiedzialo, ze to Ty jestes podobny xD No, nevermind. ;)
Kiedyś jak wydębię wolne, to przyjadę do niego... A wtedy może coś wymyślimy i będziesz mogła porównać podobieństwo porównać na żywo ;P Ale on nie łysieje na czubku głowy... :(
coat pisze:z cyklu 'tajemnicza wyprawa coata'
Co jak co, ale jak na 18 lat wyglądasz poważnie ^^"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sophitia13

Post autor: Sophitia13 »

Żeby było miło na forum postanowiłam dać swoje zdjęcie....w sumie miałam dać je za jakiś miesiąc, ale tak wyszło, że się nudziłam i z nudów zrobiłam swoje zdjęcia.....macie tu mnie i moją koleżankę od piwa XD.

Tylko kto za nim na nie spojrzy niech się 3 razy zastanowi czy chce wiedzieć jak wygląda Sophitia..... jasne?

chwila prawdy, bo o to Sophi w swej odsłonie: http://img123.imageshack.us/img123/1530/dsc00057ct5.jpg
A tu koleżanka od piwa, która się zgodziła aby zamieścić tutaj jej fotografię.( ma tyle samo lat co ja :grin: )

Ponieważ tak jakoś wyszło, że nie miałam co wczoraj robić robiłam zdjęcia i zrobiłam swoje....jest bardzo tajemnicze no, ale i tak odkryje mnie trochę

A tu właśnie Blondi:

http://img337.imageshack.us/img337/2986/dsc00101yg2.jpg

I jak bym mogła prosić to chcę abyście mnie skomentowali :!:
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Sophitia13 pisze:I jak bym mogła prosić to chcę abyście mnie skomentowali
Sophi - wojowniczka z Soul Calibura powinna być w bardziej optymistycznym nastroju.. zatem następnym razem poproszę o więcej uśmiechu i będzie super :D
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Sophitia13

Post autor: Sophitia13 »

Prosisz o coś....czego nie lubię. Uśmiech nie jest mile widziany dla mnie....no, ale skoro prosi wieli mistrz GZO to trzeba się słuchać starszych :D
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

o kurde, dziewczyno nie wyglądasz na 13 lat... geeez ja nawet w sklepie nie spytałbym Ciebie o dowód jakbyś poszła kupić u mnie piwo... centralnie, dorosło wyglądasz :] doroślej niż ja XD
to chyba ta Twoja klata... robi swoje :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”