Konwenty (LUB NIE) czyli dobre miejsce na zlot Kryptowiczów

Idealne miejsce by dowiedzieć się czegoś o innych, a dla Nowych by się przywitać.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie pijam wina poniżej 20 zł... żal mi 10 zł na siarkę...juz wolę wydać więcej na coś, co się da wypić i smakuje przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Go Go Yubari pisze:Nie pijam wina poniżej 20 zł... żal mi 10 zł na siarkę...juz wolę wydać więcej na coś, co się da wypić i smakuje przyzwoicie.
Wiesz... wiele win nawet powyżej 20 zł "zawiera" siarkę. Jest to po prostu jeden ze sposobów kończenia fermentacji, konserwacji i niszczenia drobnoustrojów. A resztki jej ulatują po otwarciu wina. Taka mała dygresja ;)

Jeżeli chodzi o walory smakowe, to kto co lubi. Nieraz można trafić na lepiej smakujące wino kosztujące niewiele ponad 12 zł niż takie np. za 20 zł i więcej. Dużą rolę w tym ma też to, z jakiego kraju dane wino pochodzi (tzn. głównie w cenie XD)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

30.08- 2.09 Polcon...lol, ktoś idzie? XD
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Transmisja z Pierniconu. Od lewej: Ivy *______*, cosplayowicz, Lenneth *__*

ghrr...gorąco. Następnym razem chyba tam będę ^^' <ściera ślinę z brody>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ahahahahaha Ivy XD Bosko Cie uchwycili XD Żal mi Cię :*

Faris... awww /comfort ^^
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nah, pospamuję sobie w tym jednym temacie _^_

Zmierza ktoś na tegoroczny Asucon w Katowicach (20-21 października)? Konwencja niespecjalnie moja (jmusic), no i mało znajomych będzie, ale pewnie i tak się zjawię.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

A jutro... w sumie dziś B.A.K.A. we wro :/ Ekipa z którą się jeździ na konwenty ma zjazdy na uczelni (zaoczne cwaniaki _^_ ), ja w sumie też nie mam zbytnio czasu, więc się nie wybiorę. No i na Asu też maja zjazd :P

Ale z Asuconem w sumie sprawa jest jeszcze otwarta... Też konwencja mi nie szczególnie leży, ale... jak mi się uda wyciągnąć moich współlokatorów i nie będę miał za dużo rzeczy do zrobienia na studiach to moze sie zjawię (prawdopodobieństwo jest jednak małe :P ) A wybrałbym się chętnie. Jak dla mnie najlepsze* konwenty na jakich byłem to właśnie Asucony. (powtórze się po ran n-ty, ale.... zajebiście wygodna kinówke mają *___* nie trzeba na parapetach spac :lol: )



*nie, nie dla tego, ze mają wygodną kinówke _^_
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nom, właśnie trwa baka, miejmy nadzieję, że organizacja w tym roku saksi :evilbat: XD

Kod: Zaznacz cały

Też konwencja mi nie szczególnie leży
No i ta cena _^_; Ale rozumiem, że przy tych atrakcjach taniej się nie da, więc do organizacji nic nie mam, w końcu nikt mnie do przybycia nie zmusza. Trzeba zarezerwowac, zaoszczędzi się te pięc złotych xD
Jaco pisze:Jak dla mnie najlepsze* konwenty na jakich byłem to właśnie Asucony.
To cieszę się słysząc takie opinie, ja tam słyszałam, że ostatnimi czasami spadają na psy XD Ale jeszcze na żadnym nie byłam.
Jaco pisze:(powtórze się po ran n-ty, ale.... zajebiście wygodna kinówke mają *___* nie trzeba na parapetach spac :lol: )
To JEST poważny argument. Nigdy nie zapomnę pewnego konwentowicza, który nie mogąc znależc dla siebie miejscówki do spania, wdrapał się na Pierniconową scenę, przykrył się starym, obleśnym dywanem i zasnął XDDD
Zresztą co ja gadam, sama byłam w desperacji. Obiecałam sobie, że na następny kon po prostu muszę wziąc śpiwór...aaaale te wygodne fotele nęcą ; ) *_____________* a nie chce mi się bagażu przez pół Polski tachac.
Jaco pisze:moze sie zjawię
oooby. :]
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Faris pisze:No i ta cena _^_;
O____________O OMG... teraz dopiero zwróciłem uwagę... cztery dychy? O_O Chyba ich po...tentegowało _^_
Faris pisze:Trzeba zarezerwowac
Fakt... zapomniałem o tym...


