Sprzedam

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Sprzedam

Post autor: mroczna sarna »

NIe wiem czy był taki temat, szukam i znaleźć nie mogę. Jest, co prawda, "kupię" i nawet przez chwilę pomyślałem by tam właśnie się udać...ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że jednak to nie pasuje. Nie mam uprawnień, normalnie zmodyfikowałbym tamten temat na "kupię/sprzedam" - ew. ktoś może przekleić i edytować 2in1.

Więc tak:

W Japonii kupiłem sobie nowe ps3 z motywem Tales of Xillia, a co za tym idzie - moja 60GB wersja leży w szafie (nie, nie kurzy się, bo jest ładnie zapakowana:D) Gdyby ktoś miał chętkę, to możemy się dogadać, czy to teraz, czy to za parę miesięcy, jak będę w Polsce (mógłbym osobiście ją podrzucić).

Konsola w stanie bdb (zawsze stała na podkładce chłodzącej Zalmana, na której stoi teraz nowa).
- z domu bezzwierzęcego i bezdymnego :D
- premierowa wersja 60GB z 4xUSB, slotami na karty pamięci, wsteczną kompatybilnością, etc, etc.
- daję 2 oryginalne pady
- daję kabel HDMI
- dorzucam gratis FF XIII-2,którego bardzo nie lubię, a które dostałem gratis od mojego sklepu wysyłkowego
- dorzucam gratis Dungeon Siege III + oficjalny poradnik, którego jeszcze bardziej nie lubię, a które dostałem na urodziny. Stan - nieużywane.

- w konsoli dorzucam GRATIS większy dysk twardy (60GB to było stanowczo za mało), 250GB

Cena i termin do uzgodnienia, mi się nie pali - nie zamierzam wystawiać na ebayach, etc. bo nie potrzebuję na gwałt ekstra pieniędzy. Info daję tylko ze względu na to, iż może ktoś z Was chciałby wyrwać okazję i sprawić sobie takie cuś za w miarę przystępną cenę. Propozycje proszę kierować na pm ;)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Bo słabo rozumiem , ps3 60GB PAL chcesz sprzedać ?? ILE ??
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

A na części byś puścił? Tzn. pada bym wziął, ewentualnie Dungeon Siege.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

W maju będę sprzedawał swojego 3DS. Wersja czarna + circle pad gratis. Stan idealny (mimo naparzania w Theatrhythm Final Fantasy), jako, że screen protectorów nigdy nie żałowałem. Pudełko/okablowanie. Mogę też dorzucić Zelda: Ocarina of Time 3DS.

Sprzedaję, ponieważ planuję zakup wersji XL. Po moim powrocie z JP, czyli na przełomie kwietnia i maja będę czekał na oferty, jeśli nikt nie zechce, puszczę na amazonie. W przypadku pojawienia się osoby chętnej, odbiór osobisty możliwy w maju :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

sorry za offtop ale muszę po czytaniu co się ostatnio tu dzieje :D

PUDEŁKO ???

lol
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Pudełko też, stan idealny. Wszystkie instrukcje, papierki etc. również posiadam ;)

[ Dodano: Nie 26 Maj, 2013 21:13 ]
Dobra, mam już limitke 3DS, więc mojego czarnego mogę sprzedać. Kto był na zlocie,widział go dokładnie - rys nie ma,gdyż wszystko co widać,jest na screen protectorze. Gratis dorzuce 5 oslonek na górny i 5 na dolny panel, hard case mario,ten niebieski,plus dodatkowy skorzany z miejscem na gry. Ocarina of time w zestawie i Final Fantasy crystal chronicles. Zainteresowanych proszę na pw.

[ Dodano: Wto 08 Paź, 2013 22:58 ]
UPDATE:
Wszystko zostało sprzedane.

Mam jeszcze Wii black edition na sprzedaż z konsol. Wyprzedaję też całą swoją grową kolekcję (no dobra, już połowę zdążyłem sprzedać od września) - ale nie wspominałem, bo tu i tak zainteresowanie zerowe :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”