Jest czy nie ma?

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Noctis

Jest czy nie ma?

Post autor: Noctis »

Czy na dole strony jest jakaś reklama?
Ja mówię, że tak, Verkonika mi na gg pisała, ze nie ma.
To robię ankiete, z braku lepszej rzeczy do roboty.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Człowieku, z Twoją inteligencją i zdolnością zdedukcyjną nie jesteś w stanie odpowiedzieć sobie na tak proste pytanie? Siara normalnie :>

Obrazek
Obrazek
Noctis

Post autor: Noctis »

Ja pierdo*e i kto tu jest inteligenty!!!!
Słuchaj czubie, ja kurw* napisałem, że ja mam tą waloną reklame a Verka, mówi, że nie ma, a do twojej niekumatej pozbawionej iście ograniczony zasób pojmowania NIE można miec zdolności zdedukcji, i teraz, żebyś się k*rwa nie pomylił to NIE jest to samo oczym była mowa w "ogólnie rzecz ujmując".
A teraz uwaga, bo będzie więcej informacji do przetwożenia.
Jakbyś się nie skapował to to jest temat dla brechtu, jaj, żartów,
Czy zaczaiłeś coś z tych 3 określeń?
No, dobranoc.
Miłego dnia kobiet, laleczko.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Noctis pisze:Słuchaj czubie, ja kurw* napisałem, że ja mam tą waloną reklame a Verka, mówi, że nie ma
Ahaaaaaaaaaaaaaaa... widzisz. Wybacz źle przeczytałem. Myślałem że Ty jej nie masz a Vercia ma.
Noctis pisze:a do twojej niekumatej pozbawionej iście ograniczony zasób pojmowania
Czy mi się wydaje, czy to jest niezamierzony komplement? :> Niestety, nie jestem na tyle kumaty by to zrozumieć.
Noctis pisze:NIE można miec zdolności zdedukcji
Kurde... widzisz,
Nocnik... erm... znaczy się, Noctis pisze:jak nie wiecie co znaczy zdedukowac to sprawdzcie w słowniku - "dedukcja"
Pomyślałem, że skoro jest zdolność zdedukcji, to i zdolnośc dedukcji się znajdzie. Tylko pamiętaj, zdedukowac = stwierdzic fakty jeśli mamy tylko "wątki"
Noctis pisze:i teraz, żebyś się k*rwa nie pomylił to NIE jest to samo oczym była mowa w "ogólnie rzecz ujmując"
Ale że co, że jak, że gdzie? W sensie chodzi Ci o logo znowu?
Noctis pisze:Jakbyś się nie skapował to to jest temat dla brechtu, jaj, żartów,
Przecież wszyscy się śmieją :lol:
Noctis pisze:Miłego dnia kobiet, laleczko.
Dziękuję :*


I jak Ivy, lepiej? :>
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Noctis pisze:napisałem, że ja mam tą waloną reklame a Verka, mówi, że nie ma
Ocaj pośrednio pokazał dlaczego. To chyba jest do zdedukowania.
Noctis pisze:a do twojej niekumatej pozbawionej iście ograniczony zasób pojmowania
I accidentally a word?
Noctis pisze: teraz, żebyś się k*rwa nie pomylił to NIE jest to samo oczym była mowa w "ogólnie rzecz ujmując".
O czym była tam mowa? Nadal nie wiemy, oświeć nas. :P
Jakbyś się nie skapował to to jest temat dla brechtu, jaj, żartów,
Devianci są pozbawieni takiego wyrafinowanego poczucia humoru jak Twoje, wybacz nam. :(
Noctis pisze:Miłego dnia kobiet, laleczko.
0wn3d 4 lyfe.

