Nasze kochane zwierzaczki

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy przyjaciel człowieka

pies
42
37%
kot
35
31%
królik
2
2%
rybka
2
2%
krokodyl (hahaha)
13
11%
inne
20
18%
 
Liczba głosów: 114

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Go Go Yubari pisze:Masz Sailor Moon na półce? :lol: <też ma, ale nie na widoku XD>
Mam XD I nie raz już musiałem znosić głupie pytania XD
Go Go Yubari pisze:... przerażające...XD
Too much the same XD Mylę się, czy Amerykańskich Bogów też masz? :lol:
Go Go Yubari pisze:Kota mam innego.
Btw. Czy Auron też się boi odkurzacza? Nya dostaje kosmicznej paniki jak włączam XD
Lenneth pisze:Po chwili reflekcji stwierdzam, że coś z tą Maryją i Czarodziejką z Księżyca mi tu zgrzyta. XD
No jak to. Czyż taka dychotomia dobra i zła, na dodatek w sferze materialnej, nie jest rzeczą estetycznie urzekającą? XD
Lenneth pisze:Tylko pozujesz przed nami na mhrocznego zioma, przyznaj się. XDD
Nieprawda. Liberum Veto! Perpetuum Mobile! Rectum! <zasępia się na tak srogie dictum i siada w najmhroczniejszym rogu pokoju, gdzie kolor świeżej farby Cztery Pory Roku: Zima Burzowa jest najmhroczniejszy...>
Lenneth pisze:Acha, jeszcze jedno: kicia prześliczna. <3
Dzia, kici przekażę ;]

Piękna akcja. Dłubię sobie dzisiaj przy podłodze i wyniosłem meble z kuchni - kot nie ma gdzie spać, olaboga! Próbowała wskoczyć na parapet (ten wystaje na 2 cm tylko)... I SRU! W życiu nie widziałem, żeby kot tak przywalił z czółka w okno XD Ale gdyby zrobiła to jeden raz. Manewr powtórzyła jeszcze dwa razy. Za każdym razem płakałem ze śmiechu :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Mylę się, czy Amerykańskich Bogów też masz?
Oczywiście, ze mam @____@
Gveir pisze:Czy Auron też się boi odkurzacza?
Ucieka na górę XD
Gveir pisze:Piękna akcja. Dłubię sobie dzisiaj przy podłodze i wyniosłem meble z kuchni - kot nie ma gdzie spać, olaboga! Próbowała wskoczyć na parapet (ten wystaje na 2 cm tylko)... I SRU! W życiu nie widziałem, żeby kot tak przywalił z czółka w okno XD Ale gdyby zrobiła to jeden raz. Manewr powtórzyła jeszcze dwa razy. Za każdym razem płakałem ze śmiechu
Hahahaha. Auron ma nawyk, że jak jestem w wannie, to siedzi na kibelku. Jak ja jestem na kibelku, to on wskakuje do wanny i poluje <na pojawiająca się znienacka rękę XD>. Raz zapomniałam wypuścić wode z wanny i poszłam za potrzebą ok.3 nad ranem.
To była sekunda, gdy Auron wpadł do łazienki i z rozpędu wskoczył do wanny pełnej wody... Szybko uciekał >_>
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Go Go Yubari pisze:Oczywiście, ze mam @____@
:lol: :lol: :lol:
Go Go Yubari pisze:Ucieka na górę XD
Nya zaczęła włazić za mikrofalę na sam widok XD
Go Go Yubari pisze:To była sekunda, gdy Auron wpadł do łazienki i z rozpędu wskoczył do wanny pełnej wody... Szybko uciekał >_>
Biedny kot... Nya wpakowała się kilka dni temu z rozpędu do umywali, kiedy myłem gary. Widok kota biegnącego z prędkością światła, całego w pianie - jest niezapomniany XD Od tej pory nawet nie próbuje podchodzić do zlewu, kiedy leje się woda ;] Za to szybko nauczyła się, że lodówka to miejsce dobrodziejstwa i skrupulatnie kombinuje jak się do niej dostać za każdym razem kiedy się ją otworzy...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Obrazek

Bo koty trzeba kochać ;)

(od razu mówię, że to nie jedna z moich kotek :razz: )
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ten mały, czarno biały szczeniaczek, którego dawałem kilka stron temu rozrósł się. Na dodatek ponad spodziewanie. 35 kilo wagi, na zdjęciu patrzy mi prosto w oczy, kiedy siedzę na ziemi. Srogi bydlak. I te nieziemski białe oczyska O____O

Obrazek
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Animak

Post autor: Animak »

Miałem kiedyś psa o imieniu Max niestety samochód go przejechał :( :( :(.
Teraz mam drugiego psa którego nazwałem na cześć tamtego Max :).
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Ja mam kotkę, którą bodajże moja siostra nazwała Tośka (Skąd ona wzięła to imię?)
Zwykły dachowiec, który przy każdej okazji łasi się do każdego... No przynajmniej mi się nie nudzi, bo przy tym zwierzaku to nigdy nie ma spokoju :razz: .
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Obrazek
A to moje zwierzaczki. Może i pogłaskać się nie da, ale posiedzieć i popatrzeć przyjemnie. Imię ma tylko jeden skalar i zwie się ślepak, bo w "dzieciństwie" zachorzał na kataraktę.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obiecałam ogolonego Auronika. Teraz jest już całkiem zarośnięty, ale raz do roku wygląda tak:

Boski profil pierwszego buca I, II, III a nawet IV RP
Boski kot poszedł do kuwety
Drakhtul
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 25 mar, 2013 14:28
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Drakhtul »

Ja mam czarnego kotka, ktorego za nic bym nie oddal hehe :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”