Za ile sprzedać Final Fantasy 7?

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Stel, bez piany. Są ludzie, którzy lubią pudełka i chcą na takowe wydawać ciężko zarobione pieniążki? Spoko. Są też i tacy, którzy wolą mieć to samo w edycji cyfrowej (kupione, nie ukradzione z pajratbaja). ze sam wolisz pudełka? It's, like, your opinion, man - jak mawiał Dude z Big Lebowskiego.

A że gramy w gry dla dzieci? Gramy W FF, tę samą grę, którą chcesz sprzedać, więc chyba to strzał w kolano :D.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Stel pisze:Ze wy macie po 30 czy 40 to porażka. I gracie w gierki dla dzieci
Oczywiście że gra o przyzywaniu meteorów, czarach i mieczach wielkości łodzi podwodnej, gadających kotach, to tytuł ze wszech miar przeznaczony dla ludzi dojrzałych, najlepiej z bogatym doświadczeniem życiowym.
W ogóle, kto dał tam 12+, przecież tego nie powinno się sprzedawać ludziom młodszym niż 25+, a najlepiej sprzedawać emerytom, gdyż pod koniec pierwszej płyty jest materiał instruktażowy sponsorowany przez ZUS, czyli jak rozprawić się z emerytami.

P.S. Qfas mnie trochę uprzedził :)
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Bajkopisarz
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: czw 24 sty, 2013 20:32

Post autor: Bajkopisarz »

Ja nie wiem czy gry są dla dzieci, gry są dla ludzi lubiących gry. W sumie to chyba nawet % gier przeznaczonych dla dzieci jest bardzo niski. Nie wiem dlaczego granie w gry jest uważane za bardziej dziecinne czy nerdowe od oglądania filmów albo czytania książek. W każdym przypadku jest jakiś wyimaginowany świat w którym dzieją się nieprawdziwe rzeczy i w sumie tyle...
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

O kurczę, takiej dyskusji i 26 nieprzeczytanych postów w jeden dzień nie było tu od czasu Noctisa i akcji ze zdedukcją xD.Czyli prawie 2 lata już, a ten bulwers...Noctis, czy to Ty ?! :P


Co do tematu - Gdzie tam tyle kasy dawać za VII, ile Seel uważa, no bez przesady.Kto chciał ten ma już, a kto nie chciał ten nie ma i raczej nie obudzi się pewnego dnia z myślą "O ! Mam ochotę kupić sobie FF VII w pudełku żeby stała na półce i się na nią kurzyło".Mi szczerze mówiąc jest szkoda choćbyt ych 18 zł za cyfrówkę o której Saren wspominał, bo VII już jest tyle razy przemielona z każdej strony że bardziej się już chyba nie da.To już za lepszy interes uważam to że 2 dni temu kupiłem XII nówkę za skromne 30 zł.Przynajmniej zawsze coś nowego i jakaś odmiana
Stel

Post autor: Stel »

I nie ma teraz ruchu na forum bo mój temat został usunięty :roll:
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Stel pisze:bo mój temat został usunięty
Nie usunięty, tylko PRZESUNIĘTY, co zresztą Go powinna zrobić ze 20 postów temu. Nie ma co lamentować. Daj znać, za ile udało Ci się sprzedać ten rarytas. Bez złośliwości, z odrobiną rozbawienia i ciekawości.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go Go Yubari pisze:Kto w ogóle gra w FFy na PC? Toż to jakaś masakra. I tak, jest to moje subiektywne zdanie, jakby KTOŚ nie zauważył.
ja.
Go Go Yubari pisze:Ba, w domu. To już nie te czasy
jeśli masz technologie anything is possible
Stel pisze:Ty Googo czy jak Ci tam mnie straszysz? Temat jest dobry, ma sporo wyswietlen i sporo osób sie na nim udziela. Dla Twojej wiadomości mam 25 lat i nie jestem żadnym gimbusem, mam tyle pieniądzy zeby pozwolić sobie na wiele rzeczy. Byc moze Ty jestes dziewczyna siedzaca w domu i grasz non stop w gry zamiast, albo sie bawić na imprezach i nie mieć czasu na gry, albo powinnas mieć rodzine i sie nia zajmować. A według mnie wydanie 100 czy nawet 1000 to nie jest dużo jeśli jest sie fanem jakiejś gry. Chyba, ze pracujesz w biedronce na kasie za 1000 zł... Wtedy zwracam honor.
Powiem ci tylko jedno - już nie żyjesz... :) przynajmniej na tym forum :D, Z drugiej strony: brawa za odwagę

