Ogółem rzecz ujmując

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Noctis

Ogółem rzecz ujmując

Post autor: Noctis »

Jak widać jestem nowy, ale właziłem bardzo często na krypte, a to po download, a to jakiś opis czy coś. Ale nie o to chodzi.
Jak w temacie, i dziale z resztą, do wizualnej strony nie mam nic, ale logo takie nie teges dla mnie.
Było tak w jakimś temacie żeby styl zmienić ale moim zdaniem ten jest w porządku.
Osobiście to mnie zmartwiło, że takie małe muszą być avki i sygnatury, musiałem taką zaje*stą sygnaturkę przycinać no...
Ale spoko stronka, najlepsza w Polsce to na pewno, Jedynie Final Fantasy - Wiki może wam jako tako konkurencje robić.
No ale nic. Pozdro
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Jak w temacie, i dziale z resztą, do wizualnej strony nie mam nic, ale logo takie nie teges dla mnie.
Było tak w jakimś temacie żeby styl zmienić ale moim zdaniem ten jest w porządku.
O co w ogóle biega?
Osobiście to mnie zmartwiło, że takie małe muszą być avki i sygnatury,
To nie jest takie forum, gdzie wszyscy mają awatary w rozdzielczości 9001x9001.
Noctis pisze:musiałem taką zaje*stą sygnaturkę przycinać no...
Tak na marginesie, tęsknię za czasami, gdy nie mieliśmy obrazków w sygnaturkach.
Noctis pisze:Pozdro
Masz materiały o FFVII?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Noctis

Post autor: Noctis »

A ja w ogóle miałem coś przygotowac o FFVII?
Jak już to Ci się pewnie pomyliło z Versusem XIII.
I nie czepiaj się drobiazgów.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Noctis pisze:I nie czepiaj się drobiazgów.
Nie pociągniesz długo na tym forum jeżeli się spodziewasz, że wszyscy będą dla Ciebie super, bo jesteś nowy i przeszedłeś z trzy części FF. Teraz jesteśmy dla Ciebie mili.
Noctis

Post autor: Noctis »

Nie chodzi mi o to.
Wiem, że na szacunek trzeba zasłużyc, ale irytuje mnie, że jako nowy wytyka mi się każdą błachostkę.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Ogółem rzecz ujmując
Ogółem rzecz ujmując, to dzisiaj na obiad miałem grochówkę i bardzo mi smutno z powodu tego, iż za napisanie tego posta, nawet dobrze uzasadnionego warna dostać nie mogę, bo nie ma w nim ni grama OT :) . Natomiast nie stanę się prorokiem twierdząc, że to co tu napiszę i tak zostanie usunięte wraz z tematem.
Nie pociągniesz długo na tym forum
Tu trzeba być twardym nie miętkim, gdyż to strona zajmująca się survivalem w internecie, a z tego co piszesz, wyłania się obraz twego, bielejącego w świetle prażącego słońca, pogrążającego się w piasku szkieletu.

Teraz będę śmiertelnie poważny ( :lol: ), czy twój nauczyciel języka ojczystego miał ostatnio roczny urlop zdrowotny, bo kwiecistość twych wypowiedzi, jest niczym okruch suchara, rzucony do jednego z baraków w obozie koncentracyjnym, w celu zaspokojenia łaknienia przebywających tam więźniów.
Ostatnio zmieniony pn 28 lut, 2011 21:24 przez AUDION, łącznie zmieniany 1 raz.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Noctis

Post autor: Noctis »

"a z tego co piszesz wyłania się obraz twego, bielejącego w świetle prażącego słońca, pogrążającego się w piasku szkieletu."
I to XD :
"bo kwiecistość twych wypowiedzi, jest niczym okruch suchara rzucony do jednego z baraków w obozie koncentracyjnym, w celu zaspokojenia łaknienia przebywających tam więźniów."