Jaco sugerował nie wprost ściągnięcie pewnego programu, jeśli reklama ci przeszkadza, o ile o to chodziło. :P Jeśli o coś w ogóle chodziło. ;p
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Noctis

Post autor: Noctis »

Ja myślałem, ze się pokurwi*my, pobluzgamy a ty ci*a jesteś widze.
Heh, pewnie cie w szkole nie źle tępili.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Gdyby tylko była tutaj Go,już by się działo...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ababeb pisze:Jaco sugerował nie wprost ściągnięcie pewnego programu
W sumie to sugerowałem że jest idiotą, ale ciiii.
Ejb pisze:0wn3d 4 lyfe.
Jakby tego było mało to jeszcze przez niego by mi się krokiety spaliły :/
Noctis pisze:Ja myślałem, ze się pokurwi*my, pobluzgamy a ty ci*a jesteś widze.
A to trzeba było tak od razu mówić. To ja zacznę: Ty mój skarbie! Mój skarb Ci w oko. Jesteś jak kocham Was chłopaki - jesteście najlepsi :* na ulicy.
Noctis pisze:Heh, pewnie cie w szkole nie źle tępili.
No nie narzekam, dobrze mnie tępili to fakt. Ale pomóż mi zdedukować jeszcze jedno, bo mój iście ograniczony zasób pojmowania nie jest w stanie skapować reguły pisania "nie źle" osobno. Może byś podał jakąś definicję, bo o dziwo w żadnym słowniku nie potrafię tego znaleźć :< (credits for my Boo)


To jak to jest w końcu z ta reklamą, kto ja ma? Noctis? Vercia? Czy koledzy Noctisa których nie źle tępi w swojej szkole?
Ostatnio zmieniony wt 08 mar, 2011 14:39 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

>(credits for my Boo)[/quote]
HAHAHA nie źle cię musieli na kursie internetów tępić, żebyś nie potrafił zdedukować jak poprawnie size i quotów używać, laleczko :*
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

damn _^_
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jaco pisze:To jak to jest w końcu z ta reklamą, kto ja ma? Noctis? Vercia? Czy koledzy Noctisa których nie źle tępi w swojej szkole?
A może jest to po prostu starożytna,zagubiona w czasoprzestrzeni reklama,która zaginęła i była poszukiwana przez całe pokolenia naszej cywilizacji,pojawia się ona co jakiś czas w niewyjaśnionych okolicznościach,tak jak było to obwieszczone w legendzie przekazywanej ustnie(bo pisemnych dowodów nie odnaleziono) z pokolenia na pokolenie,z ojca na syna.Jej przeznaczeniem jest ukazanie się tylko wybranym.Przecież to takie proste :roll:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

[wrócił z siatką bułek]

Kapitan Żenada, napisałeś:
"A może jest to po prostu starożytna,zagubiona w czasoprzestrzeni reklama,która zaginęła i była poszukiwana przez całe pokolenia naszej cywilizacji,pojawia się ona co jakiś czas w niewyjaśnionych okolicznościach,tak jak było to obwieszczone w legendzie przekazywanej ustnie(bo pisemnych dowodów nie odnaleziono) z pokolenia na pokolenie,z ojca na syna.Jej przeznaczeniem jest ukazanie się tylko wybranym."
No właśnie próbuje się tego dowiedzieć, tylko nie wiem kto ją w końcu widział. Może Ty? Ja już pytałem wszystkich którzy mnie nie źle tępili i nikt nie wie o co ogółem rzecz ujmując biega.


Kapitan Żenada, napisałeś także:
"Przecież to takie proste"
Jak dla Ciebie jest to takie proste, oracle, to odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie bo inaczej zasnę: lepiej jest trzymac Cecila i jego ekipe między łapami, niż tarmosic pada i z pikselowanymi ludkami wielkości truskawki głowic się czy to kamień czy dołek?
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Niestety ja też nic nie widziałem,popytam innych może oni będą coś wiedzieć i mi powiedzą.

Jak dla mnie to oczywiście,że piksele niszczą.Przecież to najlepsza jaka może nas spotkać w tym kruchym życiu. :D
Noctis

Post autor: Noctis »

hahahaha XD
Nie no rozawaliliście mnie:P
Widze, że moje słynne "zdedukowac" idze w łeb, jestem sławny.
:D
Jaco, ty mi dałeś linka do ff4 to odpuszczam, ale szkoda, że się nie pokłuciliśmy, bo przydała by się jakaś akcja, bo nudy :/
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Ocaj - JA JEJ NIE WIDZIAŁAM. Noctis wymyślił jakąś propagandę Explorerową :3
Noctis - Rly stary dobrze Ci radzę, nie przeklinaj na forum i nie takim tonem. Luuuuz dude.
I ogólnie chłopaki nie podpuszczajcie się, bo jak zwykle źle się to skończy :3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”