Nasze kochane zwierzaczki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy przyjaciel człowieka

pies
42
37%
kot
35
31%
królik
2
2%
rybka
2
2%
krokodyl (hahaha)
13
11%
inne
20
18%
 
Liczba głosów: 114

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:wulgarny ten Twój czworonóg XD
Możesz wierzyć - czasem i Maja i Puszek mają takie miny, jakby zwykłą, konwencjonalną curvą chciały rzucić :lol:
Jaco pisze:Odsłoniłbyś se te rolety, bo masz okropny mhrok w pokoju :>
E tam... zdjęcia robione wczoraj o 22, czyli ciemno, okna zasłonięte i jedna żarówka w użyciu, bo nie cierpię jak daje po oczach. No i robione komórką! XD
Jaco pisze:A pisna fajna ^^
Się wie :]
Jaco pisze:NIE jamnik
Rasy z jakich się oba wywodzą mają cholernie daleko do jamnika XD
Jaco pisze:sięga gdzieś w okolice kolan, lub wyżej
Maja - do kolan, Puszek - przewidywanie gdzieś tak gdzieś do uda.
Jaco pisze:....
Does not compute _^_
Jaco pisze:profit?? _^_
Niechybnie :>
Jaco pisze:w sumie nie jestem wymagający XD )
Praktycznie wszystko co nie jest jamnik i sięga do kolan Ci pasi - nie jest źle :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Dzizas. Ten biały jest morderczo słodki. I wanna hug! Ma niesamowite spojżenie :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

^^, obydwa znalezione. Ten który ci się podoba prawie wpadł pod ciężarówkę xD. Anyway, jego wygląd jest mylący, bo gnida strasznie gryzie i nie da się głaskać xD.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Spoko, sam zadecyduje kiedy łaskawie będziesz mógł go pogłaskać XD takie sa koty....
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a kuzyn ma kota z osobowością psa! może mam małe doświadczenie z kotami, ale pierwszy raz widziałem jak kot aportuje. Piorun (bo tak się ów kocur wabi) polubił mnie za pierwszym razem - od razu zaczął się łasić, itd. potem rzuciłem mu kulkę ze sreberka a ten się chwilę pobawił, po czym mi ją przyniósł, oddalił się na parę kroków i ustawił niczym bramkarz w oczekiwaniu na karniaka (tylko, że na czterech łapach XD )! i tak raz a razem, ja mu rzucam a ten przynosi. czy koty tak się zachowują?

PS, raz Piorun wpierniczył patyczaka (nie były dobrze zabezpieczone) XD, potem biedak haftował przez cały dzień.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Ja też pierwszy raz słysze żeby kot aportował cokolwiek bo koty zazwyczaj jak cos dopadną to nie oddadzą nikomu a wszystko zrobią tylko żeby dany przedmiot został podarty na strzępy.

PS jaka to rasa tego kota :smile:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Majkel222 pisze:jaka to rasa tego kota :smile:
wygląda na takiego zwykłego kociego kota. będę musiał się zapytać.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

hmmm tak właśnie mi się przypomniało... co zrobił ostatnio mój mądry kot. jest noc - czyli czas szalenia, tego małego i czarnego badziewia. Po jakimś czasie budzi mnie miauczenie, ale zlewam, przewracam sie na drugi bok i śpię dalej. Kotek mądry na mnie wskakuje, liże mnie, podgryza i ogólnie wkur**ia... w końcu postanowiłem wstać łaskawie i nasypać jej żarcia - bo pewnie głodna, po zapaleniu światła odkryłem, że kotek niekoniecznie chce jeść... znaczy chciał jeść... ale dać mi to jedzenie i przyniosła mi...
...
...
...
...kanapkę...

<no comment>
nie wiem skąd ją wzięła, ale była stara i nie nadawała się za bardzo do jedzenia. Szczena mi opadła, jak tak stanęła nad tą kanapką, miauczała z radości i ocierała mi sie o nogi XD myślałem, że zejdę XD Oczywiście podziękowałem jej, no i kanapkę wyrzuciłem - ale tak, żeby nie widziała, czyli zapakowałem do torby ze sprawdzianami i wyrzuciłem po drodze :] ciekawe co mi nowego przyniesie :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

waa~ ale masz fajnie! XD też chcę kota T_T
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Auronik po 2óch tygodniach siedzenia u "babci", pokazał mi przy przywitaniu swą radość, typową dla siebie miną buca. -_- I pogryzł mnie w rękę. Teraz, gdy jest juz u siebie, to się mizia i w ogóle... Burak :<

Fajnie masz, Gags *_* Mój mnie budzi zwykle o 3 nad ranem, co by sie bawić w "wkurz i pogryź" :?
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sogetsu pisze:waa~ ale masz fajnie!
Go Go Yubari pisze:Fajnie masz, Gags *_*
a Wam co? napiliście sie czegoś? :> :P spróbujcie spac z taką smierdzącą kanapką koło nosa XD
no postanowiłem przed chwilą się jej odwdzięczyć, czyli obudziłem ją, połozyłem przed nosem kulkę suchej karmy u cieszyłem się :] ale popatrzyła na mnie jak na debila i poszła spać... powkurzam ją jeszcze trochę, to też zacznie się bawić w "pogryź i drap" i pójdzie w cholerę :) i tak wróci XD zawsze wraca :P
ale jak np. nie ma mnie dosyć długo, to cieszy się ten kot tak masakrycznie, że potrafi cały wieczór miauczeć, ocierać się i ogólnie miziać. taaa samice są dziwne :|
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Obrazek

'Nawet tu się przede mną nie ukryjesz!"

Obrazek

'O jak mi dobrze ze swoją głupotą ^^ "

Obrazek

"Mam baniak i cię k***a podpalę! 8) "

Obrazek

"No, daj kawałek! Przecież tylko żartowałem z tą benzyną..."


Wady dziedzictwa huskych: Maja zaczęła polować. Żeby jeszcze biegała po lasku przydomowym z Kosiorem i łapała kuropatwy, to byłoby dobrze (ale jak miała 3 miechy, to kuropatwę złapała...). Ale nie! Wysilać się nie trzeba i najlepiej pójść do sąsiada i dorwać kaczki o niskim przyspieszeniu przy ucieczce i głupie jak but rajki. 150 zł zjadła w ciągu dwóch dni - sąsiad przyszedł, to mało faktury nie wystawił _^_ Głupota zaprocentowała - rano z fotela idzie na łańcuch i puszczam dopiero jak sąsiad pochowa swój drób -_-" Za to Puszek (ten z benzyną) stosuje terroryzm innego rodzaju - około 6 zaczyna szukać żarcia. Dzisiaj po 7 przyniósł w mi w zębach miskę... Przy czym wcale w dostaniu się do niej nie przeszkadzają mu zamknięte drzwi - otworzy bodaj każde, czy to zamykane w jedna, czy w drugą stronę _^_ Na szczęście tylko Młody jest tak nieziemsko głupi, że żadne debilne pomysły nie przychodzą mu do głowy - nawet jak dzieciaki siadają mu na plecach z zamiarem wykorzystania go jako wierzchowca...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Przepraszam, ze nieostre, ale trudno uchwycić dobry moment, gdy pies ciągle sie rusza.

Moje kochanie
ma 6 tygodni
<3


:]
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Fajny :3 A co Auron na jego obecność? Jeszcze go nie zagryzł ten szatański kot? Bo szczeniak wygląda bardzo niegroźnie :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”