Ogółem rzecz ujmując

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:Ivy napisał/a:
Niech sie ktoś powyzywa, byłoby jak dawniej _^_

Może być?
Ja bym dorzuciła bardziej osobiste wtyki i krytykę ava i podpisu :> Choć tak z premedytacją to już nie jest to samo...
Sephiria pisze:Noctis napisał/a:
ogółem rzecz ujmując

Tylko nadal nie wiemy CO jest tą rzeczą
Nie pytajmy 'co', ale 'dlaczego'!
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Nie musisz. Wiedz tylko, że ma całkowitą raję ;]
Bo ogólnie rzecz biorąc, to ja zawsze mam rację, z wyjątkiem sytuacji, w których jej nie mam, bądź mam ją połowicznie. Zdarza się także, iż mam ją trochę więcej niż połowicznie, tudzież trochę mniej niż połowicznie z czego nasuwa się wniosek, że mogę ją mieć nieco mniej, niż więcej, niż połowicznie, lub nieco więcej niż więcej, niż połowicznie, a co oznacza, że mniej niż mam rację. Rozważając zatem powyższą możliwość, to analogicznie mogę mieć rację nieco więcej niż mniej, niż połowicznie, jak również nieco mniej niż mniej, niż połowicznie, za to więcej niż nie mam racji.

Cytując na 99% kolegę Noctisa, "to jest wersja dla bardziej ułomnych XD", Jakbyście chcieli bym to bardziej rozwinął, to piszcie, (morze) (o kurna miało być "może", ale ogólnie rzecz biorąc, jakie to ma znaczenie w obliczu wzrostu populacji muchy plujki w województwie mazowieckim, a dokładniej w Chipata) odpowiem.

Ten temat zaczyna mnie fascynować na tyle, że zamierzam się z niego doktoryzować.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Noctis

Post autor: Noctis »

Panie, Panowie zapraszam na zakupy z Noctisem.

Rzecz działa się wczoraj po 20. Wchodzę na agito.com (największy sklep internetowy).
Miałem trochę kasy to sobie myślę, że kupię grę na GBA. Wcześniej jednak obczaiłem ogólnie gry ff. Ku mojemu zdziwieniu był tam z Polski ( zawsze z Polski kupuje) Final Fantasy 8 PO POLSKU - oryginał. Jak wiadomo takowy nie istnieje.
Heh, to dzwonimy. Nasza rozmowa przebiegała mniej więcej tak:
- Halo?
- Dobry wieczór, ja w sprawie ff8 na agito.
- Tak, słucham.
- Czy ta gra jest na pewno oryginalna?
- Tak, oczywiście jak widać na zdjęciach ( zdjęcia były ale same płyty).
- Aha, a można wiedzieć gdzie ją Pan kupił?
- W jakimś sklepie komputerowym na mieście, nie pamiętam (ha!).
- To, jak widzę gra po polsku?
- Tak, tak, osobiście w nią grałem.
(ahahahaha)
- A wie Pan, że albo Pan kłamie albo ma Pan pirata?
- (cisza)
- FF8 po polsku nie istnieje. Owszem, były prace ale nie zrobiono spolszczenia.
- (chwila ciszy) Ale to jest po polsku, grałem przecież.
- Proszę Pana, ja wiem lepiej, znam się na serii ff, nie może mieć Pan spolszczenia.

W tym momencie ten "Pan" się rozłączył.
Potem wysłałem jego nick do administracji bo jeszcze jakiś frajer by się nabrał.
Jak też macie takie zakupowe autentyki to dawajcie :P

PS. W tej chwili jest na Allegro wystawiony ff4 ze zdjęciami z ff5.... głupota ludzka nie zna granic.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Verkonika pisze:Czyżbyś zapomniał o naszej mhrocznej admince ?
kto mhroczny, ten mhroczny :>

Avatary powinno się zupełnie zbanować, 250x250 to mój komputer by nie uniósł nawet. Zresztą av nie jest ważny, tylko treści wypisywane przez osobę, która się za nim skrywa.

Vera, coraz bardziej zaczynasz mi przypominać Go w wersji Diet...

