Ogółem rzecz ujmując

Czy trzeba cokolwiek tłumaczyć? Róbta co chceta - tu możecie się do woli wyszaleć!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

kilmindaro pisze:którego jedynym sposobem na podreperowanie swojego okaleczonego ego jest wdeptywanie w błoto każdego kogo tylko można
He's got a point.
kilmindaro pisze:I tak za dużo, zbyt oczojebne jak na mój niezwykle wyrafinowany gust.
Dziekuję Ci - tym komentem wyczarowałeś banana na mojej zasmarkanej twarzy (przeziębienia, a fe!)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Noctis

Post autor: Noctis »

... Ej, wiecie, ja zrobiłem ten temat w innej sprawie niż offtop.
Trochę zboczyliśmy z temacika. <.< >.>
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Noctis pisze:Trochę zboczyliśmy z temacika. <.< >.>
To źle? Mam nie zbaczać? Dyskryminujesz mnie jako przedstawiciela mniejszości homoseksualnej. Składam podanie o bana.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Noctis pisze:... Ej, wiecie, ja zrobiłem ten temat w innej sprawie niż offtop.
Trochę zboczyliśmy z temacika. <.< >.>
Jak już napisałam wcześniej - lubimy zbaczać z tematu ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Noctis, dobra rada: nie traktuj wszystkiego tak poważnie i dosłownie, a przetrwasz. Powodzenia! :517:

Miałam przenieść do offtopa, ale forum ostatnimi czasy świeci pustkami i troche spamu nie może zaszkodzić (do czasu ekhm) Niech sie ktoś powyzywa, byłoby jak dawniej _^_
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Verkonika pisze:Jak już napisałam wcześniej - lubimy zbaczać z tematu ;)
I nie tylko :P .Co do tematu to jakoś do tej pory nigdy logo nie zauważałem. :D
Ostatnio zmieniony śr 02 mar, 2011 00:51 przez Kapitan Żenada, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

... Ej, wiecie, ja zrobiłem ten temat w innej sprawie niż offtop.
No przecież rozmawiamy o braniu rzeczy na ogół, czy też ogólnym braniu rzeczy, a w ostateczności o rzeczy braniu ogólnym. Toć jak pisałem, nie ma tu ni grama OT, gdyż temat bardzo wyraźnie nakreśla, określoność zagadnień nim objętych, wyłączając wszak te, które w owych ramach mieścić się nie mogą, gdyż poza nie wykraczają.
Trochę zboczyliśmy z temacika.
Tudzież zdarza nam się pląsać po manowcach języka ojczystego, aczkolwiek tą razą, ku naszemu smutkowi, pola do popisu nam nie pozostawiłeś. Konkretnością tego tematu odebrałeś nam sens życia i wolę działania, będąc zarazem skutkiem i przyczyną końca tegoż zacnego forum, gdyż po tym temacie, każdy następny jest niczym łyk Mocnego Fulla w odmętach żywota Ferdynanda Kiepskigo.

Jakowoż na miejscu Go warna bym ci oszczędził, gdyż azaliż temat ten, stał się dla forum tym, czym męskie stringi znalezione za łóżkiem na imprezie u kolegi, czyli tematem do nadzwyczaj poważnych rozważań towarzyskich na następne kilka lat :)

P.S.
Też jej to mówiłam.
Faktycznie mi to mówiła :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Kapitan Żenada

Post autor: Kapitan Żenada »

Noctis pisze:Trochę zboczyliśmy z temacika. <.< >.>
Dzięki temu ten temat będzie o wszystkim i o niczym,będziemy rozmawiać o rzeczach normalnych i absolutnie wymyślonych,będzie tematem na którym,popuścimy wodze naszej wyobraźni,będzie tu śmiech i będą łzy oraz będzie powodem rozmów tak mądrych jak i głupich.Krótko mówiąc może będzie czymś co choć na chwilę tchnie trochę życia w to forum i da mu zaczerpnąć minimalną ilość świeżego powietrza.
Audion pisze:Jakowoż na miejscu Go warna bym ci oszczędził, gdyż azaliż temat ten, stał się dla forum tym, czym męskie stringi znalezione za łóżkiem na imprezie u kolegi
No to ciekawa impreza musiała być,a z mojej strony życzę jak najwięcej podobnych i równie obfitych w zaskakujące zwroty akcji i mam nadzieję że, będą tak samo udane jak wyżej wymieniona(chyba że,nie była udana).
Noctis

Post autor: Noctis »