Te nowsze pokolenia są coraz śmielsze - n'est pas Go?
Stel pisze:I nie ma teraz ruchu na forum bo mój temat został usunięty
Prawda jest taka, że nie okazja do kupna FF VII w pudełku była tego powodem a coś z goła odmiennego.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sephi mam wyje... zwisa mi to lol. Za to mamy ubaw z chłopakami. Pudełka dają nam tyle radochy, co kartony Hanki fanom M jak Masochizm.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Sephiria pisze:Te nowsze pokolenia są coraz śmielsze
Jak ma faktycznie te 25 lat to nie takie nowe, wypraszam sobie :> Ja też się wychowywałem na Przybyszach z Matplanety _^_
Go Go Yubari pisze:Pudełka dają nam tyle radochy, co kartony Hanki fanom M jak Masochizm.
Śmiejcie się, ale wczoraj zakupiłem Valkyrie Profile 2 , niby nową, w PUDEŁKU i zafoliowaną... Jak myślicie, za ile sprzedam? :>

Swoją drogą - była tańsza od wersji "jak nowa" więc... Dunno why dopiero teraz tą grę zakupiłem, a nie jakieś parę dobrych lat wcześniej. Trzeba nadrobić zaległości.

Hmmm... off topuje chyba...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Jaco pisze:Śmiejcie się, ale wczoraj zakupiłem Valkyrie Profile 2
Offtop on:

KOCHAM VP, czemu DOPIERO teraz grasz? Aż mi się przypomniała obietnica niedawna, jednego z pracowników tri-Ace, iż jeśli wyjdzie VP3, to dopiero na next-geny... tak więc, czekam!

A Ty graj chłopie, bo to kawał dobrej gry jest! Szkoda czasu na gadanie!

Offtop off :D I jeszcze raz przepraszam, ale w dzisiejszych czasach mało kto zna tę serię, więc jak tylko słyszę, to reaguję. Jak Ci z GROM.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Też lubię VP! Dwójka dała mi chyba jeszcze więcej radochy niż jedynka. Walki i design na najwyższym poziomie. Fabuła słabsza niż u konkurencji, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego. W samym Seraphic Gate spędziłem więcej czasu niż nad FFX :).

Żeby nie było offtopicznie - mam grę w pudełku, niestety niezafoliowaną. Cóż, bywa i tak, nie zarobię na niej milionów.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

qfas pisze:W samym Seraphic Gate spędziłem więcej czasu niż nad FFX
Lol, miałem tak samo xD a myślałem, że poza mną i Lenneth to na krajpcie ludzie nie bardzo poza FFy wychodzą - a tu taka miła niespodzianka :) Silmeria też dała mi więcej radochy, niż jedynka, ale to pewnie z prozaicznej przyczyny - kiedy kupiłem 2, miałem na nią dużo więcej wolnego czasu.
qfas pisze: Żeby nie było offtopicznie - mam grę w pudełku, niestety niezafoliowaną
Też mam w pudełku, niezafoliowaną...ale jakby co, jestem pierwszym właścicielem - niepalącym. Mam jeszcze zachowany paragon, choć farba już z niego częściowo zeszła :(

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja teraz kolekcjonuje pozostałe trofea do DA D: Potem może wreszcie ruszę dalej z DA2...
Zagrałabym w VP2, bo tez mam pudełko, a nawet grę, ale boje się, że będzie wygladała równie ślicznie jak XII :< Musze dorwac Lollipop Chainsaw @_@
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Go Go Yubari pisze:Musze dorwac Lollipop Chainsaw
Mam, platynowałem ją w czerwcu - dała mi kupę radochy. Kumpel siedział obok i stwierdził, że skoro ta gra mi się podoba, to muszę być nienormalny. Ale jakby co - polecam :D (oczywiście wersja pudełkowa, ANI JEDNEJ RYSY - trzymam ją w słoju z parafiną)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Stel

Post autor: Stel »

Oj ale wy dowcipni z tym pudełkiem :lol: Ale patrze jakoś temat dalej działa;D. A tak poza tym, to jest temat o Final Fantasy VII , a nie o innych gierkach 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”