Nasze kochane zwierzaczki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy przyjaciel człowieka

pies
42
37%
kot
35
31%
królik
2
2%
rybka
2
2%
krokodyl (hahaha)
13
11%
inne
20
18%
 
Liczba głosów: 114

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Nasze kochane zwierzaczki

Post autor: Eiko »

mam pieska o imieniu Łatek i jest moim najlepszym przyjacielem
a wy może macie jakiegoś pupilka w domu?? ja tak to powiedzcie jakiego a jeśli nie macie to może kiedy się spodziewacie albo... o czym marzycie...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Mam 9 psów(5 pekińczyków i 4 owczarki niemieckie) i 2 zółwie...

PS. pisze się koCHane :roll:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

ja miałam napisane w temacie kofane
Flaming Amarant pisze:Mam 9 psów
wow aż tyle :shock:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Miałem kilku.
1. Pies Bill- uciekł.
2. Pies Miki I- zdechł.
3. Pies Pimpek- po prostu uległ dezintegracji nabytej.
4. Pies Miki II- jeszcze jest w stanie używalności.
5. Żółw bezimenny- uciekł.
6. Królik Pusia- oddana na reprodukcję.
7. Niezliczone masy rybek i innych morskich stworzeń- obecnie wszystkie w szambie.
8. I specjalny okazik :D Przed oknem <właśnie mam widoczek :) > parka dwojga dzikich gołębi (rarytas) <samiec i samica> uwiły sobie gniazdko w drzewach. A że mam tak jakby przed domem niewielki laseczek to czują się jakby były w prawdziwym lesie. Właśnie dziś patrzyłem se jak budują gniazdko i nawet z fotela nie muszę wstawać, żeby to widzieć. Niezły widoczek.
9. Szpaki- niedaleko od gołębi, na czereśni, mają kilka budek.
10. Wrona Michael- martwy towarzysz dla szpaków. Widzi wprost na pierwsze okno od lewej strony pokoju. Jego ścierwo jest przyczepione do gałęzi drzewa za sprawą metalowego pręta. Dziwię się, że jeszcze Michael wisi, ale muszę przyznać jedno... nadaje niezłego klimatu mojemu pokoikowi ^_^. Każdy kto do mnie zachodzi wiecznie mówi: "Woow, ale tu ciemno u ciebie, i las i zdechłe ptaki, wow... jak w hororze". A ja na to: " Tak musi być". :]
11. Prawie zapomniałem. Kot Pulpet. Ot taki bywalec naszej karczmy :] A raczej bywalczynia :)
12. Niegdyś kot syjamski bezimienny- zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach.
13. Kot Filip- eh... zawsze łezkę ronię gdy go se przypomnę. :( Eh, długa historia... :wink:
14. Kot Filek- brat Filipa. Zupełne przeciwieństwo. Ot, gdziesik go czerci ponieśli i nie ma go :P
15. Dwa chomiki- bezimienne:
I chomik został po prostu wypuszczony na wolność. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że był to środek zimy. :roll: Choć tak do końca to sam nie wiem co z nim się działo.
II trafił do siostrzeńca. W wyniku długotrwałej i wyniszczającej eksploatacji- zdechł.

Oki, jeszcze trochę by się zwierzaków uzbierało, ale to już takie raczej... o mniejszym znaczeniu... ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Mam dwa koty, psa, dwie krewetki i mnóstwo rybek. Miałam także - nie licząc inne psy i koty - papugi, gołąbka, kruka, anakondę żółtą, nutrie (których serdecznie nienawidziłam), króliczki oraz myszkę (zakupioną specjalnie dla węża na obiad ale coś nie chciał jej jeść)

Nade wszystko ubóstwiam koty, kocham, wielbię, kot to mój najlepszy przyjaciel. Jestem prawie na 100% pewna że jestem na nie uczulona ale co tam... i tak je koffam :)

<a mój Hermik właśnie mi mruczy na kolanach....purrrr>
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Jedyne zwierze jakie teraz posiadam to kot. Zwie się Globus :D
Co mogę o nim napisać...
Nie wiem czemu ale zawsze przychodzi na 1-2 dni (zapewne by się najeść), po czym znika gdzieś. Za kilka dni znowu to samo :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

bo koty tak robią zazwyczaj :P :]
Globus... Hmm... Podoba mi się :D
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Rany, sami kociarze :shock:
No to nie będę gorsza :D
Mój kicior zwie się Dante. Ostatnio moja siostra szczerze go nienawidzi ("Bo jest głupi, kretyn, idiota, wydziera się, że chce wyjść na dwór..." :roll: ) Ale ja mojego brzydala nie oddałabym nikomu... Z resztą to tez prezent urodzinowy... :]
Spewak

