Role Play Game !

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Role Play Game !

Post autor: Verkonika »

Jakoż to na chacie pogadałam z qfasem i wymyśliliśmy, że można by zrobić sesję RPG na forum. Co prawda, nie mam jeszcze koncepcji, jak to ma wyglądać, ale kto chętny niech pisze, to wymyślę jakiś scenariusz, albo zrobię na podstawie czyjegoś. Chyba, że ktoś sam chce poprowadzić grę, to z chęcią zapraszam.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Forumowe Final Fantasy mimo wielu koncepcji już 9001 razy nie wyszło, a było to w czasach względnie dobrej kondycji forum :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Raven - a dajmy jej spróbować. Go sama mówia, że FFF będzie jak sie ktoś znajdzie kto to poprowadzi. Ona sama podobno teraz na Krystynę Koftę się robi (czyt. pisze jakąś książkę - przynajmniej, gdzieś tak napomknęła), więc na pewno w tej dekadzie za FFF się nie zabierze. A młoda jak chce to niech próbuje.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Ja chcę być czarnoksiężnikiem!
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Czyli jak rozumiem na liście mam tylko Kila ? Sephi ? Raven ?
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Ja chcę być starym zrzędliwym ramolem (czytaj mędrcem :) ), albo czymś w rodzaju Quiny(na).
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Quina FTW! Musiało wiele lat minąć, zanim doceniłem tę postać. Obok Frei jest chyba najfajniejszą postacią. No i jest kobietą, która kocha gotować <3 jest też zabawna, uśmiechnięta i nie przejmuje się byle pierdołami xD
Jeśli mam wybrać postać z uniwersum FF dla siebie, to mogę być Yanem :mrgreen: no, ale jeśli nie można wybrać wrogich postaci, to na wszelki wypadek dodam wersję Cida z VII :>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Quina.
Yan. Cid.
Kto w ogóle powiedział, że mam zamiar zrobić coś FF-owatego ? No, ale niech wam będzie... :roll:
Noctis

Post autor: Noctis »

Jak to nie FFowe to ja będę Snajperem outsiderem (jak Shadow FF6).
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Też bym się pisał a postać hmm...to byłbym kimś wiecznie czegoś poszukującym,wybuchowym,dość agresywnym i niepozornym och no tak zapomniałbym o najważniejszym w grach zawsze kibicowałem"tym mrocznym(ale niekoniecznie złym)" i mało lubianym więc taka mogła być moja postać.A jeśli ktoś z którejś FF to Vivi lub Edea.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Fajnie, Vera, że bierzesz się za coś, na co sam bym się nie porwał:). Mam kilka pytań, dotyczących Twojego pomysłu:
1. Majstrujesz system sama, czy opierasz się na jakimś popularnym, modyfikując jego zasady pod klimat i charakterystykę FF?
2. Czy kiedyś uczestniczyłaś w jakiejś konkretnej sesji RPG (takiej z Mistrzem, który zna się na rzeczy, toną czipsów, kartkami ze statami i podkłuwaniem ołówkami)?
3. Masz jakiś staż w prowadzeniu gry?

Ogólnie podziwiam Twój zapał, przypominają mi się stare czasy, kiedy to zauroczony milionem gier starłem się przenieść wszystko "na papier" (z Diablo zrobiłem planszówkę, khekhekhe); wspominając tamte czasy aż wstyd mi się przyznać, jakie to szity były, ech:). Trzymam kciuki za Twój pomysł, powodzenia!

Dostanę rolę moogle'a?
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

qfas pisze:Fajnie, Vera, że bierzesz się za coś, na co sam bym się nie porwał:). Mam kilka pytań, dotyczących Twojego pomysłu:
1. Majstrujesz system sama, czy opierasz się na jakimś popularnym, modyfikując jego zasady pod klimat i charakterystykę FF?
2. Czy kiedyś uczestniczyłaś w jakiejś konkretnej sesji RPG (takiej z Mistrzem, który zna się na rzeczy, toną czipsów, kartkami ze statami i podkłuwaniem ołówkami)?
3. Masz jakiś staż w prowadzeniu gry?
Dzisiaj... Zrobiłam mały nie wypał, aleee...
qfas pisze:Trzymam kciuki za Twój pomysł, powodzenia!
Może mi ktoś pomoże ?
qfas pisze:Dostanę rolę moogle'a?
Whatever You want...
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

No, ale dalej nie powiedziałaś o tym, jak toto wygląda:). z chęcią bym pomógł, ale jednak ciężko pogodzić wszystko z nadciągającą burzą (czerwiec - broń się, choćby i sztachetą!). Niemniej, jestem jak najbardziej za Twoim pomysłem:).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Ogólnie scenar mogę wymyślić, ale z opowiadaniem go wam i bajerowaniem to już będzie słabiej. Moim zdaniem najbardziej nadawałby się do tego Audion, gdyż tacy idioci jak Noctis go nie rozumieją, czyli nie włączaliby się w grę. Ale to tylko moje zdanie, nie musicie go wszystkim rozpowiadać.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Verkonika pisze:tacy idioci jak Noctis go nie rozumieją
Don't worry. Ja też czasem nie rozumiem. Inna sprawa, że siebie też zdarza mi się nie rozumieć.
Verkonika pisze:Może mi ktoś pomoże ?
Mam nadzieję, że mnie o to nie poprosisz, ale na wszelki wypadek idę się gdzieś hidenąć. Żeby była jasność - na gotowe chętnie się wproszę :lol:
Chaotic by design.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”