Ha! Fajnie, że dzięki mojemu temacikowi trochę (jak to "chyba" wywnioskowałem) ruszyło coś <?> A jeśli chodzi o to co chodzi to nie biorę wszystkiego ogółem.
I cholercia, czy każdy wasz post musi zawierać ( w 99% moje... ) cytaty. Pewnie to też zacytujecie i daje jakąś niebywałą odpowiedź rodem " patrz to tu leci!".
Sam nie wiem co to znaczy ale coś musi bo było...gdzieś....albo sobie wymyśliłem.
:P

PS. Ciebie AUDION ni ch*ja nie rozumiem XD
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ech, krwia mać, czy już zaiste jest tak źle, że trzeba ciągnąć tak offowe tematy? Że avy za małe? Proszę. Nie piszę może za często (jak nie masz nic do powiedzenia, to milcz), czytam i trochę żal, że kontynuowane są tematy "bo musiałem obrazek w sygnaturze przyciąć". Zaraz krzyk, że Krypta umiera. No cóż, niech umiera, ale żeby to przynajmniej było odejście a'la Prince Naseem Hamed, a nie jak Gołota.

@Noctis, serio, trzy razy czytałem pierwszy post, i za cholerę nie mogłem zrozumieć, o co Ci tam chodzi. Szanuję Twoje prawo do wypowiedzi, ale czasami można tak ze dwa razy przeczytać to, co się wystukało, zanim entrym się w sieć pośle swe przemyślenia.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Noctis pisze:A jeśli chodzi o to co chodzi to nie biorę wszystkiego ogółem.
WTF? _^_
Noctis pisze:I cholercia, czy każdy wasz post musi zawierać ( w 99% moje... ) cytaty.
Tak.
Noctis pisze:Pewnie to też zacytujecie i daje jakąś niebywałą odpowiedź
patrz to tu leci! WTF do kwardatu _^_
Noctis pisze:PS. Ciebie AUDION ni(...)rozumiem
Nie musisz. Wiedz tylko, że ma całkowitą raję ;]
Noctis pisze:ch*ja
Bez takich. To nie szkoła, chamstwa na tym fore nie zniesem.
qfas pisze:czy już zaiste jest tak źle, że trzeba ciągnąć tak offowe tematy
Zaiste jest. Chyba żaden nowy nieofftopowy (czyt. w miarę sensowny) temat nie wzbudził takiego zainteresowania w przeciągu wielu miesięcy...
qfas pisze:Że avy za małe? Proszę.
Nie nie, pomyliłeś tematy. Ten jest o ogólnie ujmujących rzeczach.
qfas pisze:czytam i trochę żal, że kontynuowane są tematy "bo musiałem obrazek w sygnaturze przyciąć"
Kto tu kontynuuje takie tematy? Zaraz mu się na konto włamię. A tam już przestań udawać skwaszonego buca.

Btw.
Ivy pisze:Niech sie ktoś powyzywa, byłoby jak dawniej _^_
Może być? :>
qfas pisze:Zaraz krzyk, że Krypta umiera.
Nie umiera. Nie może. Ona jest undead.
qfas pisze:No cóż, niech umiera, ale żeby to przynajmniej było odejście a'la Prince Naseem Hamed
Kto?
qfas pisze:Gołota
Tego znam! ^^
Noctis

Post autor: Noctis »

"Ech, krwia mać, czy już zaiste jest tak źle, że trzeba ciągnąć tak offowe tematy? Że avy za małe? Proszę. Nie piszę może za często (jak nie masz nic do powiedzenia, to milcz), czytam i trochę żal, że kontynuowane są tematy "bo musiałem obrazek w sygnaturze przyciąć". Zaraz krzyk, że Krypta umiera. No cóż, niech umiera, ale żeby to przynajmniej było odejście a'la Prince Naseem Hamed, a nie jak Gołota."

Ehem... wiesz, tu nie chodzi o avka...
Tu zdanie "ogółem rzecz ujmując" jest chyba odpowiednie.
:lol:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Noctis pisze:ogółem rzecz ujmując
Tylko nadal nie wiemy CO jest tą rzeczą
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Ab, skwaszonym od ilości tanich win wypitych. Zamknięcie Ostrowina opłakiwałem przez miesiąc, żałując, że jedyny interes w tym kraju, co dochód przynosił, spółka państwowa uznała za niedochodowy. To wszystko Tuska wina, premiera-kaszuba, a jak!
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Wiesz Sephi, on chyba sam tego nie wie. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”