Czyli w sumie mnie tam nie bedzie _^_ No ej... ja biedny student... 40zł to mi starczy na xerówki na cały rok XD (tja... jasne... ;p )
Faris pisze:To cieszę się słysząc takie opinie, ja tam słyszałam, że ostatnimi czasami spadają na psy XD Ale jeszcze na żadnym nie byłam.
Ostatnio... ja byłem na Asu IX i X, i było bardzo fajnie :] i tylko na Asuconach mi się udawało w turniejach Soul'a wziąć udział :lol:
Faris pisze:Zresztą co ja gadam, sama byłam w desperacji. Obiecałam sobie, że na następny kon po prostu muszę wziąc śpiwór...aaaale te wygodne fotele nęcą ; ) *_____________* a nie chce mi się bagażu przez pół Polski tachac.
No nie? Mi się też nie chce, więc śpie gdzie popadnie :P Mam pare fotek z Asu X ale za dużo tych siedzeń tam nie widać _^_ Kinówka spora, w nocy pusta... rozkładasz sobie 3 siedzonka i śpisz XD Pamietam tylko jak na Asu IX nikomu się nie chciało w nocy ogladać tych animców, co były zaplannowane i puszczali AMVki... i śpij tu przy baaaardzo głośnej muzce wszelakiej (a przeważał metal _^_ ) Tylko skoro w tym roku bedzie pełno koncertów.. i jak je upchają w nocy, to moze być tam i duszno, i ciasno...


Chyba jednak chyba bym Ci odradzał udział.. nie spodziewałem się az takiej ceny...
Faris pisze:Konwencja niespecjalnie moja (jmusic), no i mało znajomych będzie
... odstaw te 4dychy do skarbonki, bedzie na 2 inne konwenty w przyszłosci XD
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Chyba jednak chyba bym Ci odradzał udział.. nie spodziewałem się az takiej ceny...

... odstaw te 4dychy do skarbonki, bedzie na 2 inne konwenty w przyszłosci XD
I tak wyjdzie taniej niż baka - gdy przejeżdża się kilkaset kilometrów i przy okazji wydaje pieniądze na wiele drobiazgów, te dwadzieścia/piętnaście złotych w jedną czy drugą stronę już tak bardzo nie rażą _^_ Bo i tak jest cholernie drogo XD

Ale wiem o co Ci chodzi, sama na nadmiar gotówki na pewno nie narzekam >__>. Wydawanie zawsze boli XD

Jeśli chodzi o koncerty - może nie dla nich jadę, ale chętnie będę uczestniczyc ; ) A towarzystwo zawsze jakieś się znajdzie (kilka osób się deklarowało) - w małej grupie też można ciekawie pogadac. Nah, jak na razie jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

24-25.11.2oo7 jest PoznanGameArena. wybiera sie ktos? jak tak to mozna jakas ustafke zorganizowac.... jakby co to dawac info. Pozdrawiam
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zadzieram kiecę i lecę. Poproś Sephirię, może się z Tobą spotka w ramach korepetycji z Regulaminu oO.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go Go Yubari pisze:Poproś Sephirię, może się z Tobą spotka w ramach korepetycji z Regulaminu oO.
Go mi kradnie moje ulubione słowo, bu ;(

:wink: :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

11 sierpień 2007 - ostatni raz kiedy byłem na konwencie M&A.

25 listopada 2010 (wg wpisu na MyAnimeList) - ostatni raz kiedy oglądałem jakieś anime

22 września 2012 - jadę na Asucon, przypomnieć sobie stare dobre czasy ^^ (spanie na parapecie rulez!)


Wybiera się ktoś może? 8)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Uważaj bo sezon na Odwołajkony w pełni :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta Caffee”