Nasze kochane zwierzaczki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy przyjaciel człowieka

pies
42
37%
kot
35
31%
królik
2
2%
rybka
2
2%
krokodyl (hahaha)
13
11%
inne
20
18%
 
Liczba głosów: 114

Darios

Post autor: Darios »

Miałem kiedyś psa o imeni Miki, niestety był agresywny i trza było go uśpić.
Miałem ze 20 chomików (6 kupionych, a reszta- urodziły się)
3 koty, Vesta, agresywna kocica, wredna i hamska- wyrzuciliśmy ją na wolność.
Bartek- sympatyczny kociak, czarny garniturek, biały krawat i skarpetki :D. Póxniej sobie uciekł.
Kacper- Identyczny wyglądem do Bartka, również uciekł.
Króliczek Kicek, włochaty królik. Zdeka ślepy był, póxniej oddany innym ludziom.
To chyba wszystko, marzy mi się owczarek niemiecki, niestety nie mogę, bo mój tata ma jakeś uczulenie na sierść.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Mam w domu czarnego jamniczka. Wabi się Fifi, jest tak słodka, radosna i zabawna, że po prostu nie da się być przy niej smutnym. To taki śliczny głupolek, który potyka się o własne łapki, ale właśnie to jest w niej genialne- każdy, kto choć raz ją zobaczy, od razu ją polubi. Heh.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

BeeBBo pisze:Gdybyście widzieli jak wkłada głowe do miski z wodą i puszcza bąbelki nosem....ubaw po pachy
za to piesek mojej sąsiadki bawi się swoimi kulkami do jedzenia- bierze do mordki i wyrzuca daleko nad siebie lub przed siebie ;)

a tak właściwie to kiedyś miałam jeszcze dwie świnki morskie jedna (Maksio) zdechł a drugą (Suzi) oddałam bo miałam już psa
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eiko pisze:BeeBBo napisał/a:
Gdybyście widzieli jak wkłada głowe do miski z wodą i puszcza bąbelki nosem....ubaw po pachy


za to piesek mojej sąsiadki bawi się swoimi kulkami do jedzenia- bierze do mordki i wyrzuca daleko nad siebie lub przed siebie
a żebyście widzieli jak fajnie topi się kociaczki, takie miłe odgłosiki wydają

bosh
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze:a żebyście widzieli jak fajnie topi się kociaczki, takie miłe odgłosiki wydają
TOPI KOCIACZKI??!! :evil: :evil: :evil: :evil:

BiZ ty... #&$$&&)&^$#$#@*())^%^&$##*&^%$@!**(&^$#!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lady Luck pisze: BiZ ty... #&$$&&)&^$#$#@*())^%^&$##*&^%$@!**(&^$#!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:]
Bonifacy_i_zdun pisze:bosh
chyba byłem zrozumiany, choć chyba raczej nie :]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Bonifacy_i_zdun pisze:a żebyście widzieli jak fajnie topi się kociaczki, takie miłe odgłosiki wydają
jak możesz myśleć o znęcaniu się nad jakimikolwiek zwierzaczkami :evil:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

O to mi chodziło
Eiko, jesteś wielka :D
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

o lol... przecież to był tylko ironiczny komentarz z nutką sarkazmu ze strony Boniego wyrażający irytację spowodowaną zdaniami:

"Gdybyście widzieli jak wkłada głowe do miski z wodą i puszcza bąbelki nosem....ubaw po pachy "

"za to piesek mojej sąsiadki bawi się swoimi kulkami do jedzenia- bierze do mordki i wyrzuca daleko nad siebie lub przed siebie"

am I right Boni?


a i odnośnie zwierzątek mam w planach kupić sobie jaszczurkę, którą nazwę Yenowa :]
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

a może Jenova :twisted:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kairi-chan pisze: am I right Boni?
You are so wise. :D You're 100% correct. :]
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Nam nie chodziło o sens wypowiedzi, tylko o to, że przyszło mu coś taiego do głowy, you genious :P
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

You are so wise.
I know I know :>
a może Jenova
duh... jenova, yewon... juz mi sie to wszystko myli. Miałam nam myśli Jenowę oczywiście XD
antychryst__666

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja pozostaje i tak przy terrarystuce a nie jakies kudlacze ;/ wystarcza mi moje pajaczki i gekon a co do krokodyla w ankiecie to nie wiem co w tym smiesznego moj kolega hoduje w terrarium 2 kajmany i sa wypasione jak kogos to ciekawi to www.terrarystyka.pl super strona
:evil:
Darios

Post autor: Darios »

Jak byłem w Plejadzie chyba, nie pamiętam jak to sie nazywało to widziałem gekona razem z terrarium za 2000 PLN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”