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

mroczna sarna pisze:Vera, coraz bardziej zaczynasz mi przypominać Go w wersji Diet...
Uczę się od niej :F
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

mroczna sarna pisze:Vera, coraz bardziej zaczynasz mi przypominać Go w wersji Diet...
Just don't forget to stop drooling <3
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Sephiria pisze:Just don't forget to stop drooling <3
Sephi, a z Tobą będę chciał niebawem poważnie pogadać. Serio serio.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Ivy pisze:
Jaco pisze:Ivy napisał/a:
Niech sie ktoś powyzywa, byłoby jak dawniej _^_

Może być?
Ja bym dorzuciła bardziej osobiste wtyki i krytykę ava i podpisu :> Choć tak z premedytacją to już nie jest to samo...
Z mojego osobistego doświadczenia wiem że,najlepszą okazją do rozpętania kłótni na forum jest zaatakowanie tzw."Grupy trzymającej władzę".Bardzo często okazuje się to skuteczne i przynosi zaskakujące efekty,co w rezultacie kończy się kilkoma bananami,ostrzeżeniami itp.

btw-Wy też umieracie od czwartku tak jak ja,czy może tylko moja pazerność i zaskakujące niepohamowanie przynosi bardzo złe efekty?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Kapitan Żenada pisze:Z mojego osobistego doświadczenia wiem że,najlepszą okazją do rozpętania kłótni na forum jest zaatakowanie tzw."Grupy trzymającej władzę".Bardzo często okazuje się to skuteczne i przynosi zaskakujące efekty,co w rezultacie kończy się kilkoma bananami,ostrzeżeniami itp.
Lub kasacją konta. Słyszałem i o takim przypadku, choć i bana u innych niejednego też widziałem.
Kapitan Żenada pisze:btw-Wy też umieracie od czwartku tak jak ja,czy może tylko moja pazerność i zaskakujące niepohamowanie przynosi bardzo złe efekty?
Och. Tłusty czwartek? Cholibka, znowu przegapiłem.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

kilmindaro pisze: Och. Tłusty czwartek? Cholibka, znowu przegapiłem.
Nie ty jeden, Kil.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Verkonika pisze:Nie ty jeden, Kil.
Nie Wy dwoje.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

A mnie ta impreza nie ominęła, choć uczestniczyłem czysto werbalnie (nie lubię pączków). Cały wieczór w towarzystwie hałasu młotów pneumatycznych, dyskutowaliśmy o pączkach nadziewanych słoniną.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

mroczna sarna pisze:
Verkonika pisze:Nie ty jeden, Kil.
Nie Wy dwoje.
Szczęśliwi wy co zapomnieliście.Ja w czasie czwartkowej nocy w trakcie której,miotałem się po całym pokoju,kursują między nim a łazienką,przeklinając pączki i przysięgając sobie że,już więcej ich nie dotknę.Jednakże w piątek moje łakomstwo również dało o sobie znać i w piątkową noc miałem powtórkę z rozrywki...
Audion pisze:A mnie ta impreza nie ominęła, choć uczestniczyłem czysto werbalnie (nie lubię pączków).
Ja sobie powtarzam,że nie lubię pączków średnio 3-4 razy rocznie.
kilmindaro pisze:Lub kasacją konta. Słyszałem i o takim przypadku, choć i bana u innych niejednego też widziałem.
Śmiem powiedzieć że,to co dzieje się na krypcie(głównie w wykonaniu Go z tego co wiem) w porównaniu z innymi forami jest niczym.Ba,krypta jest jednym z łagodniejszych.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Kapitan Żenada pisze: Śmiem powiedzieć że,to co dzieje się na krypcie(głównie w wykonaniu Go z tego co wiem) w porównaniu z innymi forami jest niczym.Ba,krypta jest jednym z łagodniejszych.
Nie krakaj, bo będzie gorzej.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

saren pisze:Nie Wy dwoje.
Nie Wy troje. Pamiętać pamiętałem, ale nie miałem czasu pączków kupić... nadrobiłem dnia następnego :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”