Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

rafa2240
Kupo!
Kupo!
Posty: 0
Rejestracja: wt 08 lis, 2016 21:18

Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !

Post autor: rafa2240 » wt 08 lis, 2016 22:18

Witam serdecznie,
To będzie aktualne ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że zgłaszano niesamowicie różnorodne dokonania dla domów dziecka: od przedstawień teatralnych przez warsztaty ekologiczne i przemysłowe po treningi sportowe. Nie jedynie wsparcie finansowe.
Jeśli zainteresowany kandydat nie zdąży uczestniczyć w tegorocznej rundzie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co roku.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

[ Dodano: Czw 17 Lis, 2016 14:19 ]
Witam,
To jest małe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję oferuje liderom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia zaplanowano w rejonie Katowic, jednak wszystkie posiłki i hotel i bilety za transport również pokrywa Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie zdąży uczestniczyć w obecnej rundzie cyklu szkoleniowego, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co sześć miesiący.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla stowarzyszeń i fundacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”