Nie no, Ty powinnaś zostac poetką jakąś :D
Serio, nie złe teksty.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Nie no, Ty powinnaś zostac poetką jakąś
Bardziej prawidłowo było by: poetką jakimś.
No właśnie, nawiązując do tematu, to ogólnie rzecz biorąc, co z hermafrodytami na forum? Tu są łamane prawa mniejszości z powodu braku odpowiedniego znaczka ;) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

AUDION pisze:
Nie no, Ty powinnaś zostac poetką jakąś
Bardziej prawidłowo było by: poetką jakimś.
No właśnie, nawiązując do tematu, to ogólnie rzecz biorąc, co z hermafrodytami na forum? Tu są łamane prawa mniejszości z powodu braku odpowiedniego znaczka ;) .
Nie można łamać praw mniejszości, jeśli takowa nie istnieje. Na krypcie nie ma hermafrodytów. Są tylko faceci i pedały. Płeć żeńska to mit podsycany przez opasłych Gdańszczan.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jeśli to co mówi kil jest prawdą,że na forum nie ma hermafrodytów to Audion jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę,ten zaś na znak protestu może, wraz ze swoimi współ-braćmi/siostrami zablokować jakąś drogę co ostatnio robi się coraz popularniejsze w naszym pięknym kraju.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Noctis pisze:Jak w temacie
:lol: nie no, ogólnie rzecz ujmując to
Święty regulamin Krypty pisze:Jeśli zakładasz nowy temat, to postaraj się, żeby jego tytuł odzwierciedlał treść. W żadnym wypadku nie będą tolerowane tytuły "Pytanie", "Pomocy", "Pomóżcie", "I co teraz". Tytuł ma być zwiastunem treści.
Noctis pisze:ale logo takie nie teges dla mnie
Dla mnie w sumie też. Takie mało devianckie. Brakuje w nim jakiejś roznegliżowanej kobity.
Ababeb pisze:O co w ogóle biega?
No jak, Noctis biegnie do sklepu po bułki :>
Ababeb pisze: To nie jest takie forum, gdzie wszyscy mają awatary w rozdzielczości 9001x9001.
Które muszę potem moim adblockiem blokować _^_
Noctis pisze:A ja w ogóle miałem coś przygotowac o FFVII?
Każdy nowy user powinien od siebie dodać jakieś materiały o FFVII. To jest przecież najlepszy FF i jak go nie lubisz to nie jesteś godzien się tu logować. Hail Bustersword!
Verkonika pisze:Nie pociągniesz długo na tym forum jeżeli się spodziewasz, że wszyscy będą dla Ciebie super, bo jesteś nowy i przeszedłeś z trzy części FF. Teraz jesteśmy dla Ciebie mili.
Brawo Vercia, to mu powiedziałaś! :* :D
Noctis pisze:jako nowy wytyka mi się każdą błachostkę
Tak rzadko tu ktoś zagląda i pisze, ze nie ma komu co wytykać _^_
AUDION pisze:Ogółem rzecz ujmując, to dzisiaj na obiad miałem grochówkę i bardzo mi smutno z powodu tego, iż za napisanie tego posta, nawet dobrze uzasadnionego warna dostać nie mogę, bo nie ma w nim ni grama OT
Ale wydaje mi się, że pominąłeś jeden przecinek. Możesz się zawsze odwołać :>
Noctis pisze:Nie no, Ty powinnaś zostac poetką jakąś
Też jej to mówiłam.
Kapitan Żenada pisze:zaś na znak protestu może, wraz ze swoimi współ-braćmi/siostrami zablokować jakąś drogę co ostatnio robi się coraz popularniejsze w naszym pięknym kraju.
Ostatnio? Damn, znowu chyba trafiłem do zatraconego trójwymiaru, bo ostatnie blokady to mi się z Lepperem kojarzą, a to tak ostatnio nie było. Chyba, że mówisz o korkach na drogach ;]
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Jaco pisze:
Noctis pisze:A ja w ogóle miałem coś przygotowac o FFVII?
Każdy nowy user powinien od siebie dodać jakieś materiały o FFVII. To jest przecież najlepszy FF i jak go nie lubisz to nie jesteś godzien się tu logować. Hail Bustersword!
Czyżbyś zapomniał o naszej mhrocznej admince ? :3
Jaco pisze:
Verkonika pisze:Nie pociągniesz długo na tym forum jeżeli się spodziewasz, że wszyscy będą dla Ciebie super, bo jesteś nowy i przeszedłeś z trzy części FF. Teraz jesteśmy dla Ciebie mili.
Brawo Vercia, to mu powiedziałaś! :* :D
:*