Post autor: Spewak »

Troche glopia ta ankieta. Ja mam psa, wspaniale zwierze i to wlasnie pies jest dla mnie najleprzym przyjacielem, jesli chodzi o zwierzeta
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

:shock: Widze BiZ ze masz niezły zwierzyniec na chacie :D
Ja mam rybki a w najbliższym czasie dokonam zakupu legwana ( choć maży mi sie kameleon )
Uwielbiam wszelakie jaszczurki.A i czasami goscinnie w moim domu pojawia sie fredka mójego brata ( jak wpada to zawsze ją ma ze sobą )
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

wszyscy tu jzu znaja mojego Cezarka ^_^ :]

TomajS pisze:Ja mam rybki a w najbliższym czasie dokonam zakupu legwana ( choć maży mi sie kameleon )
Uwielbiam wszelakie jaszczurki.A i czasami goscinnie w moim domu pojawia sie fredka mójego brata ( jak wpada to zawsze ją ma ze sobą )
heh ^_^

kocham GADY :P o legwanie marze juz od baarrdzo baardzo dawna...niestety moja matka nie chce sie zgodzic < rzakdo w ogole chce sie zgodzic:/>
weze takze sa piekne...nie mowiac o waranach..a warany z komoda...cute ^_^

ale gdy bede miala wlasne mieszkanie na pewno zakupie legwana ...oczywiscie jakis czworonog tez musi byc nio i ptak ;)

chociaz wyleguja sie godiznami na galezi moge na nei caly zcas patzrac u mnie w zoologicznym,slodkie :)

swoja dorga neidnwo widzialam w zoologicznym are z 7000 zl :shock:

uwielbiam tez koty..mHrauu.. i psy < sznaucerki;)>

...a jelsi mi sie nei uda nigdzie znalezc pracy w zawodzie to pojde chyba pracowac do zoo ...taa..chailam isc na weterynarza ale nie przepdam za bilogia....niestety nie mieszkam tez na wsi ani anwte w jednorodzinnym wiec bardzo cieprie ze nie mam wiecej zwierzat

heh moja przyjaciolka ma dobermanna,ktory na innych szczeka a mnei bardzo lubi..cos w tym jest :) ...a jak staje na przystanku jak jade z powrotem do domu to zawsze karmie golebie..;)


nie chcesz mojej zguby legwana kup mi luby :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Ja mam długowłosego owczarka niemieckiego imieniem BARY-ma dopiero 10 miesiący i jest po prostu niesamowity...Gdybyście widzieli jak wkłada głowe do miski z wodą i puszcza bąbelki nosem....ubaw po pachy :lol:
Cid

Post autor: Cid »

Heh, wg. mnie BiZ to ma wręcz Zoo w domu. :P

Ja mam akwarium z rybkami i bardzo je lubię. :] Szkoda tylko, że niektóre są/były agresywne i atakują/owały inne rybki... dobrze, że ostatnio skończyły, a akrwarium dalej zapełnione. ^^"

Jednak prawdziwym marzeniem dla mnie jest posiadanie w domu legwana zielonego (witaj w klubie, TomaJs ;) ) i Ary czerwonoskrzydłej. Kocham wszelkie gady (węże, krokodyle itd), a legwan to po prostu przepiękna jaszczurka, a przy tym nie ucieknie ci, jak z nią wyjdziesz na dwór. A papuga... dobrze jest mieć z kimś pogadać XDDDDDDDDDDDDD
Dobra, ale na serio- to inteligentne i wierne ptaki, można je nauczyć mówić, a do tego przywiązują do właściciela i tak jak legwany nie uciekną, jak wyjdziesz nimi na dwór.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Widze BiZ ze masz niezły zwierzyniec na chacie
Heh, wg. mnie BiZ to ma wręcz Zoo w domu.
ee co wy, przecież większośc z tego już nie zyje/uciekła/zaginęła

Amarant ma już o wiele większy nakład (9 psów.... olaboga :lol: )
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Bonifacy_i_zdun pisze:Globus... Hmm... Podoba mi się
Dałem mu to imię gdyż ma wielki i okrągły łeb :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”