Za ile sprzedać Final Fantasy 7?

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Wracając jeszcze do Lollipop Chainsaw - zawsze marzyłem o jeździe kombajnem :D to był jeden z moich ulubionych questów...i jeszcze ta piosenka w tle xD Chyba sobie jeszcze raz włączę przed odlotem. Dzięki Go, za przypomnienie :D

http://www.youtube.com/watch?v=fG_mn9YrC1c

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jaco pisze: Śmiejcie się, ale wczoraj zakupiłem Valkyrie Profile 2 , niby nową, w PUDEŁKU i zafoliowaną...
Za ile zakupiłeś ? Bo też już jakiś czas zastanawiam się czy kupić, bo czasami trochę żal mi męczyć i tak już umierającego dziadka PSX i grać w pudełkową jedynkę, mimo że gra cudowna :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mały tip dla autora tematu:
Nazwa działu "Off Topic", czyli rozmawianie ogolnie nie na temat (poza tematem). Kapisz? Nie? Trudno.

Dzis widziałam w Empiku DMC na PS3.... za śliczna cenę...w slicznym pudełku. Poczekam na wersje używana w mniej slicznym pudelku, ale pudełku koniecznie. A w ogóle ruszał to juz ktoś? 1-3 świetne, 2-4 nie. Więc teraz powinno być zacnie, jesli nie miodnie.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Go Go Yubari pisze: A w ogóle ruszał to juz ktoś?
Ruszał. Jest zacnie, ale na pewno nie warto kupować nowego DmC. Jak już zejdzie o połowę, to bierz. Według mnie, jest gorsza od czwórki. Gram z kumplem i on już zaczyna żałować, że wybulił tyle na tego preordera. Kwestia 2-3 miesięcy i cena spadnie do akceptowalnej. Ja kupię, jak już będzie po 15 funtów w UK :D jeśli masz okazję kupić tanio Lollipopkę, to bierz w ciemno.

Ja nawet jeśli w offtopiku offtopuję, to mam wyrzuty sumienia :>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kapitan Żenada pisze:Za ile zakupiłeś ?
79 PLNów z przesyłką. Pewnie widziałeś już, ale ciągle na allegro jest ta "prawie nówka" -> http://allegro.pl/valkyrie-profile-2-si ... 69895.html Chyba nie jest łatwo natrafić na VP2 teraz...
Kapitan Żenada pisze:męczyć i tak już umierającego dziadka PSX i pudełkową jedynkę
Załóż temat: "Za ile sprzedać Valkyrie Profile na PSX?" Pewnie jakiś kolekcjoner z hAmeryki się zjawi i zaproponuje Ci ze parę stówek. A najlepiej zafoliuj jeszcze :>
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Jaco pisze:Chyba nie jest łatwo natrafić na VP2 teraz...
na Łamazonie nie ma większych problemów. Za niespełna 3 funty stoi w bardzo dobrym stanie (a zoverstocks jak pisze, że stan jest very good, to tak jest, wiele już rzeczy u nich kupiłem).
Jaco pisze:Załóż temat: "Za ile sprzedać Valkyrie Profile na PSX?"
Dostanie więcej, niż forumowicz za siódemkę, stawiam funty, przeciwko kasztanom :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pisałam wcześniej, ze na jebaju widziałam od 50 do 100 dolarów za VP na PSX.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jaco pisze:79 PLNów z przesyłką. Pewnie widziałeś już, ale ciągle na allegro jest ta "prawie nówka" -> http://allegro.pl/valkyrie-profile-2-si ... 69895.html Chyba nie jest łatwo natrafić na VP2 teraz...
Czyli tyle samo co stoi ta na allegro.Widziałem, poszukam jeszcze, a jeśli się nie znajdzie to trzeba będzie wziąć "prawie nówkę". Swoją drogą sprawdziłem opis aukcji i jest tam rzecz najrzadsza z najrzadszych - Ktoś kto nazywa siebie "Kolekcjonerem" sprzedaje płytę pudełkową, co to się dzieje na tym świecie... ;)
Jaco pisze:
Kapitan Żenada pisze:męczyć i tak już umierającego dziadka PSX i pudełkową jedynkę
Załóż temat: "Za ile sprzedać Valkyrie Profile na PSX?" Pewnie jakiś kolekcjoner z hAmeryki się zjawi i zaproponuje Ci ze parę stówek. A najlepiej zafoliuj jeszcze :>
Jestem gotów to poważnie przemyśleć biorąc pod uwagę liczbę koncertów godnych zaliczenia, które odbędą się w tym roku w Polsce
Stel

Post autor: Stel »

Ile za te VP? :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Stel pisze:Ile za te VP?
Ślepy jesteś?
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Go Go Yubari pisze: Ślepy jesteś?
Naprawdę liczysz na odpowiedź? :lol:

Ostatnio pogrzebałem troszkę w domowym śmietniku, zwanym potocznie półką z grami i...wygrzebałem FF9. Stare, zużyte, w oryginalnym, aczkolwiek zniszczonym pudełku (ale jest!) opchnąłem opcją hand to hand za jedyne 200 zł :) Cóż...nie będę tęsknił. Nabywcy nie zapomniałem pogratulować dwukrotnego przepłacenia. :P
Chaotic by design.
Stel

Post autor: Stel »

Pytam się osoby posiadającej grę :P
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Stel pisze:Ile za te VP?
Dobrze dobrze. Kup, a jak krypta umrze znowu za 3 lata to przyjdź i załóż odpowiedni temat :lol:
squall_black pisze:opchnąłem opcją hand to hand za jedyne 200 zł :) Cóż...nie będę tęsknił. Nabywcy nie zapomniałem pogratulować dwukrotnego przepłacenia. :P
Żeby dwukrotnego... ja tak kupiłem parę dni temu FFIX za 19 zł.... a nie wróć, to piracka wersja bez pudełka to się nie liczy :/
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Jaco pisze:Żeby dwukrotnego...
Jakiś czas temu w takiej cenie szwendały się w opcji "prawie jak nowa". U mnie to "prawie" było tylko troszkę większe :) No i to pudełko!
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jaco pisze:
Stel pisze:Ile za te VP?
Dobrze dobrze. Kup, a jak krypta umrze znowu za 3 lata to przyjdź i załóż odpowiedni temat :lol:
Shhhhhh, odganiasz mi tu nabywców, tylko numer z zafoliowaniem i nówką sztuką już nie przejdzie :<...Tak na serio to dopóki działa i mam w co pograć gdy jestem w domu kiedy reszta rodziny już śpi, to pasuję sprzedaż :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”