A teraz pare wyjaśnień dla Noctisa :
- AUDION jest mężczyzną, ale stara się to ukryć, a co do jego poetycznych pociągów ma swój własny temat na tym forum, który jest zlepkiem poetycznie opowiada historię FF VII.
Dział offtop jeżeli dobrze pamiętam ;)
- Jeżeli nie wiesz kim jest " Mhroczna adminka ", na pewno nie długo ją poznasz. Dziwię się, że jeszcze to się nie stało :twisted:
- Lubimy zbaczać z tematu :3

Teraz możesz nam wyjaśnić o cóż chodziło z tym tematem !
Noctis

Post autor: Noctis »

"Teraz możesz nam wyjaśnić o cóż chodziło z tym tematem !"
No dobra, myślałem, że załapiecie. To teraz wersja dla bardziej ułomnych (XD):

1."do wizualnej strony nie mam nic, ale logo takie nie teges dla mnie"

Chodzi o to, że strona graficznie mi pasuje, fajne kolorki etc etc.
A logo to nie przemawia do mnie, takie proste jest. Tu by pasowała może jakaś fajna sygnatura.

2. "Było tak w jakimś temacie żeby styl zmienić ale moim zdaniem ten jest w porządku."

Tego się już nie da prościej wytłumaczyć...

3. "Osobiście to mnie zmartwiło, że takie małe muszą być avki i sygnatury"

Tu nie chodziło mi jak Ababeb napisał, ze 9001 x 9001 (wiem, to był żart) ale myślę, że
250 x 200 na przykład by odpowiadało. (mi przynajmniej)

No, to by było na tyle <.<
Jak jeszcze "coś" to pisać, (może) odpowiem.
:P
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Jaco pisze:Ostatnio? Damn, znowu chyba trafiłem do zatraconego trójwymiaru, bo ostatnie blokady to mi się z Lepperem kojarzą, a to tak ostatnio nie było. Chyba, że mówisz o korkach na drogach ;]
Chyba faktycznie wszyscy do niego trafiliśmy bo Andrzej L. i jego ludzie znowu zaczynają to robić...
Jaco pisze:Też jej to mówiłam.
Ty też przechodzisz transformacje jak Audion?Co to się dzieje na tym świecie,powiadam wam koniec jest blisko :twisted: ,byle nie za blisko ba nie będę mógł pojechać na Sonisphere. :shock:
Verkonika pisze:A teraz pare wyjaśnień dla Noctisa :
- AUDION jest mężczyzną, ale stara się to ukryć, a co do jego poetycznych pociągów ma swój własny temat na tym forum, który jest zlepkiem poetycznie opowiada historię FF VII.
Dział offtop jeżeli dobrze pamiętam ;)
- Jeżeli nie wiesz kim jest " Mhroczna adminka ", na pewno nie długo ją poznasz. Dziwię się, że jeszcze to się nie stało :twisted:
- Lubimy zbaczać z tematu :3
Co do Audiona to prawda ale jego tekst możesz znaleźć w dziale Fanfiction & fanarts.Zaś jeśli chodzi o mhroczną adminkę z tego co ostatnio zauważyłem to ostatnio trochę złagodniała.Pewnie po tym poście przyjdzie i udowodni że,się myliłem.btw przez minutę zastanawiałem się jak pisze się "znaleźć"-porażka :oops:
Ostatnio zmieniony śr 02 mar, 2011 01:14 przez Kapitan Żenada, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Verkonika pisze:Czyżbyś zapomniał o naszej mhrocznej admince ? :3
Nie mamy nic takiego jak "mhroczna adminka". May za to sfrustrowany wrak człowieka rozpaczający nad zmarnowanym życiem, dla którego jedynym sposobem na podreperowanie swojego okaleczonego ego jest wdeptywanie w błoto każdego kogo tylko można. Prawdę mówiąc, mamy takich ludzi na pęczki.
Noctis pisze:A logo to nie przemawia do mnie, takie proste jest. Tu by pasowała może jakaś fajna sygnatura.
Czyż nie taka jest funkcja loga, by przemawiać do dusz ludzkich pięknem swej prostoty?
Noctis pisze: Tu nie chodziło mi jak Ababeb napisał, ze 9001 x 9001 (wiem, to był żart) ale myślę, że
250 x 200 na przykład by odpowiadało. (mi przynajmniej)
I tak za dużo, zbyt oczojebne jak na mój niezwykle wyrafinowany gust.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”