Ogółem rzecz ujmując

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Evilbat

Post autor: Evilbat »

Ogółem rzecz ujmując, panna Verkonika współpracuje z Jarosławem K.? Ojejciu, aż mam mokro z ekscytacji. I ta adrenalina. Zbanują mnie za te drobne uwagi, czy też nie. No nie zasnę z tej niepewności dzisiaj.

:evilbat:
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Evilbat pisze:Ogółem rzecz ujmując, panna Verkonika współpracuje z Jarosławem K.? Ojejciu, aż mam mokro z ekscytacji. I ta adrenalina. Zbanują mnie za te drobne uwagi, czy też nie. No nie zasnę z tej niepewności dzisiaj.
Zbanują? A widziałeś tutaj moderację kiedyś? :)
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Evilbat pisze:Ogółem rzecz ujmując, panna Verkonika współpracuje z Jarosławem K.?
Nieeee.Ona ma o wiele lepszych współpracowników :razz:
Evilbat pisze:Zbanują mnie za te drobne uwagi, czy też nie. No nie zasnę z tej niepewności dzisiaj.
Aktualnie,żeby zostać zbanowanym musiałbyś powtórzyć wyczyny naszego kochanego Noctisa,którego przy okazji serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś tu zawita aby powalić nas swoją zdolnością zdedukcji :evilbat:
squall_black pisze:Zbanują? A widziałeś tutaj moderację kiedyś? :)
Przecież dzisiaj Gveir do nas zawitał :grin:
Ostatnio zmieniony pt 01 kwie, 2011 21:51 przez Kapitan Żenada, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Kapitan Żenada pisze: Aktualnie,żeby zostać zbanowanym musiałbyś powtórzyć wyczyny naszego kochanego Noctisa,którego przy okazji serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś tu zawita aby powalić nas swoją zdolnością zdedukcji :evilbat:
Kurna, po co go Grzybuś tak skarał? Gdyby nie on dalej mielibyśmy maskota... :)
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Takiego maskota to każdy by nam zazdrościł i jeszcze by mu się coś stało a tak to może kiedyś wróci chociaż szanse są niewielkie :P
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Kapitan Żenada pisze:Takiego maskota to każdy by nam zazdrościł i jeszcze by mu się coś stało a tak to może kiedyś wróci chociaż szanse są niewielkie :P
Może Verka zajrzy do teczuszki i wygrzebie coś, co zmusi Mr. Zdeduka do powrotu :)
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Tak myślisz?W takim razie pozostaje tylko czekać na ujawnienie materiałów z teczki,które mogą całkowicie pogrążyć kryptę
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Dlaczego pogrążyć? Noctis tchnie w to forum drugie (a może 15 bo słabo u mnie z liczeniem) życie. A jak nie to zawsze można mu warna wlepić :)
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

Jak tak czytam te wasz ostatnie wypowiedzi zaczynam się coraz bardziej obawiać Verki i tych jej współpracowników ( zastanawia mnie tylko czy ma moją teczke? ) :shock:
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

squall_black pisze:Dlaczego pogrążyć? Noctis tchnie w to forum drugie (a może 15 bo słabo u mnie z liczeniem) życie. A jak nie to zawsze można mu warna wlepić :)
Noctis może i tchnąć ale informację na temat reszty mogą być tragiczne :D
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Sayori pisze:Jak tak czytam te wasz ostatnie wypowiedzi zaczynam się coraz bardziej obawiać Verki i tych jej współpracowników ( zastanawia mnie tylko czy ma moją teczke? ) :shock:

Ona ma swoją teczkę. A Ty prawdopodobnie jesteś w środku

[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2011 23:05 ]
Kapitan Żenada pisze: Noctis może i tchnąć ale informację na temat reszty mogą być tragiczne :D
Verka rozsądna jest (oby) i ujawni tylko niezbędne informacje. Bo gdyby wyszło na jaw, że GGY to OWA to mogłoby dojść do tragedii... :lol:
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Verka rozsądna jest (oby) i ujawni tylko niezbędne informacje. Bo gdyby wyszło na jaw, że GGY to OWA to mogłoby dojść do tragedii... :lol:
Nah,przecież Vera to OWA.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Kapciu (fajnie brzmi takie zdrobnienie, prawda :D ) jesteś niedoinformowany. OWA to po prostu alter ego naszej kochanej Goł :) A może to Emeraldzik... whatever :P
Chaotic by design.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

squall_black pisze:Kapciu (fajnie brzmi takie zdrobnienie, prawda :D ) jesteś niedoinformowany.
Bardzo fajnie,chociaż wolę "Żenadkę" Verki :grin:.Może masz rację i jestem niedoinformowany...whatever :evilbat:
Ostatnio zmieniony sob 02 kwie, 2011 02:45 przez Kapitan Żenada, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Kapitan Żenada pisze:whatever
Mój tekścik :584:
Chaotic by design.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”