Teczka

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Teczka

Post autor: Verkonika »

Dlatego, że Krypta Caffe to idealne miejsce, aby dowiedzieć się czegoś o innych, ja w mojej skromnej osobie, opowiem wam historię rodem z mojej mhrocznej teczuszki.

Była sobie dziewczynka, której mama kupiła teczkę z Simsami ( 3 ). Dziewuszce nie podobała się ta teczka, więc koleżanka odwróciła jej tą teczkę na lewą stronę. Teraz dziewczynka mogła ozdobić teczuszkę jak tylko chciała. Na jednej stronie napisała - KRYPTA FINAL FANTASY, a z drugiej po prostu 18 PDHż
Na tej stronie z KRYPTA FINAL FANTASY dziewczynka wypisała imiona użytkowników forum, którzy się ostatnio udzielali - rzucili jej w oczy.
A na stronie z 18 PDHż dziewczynka wypisała imiona koleżanek z drużyny.
Dziewczynka używa tej teczki do rzeczy szkolnych, bądź do przenoszenia różnych papierów w szczelnym opakowaniu ^^
Dziewczynka ostatnio zaczęła się zastanawiać czy naprawdę nie zacząć gromadzić tam informacji. Może warto ^^ Przeprowadzałabym wywiady i dowiadywałabym się o was wszystkiego ( nie koniecznie od was samych :P ).

Tak Żenadka, masz rację... Dziwnie się piszę o sobie w 3 osobie.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Verkonika pisze:Przeprowadzałabym wywiady i dowiadywałabym się o was wszystkiego ( nie koniecznie od was samych :P ).
Tiaaa to s_b będzie bezpieczny bo na niego nikt nic nie ma oprócz tego, że gnojek jest, jak to sam na SB napisał.
Verkonika pisze: Tak Żenadka, masz rację... Dziwnie się piszę o sobie w 3 osobie.
Eee tam, da się przeżyć, tylko trzeba pamiętać, żeby się odosobowić :>


A w temacie teczuszki, to kombinuj, dziewczyno :)
Chaotic by design.
Evilbat

Post autor: Evilbat »

Otwieram. Oczekuję. I smutno mi teraz. Bardzo bardzo smutno. Moje marzenia zabiła treść.


:evilbat:
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Verkonika pisze:Tak Żenadka, masz rację... Dziwnie się piszę o sobie w 3 osobie.
Pamiętaj Vera ja mam zawszę racje :twisted:
Verkonika pisze:Przeprowadzałabym wywiady i dowiadywałabym się o was wszystkiego ( nie koniecznie od was samych :P ).
Lepiej się od razu przyznaj,że od dawna zbierasz informacje :P
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Kapitan Żenada pisze:Lepiej się od razu przyznaj,że od dawna zbierasz informacje :P
Tylko o tobie ;)
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

To w przyszłości się przekonamy ile jest w nich prawdy :P
Evilbat

Post autor: Evilbat »

I tu sprawdza się moja teoria o niewyżyciu. Kapitanie Żenua toż to nieletnia białogłowa.

:evilbat:
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Dobrze gada.Polać mu :D
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Evilbat pisze:I tu sprawdza się moja teoria o niewyżyciu. Kapitanie Żenua toż to nieletnia białogłowa.
I tutaj też sprawdza się teoria o niewyżyciu, skoro przychodzi Ci do głowy to, o czym Kapcio prawdopodobnie nawet nie pomyślał. :)
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Nie chciałbyś poznać moich myśli.One są naprawdę zue i naprawdę o wszystkim :D
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Właściwie to Kapcio czasem się zapędza ^^
Ale Evilbat tylko o tym... Na pewno ma 15 lat i to jest jego największe marzenie ^^
Ostatnio zmieniony sob 02 kwie, 2011 12:21 przez Verkonika, łącznie zmieniany 1 raz.
Evilbat

Post autor: Evilbat »

Moja teoria wzięła się z mojej skromnej osoby, której dokucza brak owego wyżycia.
Kolejna Evilbatowa teoria brzmi - zaczynaj tworzenie teorii od siebie.

:evilbat:
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Verkonika pisze:Na pewno ma 15 lat i to jest jego największe marzenie ^^
Noctis,czy to Ty :?:
Evilbat

Post autor: Evilbat »

Verkonika jakbyś miała moją teczkę. Oj, jakbyś miała. Ohhhh. Aż mam dreszczyk łiii.
Co do mojej płci. Nigdzie nie jest ona uwzględniona. :evilbat:
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Evilbat pisze:Verkonika jakbyś miała moją teczkę. Oj, jakbyś miała. Ohhhh. Aż mam dreszczyk łiii.
Co do mojej płci. Nigdzie nie jest ona uwzględniona. :evilbat:
Jesteś facetem - to pewne ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”